Mój chłopak myśli, że uczę się w liceum. Wstydzę się wyznać prawdę

Nina żałuje, że skłamała na początku znajomości.
Mój chłopak myśli, że uczę się w liceum. Wstydzę się wyznać prawdę
fot. Unsplash
04.02.2020

Bardzo żałuję, że nie zagrałam z nim od razu w otwarte karty. Tak byłoby łatwiej, bo teraz zupełnie nie wiem, jak mam to wszystko rozegrać. Coś mnie podkusiło i skłamałam na samym początku znajomości, żeby mu się przypodobać.

Zobacz również: LIST: „Córka w tajemnicy złożyła papiery do technikum, a nie LO. Niczego nie osiągnie”

On jest już studentem i pewnie chciałby mieć dziewczynę na podobnym poziomie. A co ja sobą reprezentuję? Od razu zapytał do którego chodzę liceum i bez zastanowienia palnęłam jakiś numer. Głupio było wyprowadzać go z błędu.

Tak naprawdę uczę się w zawodówce, czego nigdy wcześniej się nie wstydziłam.

Jestem zdania, że lepiej mieć konkretny fach w ręku. Zwłaszcza w mojej sytuacji, bo nigdy nie byłam najlepszą uczennicą. Mogłabym jakoś skończyć LO, ale ze studiami byłby problem. I wtedy zostałabym zupełnie z niczym.

Zobacz również: Czy z wykształceniem podstawowym mam szansę znaleźć męża?

Sytuacja staje się dla mnie coraz bardziej nieznośna. Znamy się od kilku miesięcy, a ja żyję w kłamstwie. Wymyślam jakieś różne licealne historie, ukrywam przed nim moje podręczniki i cały czas gram.

Ostatnio dostałam od niego SMS-a, że czeka na mnie przed szkołą i wpadłam w panikę. Byłam w tej prawdziwej, na drugim końcu miasta. Ogólnie jestem tym już strasznie zmęczona, ale nie wiem jak mam to odkręcić.

Cokolwiek nie powiem i jakiego usprawiedliwienia nie wymyślę, to wyjdę na perfidną kłamczuchę. Doradźcie mi proszę, co powinnam w tej sytuacji zrobić.

Nina

Zobacz również: Mój chłopak ma tylko licencjat. Trudno być z kimś tak mało ambitnym

Polecane wideo

Gwiazdy, które nie ukończyły szkoły, a mimo to odniosły ogromny sukces
Gwiazdy, które nie ukończyły szkoły, a mimo to odniosły ogromny sukces - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 15:02
Powiedz po prostu prawdę i wytłumacz dla czego skłamałaś. Jeśli się rozstaniecie to trudno - wcześniej czy później i tak by to nastąpiło, bo odkryje prawdę sam. Jednak jeśli zostanie, to znaczy, że na prawdę mu zależy na Tobie a nie tylko na Twoich krągłościach.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 11:47
Nie przejmuj się. Po prostu powiedz mu prawdę. Zobaczysz jak zareaguje. Najgorsze co możesz zrobić to spędzić się w kompleksy!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 07:52
Jesteś po prostu głupia. Jak prawda wyjdzie na jaw, a wyjdzie na 100 procent, to stracisz faceta i zyskasz opinię kłamczuchy. Tego chcesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 07:51
Jesteś po prostu głupia. Jak prawda wyjdzie na jaw, a wyjdzie na 100 procent, to stracisz faceta i zyskasz opinię łańcuchy. Tego chcesz?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.02.2020 07:49
Robić z siebie id**iotke i to dla faceta? Weź się dziewczyno ogarnij! Koleś parę razy Cię przeleci i pozna inną.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie