Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło

Patrycja liczyła na to, że były chłopak jeszcze długo będzie za nią tęsknił.
Miesiąc po rozstaniu mój eks ma już nową dziewczynę. To mnie dobiło
fot. Unsplash
31.01.2020

Myślałam, że naprawdę jesteśmy sobie pisani, ale po prostu nie umiemy się dogadać. Czasami tak jest - dwie osoby bardzo się kochają, jednak nie potrafią być razem. Wiedziałam, że musimy się rozejść, ale długo będziemy opłakiwać ten związek.

Zobacz również: Jak sprawić, by facet pragnął Cię po zerwaniu?

Dla mnie to był czas żałoby, bo straciłam wyjątkową osobę. Po 2 latach trudno nagle się przyzwyczaić, że go nie ma. On też wydawał się strasznie rozbity, ale błyskawicznie znalazł sobie pocieszenie. Minął ledwo miesiąc.

Powinno być mi wszystko jedno, bo nie jesteśmy razem, a jednak strasznie mnie to dobiło.

Chyba miałam nadzieję, że nie pozbiera się tak łatwo. Będzie potrzebował czasu, aby się otrząsnąć i odnaleźć w zupełnie nowej sytuacji. Tak jak ja. Prawda jest taka, że miejsce po mnie jeszcze nie wystygło, a tu już kolejna kandydatka.

Zobacz również: Znaki zodiaku, które stalkują swoich eks

Straciłam szacunek nie tylko do niego, ale chyba bardziej do samej siebie. Widocznie byłam tak zaślepiona, że wcale go nie znałam. Nie wiedziałam, co naprawdę czuje. Że tak łatwo mnie wymieni. Ja nawet o tym nie pomyślałam.

Byłam pewna, że żałoba potrwa przynajmniej rok. Najwyraźniej on nie odczuł aż takiej straty. Była jedna, przyszła następna i życie toczy się dalej. Jest moim byłym i powinnam pójść przed siebie, ale jednak mnie to zabolało.

Jeszcze chwilę temu mówił, że jestem miłością jego życia.

Patrycja

Zobacz również: Odezwał się do niej niewierny chłopak. W sprytny sposób zarobiła na tym 500 zł

Polecane wideo

Te znaki zodiaku to prawdziwi stalkerzy. Obsesyjnie podglądają swoich byłych w mediach społecznościowych
Te znaki zodiaku to prawdziwi stalkerzy. Obsesyjnie podglądają swoich byłych w mediach społecznościowych - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.57 / 5
Zuzanna (Ocena: 4) 28.10.2021 23:24
Mam tą samą sytuację. Byłam z partnerem przez 7lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość, mówił jak bardzo mnie kocha, że jestem kobietą jego życia. Pojechaliśmy na wakacje na których wspominał o zamieszkaniu razem. Jak wracaliśmy z urlopu powiedział, mi że jest mną zmęczony i nie wie co będzie dalej. Rozstaliśmy się w smutny sposób, on się "poddał" jak to sam powiedział. Minęły dwa tygodnie a już "odnowił" kontakt z jakąś dziewczyną i jest w związku. 7 lat potraktowane jak przelotny, nic nie znaczący romans.... Serce boli
odpowiedz
Mmm (Ocena: 5) 01.02.2020 21:40
Ja bylam mega zakochana przez rok, świata poza nim nie widzialam. Facet nie chcial się zdeklarowac co do zwiazku bo niby praca firma podróże służbowe. Po wnikliwej ocenie jego Social mediow, sledzeniu postow instastories etc, okazało sie ze dla innych kobiet mial czas. Po tygodniu juz był z inna laska. ale po 6 miesiącach znowu do mnie pisal. Nie dałam się w to wciagnac ale gleboko mnie to bolalo przez ponad 2 lata.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 01.02.2020 17:18
Mój ex znalazł sobie następną kilka dni po rozstaniu, Nie zdążyłam się nawet od niego wyprowadzić, spałam w salonie a on już ją do sypialni zaprosił. Nie życzę nikomu takiego upokorzenia.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 31.01.2020 19:50
Jeżeli Cię nie kochał, to o jakiej "żałobie" mówisz? Poza tym mężczyźni przeżywają rozstanie inaczej niż kobiety - najpierw odżywają, bawią się, a ewentualnie później wpadają w jakiś dołek psychiczny. U kobiet najczęściej jest odwrotnie. Cierpią (choćby dlatego, że "tak wypada") i potem stopniowo się ogarniają.
zobacz odpowiedzi (1)
M (Ocena: 5) 31.01.2020 12:09
Mój chłopak też zaczął być ze mną miesiąc po tym jak zerwał ze swoją byłą, a wcale wcześniej się nie znaliśmy. Był z nią 1,5 roku. Miał dość jej toksycznego zachowania:)
zobacz odpowiedzi (8)

Polecane dla Ciebie