Ja i mój chłopak mamy inne poglądy polityczne

Magda zastanawia się, czy taki związek w ogóle ma sens.
Ja i mój chłopak mamy inne poglądy polityczne
Fot. Unsplash
07.07.2020

Wiem, że ideały nie istnieją i ani ja nie jestem doskonała, ani mój chłopak. Kocham go za wiele cech, ale jest jedna kwestia, w której różnimy się całkowicie. Chodzi o poglądy polityczne. Przed drugą turą wyborów prezydenckich sprzeczamy się o to częściej niż kiedykolwiek wcześniej.

On popiera jednego kandydata, ja drugiego. Już nie będę tu pisać kto jest za kim, bo nie o to tutaj chodzi. Zastanawiam się po prostu, czy ludzie z tak skrajnymi poglądami politycznymi w ogóle powinni być razem. Z jednej strony to tylko polityka, z drugiej to przecież podejście do ekonomii, gospodarki, podatków, edukacji seksualnej, religii, LGBT i wszystkiego, co kręci się wokół spraw państwa. Gdybyśmy na przykład mieli dziecko, to jak mielibyśmy je wychować, skoro każde z nas ma inne poglądy? Jedno z nas chciałoby posłać dziecko na lekcje religii, drugie – na zajęcia z edukacji seksualnej. Jak niby doszlibyśmy w tym do porozumienia?

Zobacz także: Świetnie dogaduję się z moim chłopakiem, ale w łóżku między nami nie iskrzy

Zastanawiam się poważnie, czy taki związek ma sens i czy dalej w to brnąć, czy jednak rozstać się i znaleźć kogoś, kto myśli podobnie do mnie? Kocham mojego chłopaka, cenię go za wiele rzeczy, ale są pewne sprawy, których nigdy nie będę w stanie zaakceptować.

Był ktoś może w podobnej sytuacji? Doradźcie.

Magda

Polecane wideo

Po latach zakładają swoje stare suknie ślubne, a ich partnerzy... Musicie zobaczyć ich reakcje!
Po latach zakładają swoje stare suknie ślubne, a ich partnerzy... Musicie zobaczyć ich reakcje! - zdjęcie 1
Komentarze (111)
Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 13.07.2020 11:11
Hahaha wygrał Duda. I co wy na to lewackie pomioty ? :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.07.2020 09:24
Mysle ze to nie ma sensu. Nie trzeba miec takich samych pogladowale trzeba je tolerowac.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.07.2020 07:05
Głosuj na czaska.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.07.2020 07:04
Chłopak powinien zmienić dziewczynę. Koniecznie. Poza tym po co mu strup do końca życia? Żeby na wszystko pracował i wysłuchiwał ględzenia?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.07.2020 15:49
Czytałam że poglądy polityczne to jedna z głównych przyczyn rozstania. Przeciwieństwa przyciągają i podniecają ale w momencie gdy przychodzi razem żyć to często staje się nie do zniesienia. Aż dziw że udawało wam się do tej pory. Jeżeli nie zgadzacie się ze sobą w najbardziej podstawowych kwestiach to jak będzie wyglądała wasza przyszłość i wychowywanie wspólnych dzieci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie