Znajomi mają ze mnie ubaw, bo nigdy w życiu nie leciałam samolotem

Kinga ma już 28 lat, a pierwszy lot wciąż jest przed nią.
Znajomi mają ze mnie ubaw, bo nigdy w życiu nie leciałam samolotem
fot. Unsplash
12.03.2020

Można powiedzieć, że zwiedziłam już kawałek świata. Byłam w Paryżu, Rzymie, Amsterdamie i w kilku sąsiednich państwach. Zawsze autokarem albo samochodem. Uwielbiam zwiedzać, ale robię to jak najbardziej ekonomicznie.

Zobacz również: LIST: „Nie mogłam się dogadać w hotelu za granicą. Nikt nie mówił po polsku”

Wolę spędzić gdzieś więcej czasu w skromniejszych warunkach i jeździć częściej, niż raz w roku pławić się w luksusie. Taka już jestem, dlatego wakacje all inclusive raczej mnie nie bawią. Efekt? Nigdy w życiu nie leciałam samolotem.

A mam już swoje lata, bo niedawno skończyłam 28.

Pewnie bym się tym nie przejmowała, gdyby nie ostatnia rozmowa ze znajomymi. Siedzieliśmy u koleżanki i nagle temat zszedł na koronawirusa. A konkretnie - oni się boją, co w tym roku z urlopami, skoro w samolocie można się zarazić.

Zobacz również: LIST: „Rok temu Dominikana, a teraz Mauritius. Żal mi tych, którzy nie widzieli nic poza plażą w Mielnie”

Ja im mówię, że nie mam takich problemów. Nawet nie byłam nigdy na lotnisku i nie mam pojęcia, jak to wszystko wygląda. Oni w śmiech, bo myśleli, że robię sobie z nich żarty. To niemożliwe, że są jeszcze tacy ludzie.

Powinnam mieć gdzieś takie głupie komentarze, ale jednak mnie to zabolało. W sumie to może wydawać się dziwne. Teraz już nawet niemowlaki latają, a ja zaraz będę miała trzydziestkę i nie wiem jak to jest wzbić się w powietrze.

Szczerze? Trochę wjechali mi na ambicję.

Kinga

Zobacz również: LIST: „Moi znajomi mają po 30 lat i nigdy nie byli za granicą. To jest kalectwo”

Polecane wideo

Bez TYCH rzeczy lepiej nie wsiadać do samolotu
Bez TYCH rzeczy lepiej nie wsiadać do samolotu - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.58 / 5
ulalala (Ocena: 5) 18.07.2020 14:36
Orany, przecież to nie powód do płaczu! Ja też nie leciałam nigdy samolotem. Lubię wakacje w Polsce i to tu spędzam swoje urlopy. W tym miesiącu czeka mnie podróż do Krakowa. Nocuję w Best Western Efekt Express i już nie mogę się doczekac!!!
odpowiedz
Papaya (Ocena: 1) 17.04.2020 08:33
Widać, że masz znikome pojęcie o podróżowaniu, bo all inclusive to nic fajnego. Jeśli chce się poznać kuchnię i kulturę jakiegoś państwa to na pewno nie przy hotelowym basenie, jedząc jedzenie z hotelowej restauracji. 😂
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 12.03.2020 22:28
Łał, chciałabym mieć takie problemy........
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2020 19:40
To są chyba jakieś jaja, bo nie wierzę, zeby takie listy ktoś poważny napisał.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2020 17:14
Masz "dojrzałych" znajomych
odpowiedz

Polecane dla Ciebie