Świetnie dogaduję się z moim chłopakiem, ale w łóżku między nami nie iskrzy

Joanna kocha swojego partnera, ale…
Świetnie dogaduję się z moim chłopakiem, ale w łóżku między nami nie iskrzy
Fot. Unspalash.com (Annie Spratt)
01.07.2020

Mogłabym wymieniać zalety Damiana w nieskończoność. Jest opiekuńczy, dotrzymuje słowa, zaradny, inteligentny, zabawny i czuły. Spotykamy się od 5 miesięcy i jestem w nim bardzo zakochana. Uwielbiam z nim rozmawiać, nigdy nie ma między nami niezręcznej ciszy. Dogadujemy się świetnie w praktycznie każdej kwestii. Mamy podobne poglądy i plany na przyszłość, ale każde z nas ma swoje zainteresowania i własne grono przyjaciół. Myślę, że to zdrowy związek. Czuję się kochana i ja też kocham całym sercem. Jedyna sfera, w której kiepsko nam się układa, to sfera intymna.

Oboje czujemy do siebie pożądanie, ale kiedy już dochodzi do „tego”, jedyne co czuję to rozczarowanie. Stosunek jest szybki, zazwyczaj w tej samej pozycji, gra wstępna jest, ale bez fajerwerków, o orgazmie nie ma mowy. Nie wiem, z czego to wynika.

Zobacz także: LIST: „Przyciągam niezaradnych facetów. Bez auta, mieszkania i fajnej pracy”

Damian chyba uważa, że nasze życie intymne jest ok., ale ja jednak potrzebuję z jego strony więcej namiętności. Tymczasem w łóżku jest „letnio”. Po naszym pierwszym wspólnym razie myślałam, że jakoś oboje się dotrzemy i że z każdym kolejnym razem będzie lepiej, ale niestety nie jest. Próbowałam inicjować nowe pozycje, proponowałam, żebyśmy zrobili to na stole w kuchni lub na podłodze, żeby trochę urozmaicić wieczór, ale nie wykazał zainteresowania i stwierdził, że woli łóżko. Po 5 minutach było już po wszystkim.

Wcześniej nigdy nie byłam w takiej sytuacji. Pod względem intymnym z poprzednimi chłopakami wszystko grało, a zawodziła komunikacja. Z Damianem świetnie się dogaduję, ale w łóżku między nami nie iskrzy. Na pewno nie chcę zrywać, bo to świetny chłopak, ale co mogę zrobić, żeby nasze życie intymne wyglądało lepiej?

Asia

Polecane wideo

Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim
Najpiękniejsza kobieta 2020 roku. Jej uroda podoba się chyba wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze (141)
Ocena: 4.87 / 5
gość (Ocena: 5) 07.07.2020 10:52
Czy warto przekreślać związek z powodu... no właśnie - czego? Dwudziestu fajnych minut dziennie? A sam orgazm ile trwa - warto dla tych kilkunastu sekund zrywać związek w którym wszystko inne pasuje?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 05.07.2020 15:36
Polecam uzycie zabawek erotycznych. Magic wand dla was obydwu. Ja i moj facet nie jestesmy super kompatybilni I mamy nine temperamenty ale odkad uzywamy zabawek jest o niebo lepiej
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.07.2020 23:36
Mój już kilkunastoletni związek jest taki. Były rozmowy, mój się tak stara, że czasem mi bardzo przykro, że dalej bez orgazmu. Już cuda wymyśla i widzę, że chce dobrze, ale jakoś tak się nie zgrywamy. Jest zadbany, męski, fajny itp., a ja straciłam całkiem popęd do niego. Miłość jest jednak najważniejsza dla mnie i dalej się staramy oboje żeby był płomyczek. Niektórzy mimo starań nie będą mieli udanego życia intymnego. Nigdy nie poznałam faceta, który by mnie tak intelektualnie pociągał, o zamianie nie ma mowy.
zobacz odpowiedzi (5)
Katarzyna (Ocena: 5) 02.07.2020 23:34
Uciekaj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2020 23:13
Masakra. straszna masakra jak czytam komentarze. Z kim wy jesteście w związkach, że oni nie interesują się, żeby wam było dobrze? Waszych partnerów nie smuci, że nie mozecie mieć z nimi orgazmu? Czy kłamiecie w swoich związkach, nawet w takiej kwestii?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie