1,5 roku razem, a on jeszcze się nie oświadczył. Powoli tracę nadzieję

Joanna od dawna czeka na pierścionek.
1,5 roku razem, a on jeszcze się nie oświadczył. Powoli tracę nadzieję
fot. Unsplash
21.01.2020

Nie wiem jakie są statystyki w tym temacie, ale wśród znajomych mam wiele osób, które bardzo szybko się zdecydowały. Moja najlepsza przyjaciółka zaręczyła się po pół roku znajomości, a za chwilę będą obchodzić czwartą rocznicę ślubu.

Zobacz również: EXCLUSIVE: „Byłam narzeczoną tylko przez 48 godzin”

Innej koleżance chłopak oświadczył się po miesiącu (!). Odczekali jeszcze kilka i wtedy oficjalnie zostali narzeczonymi. Ogólnie mówiąc - jak ludzie się kochają, to chyba nie ma sensu zwlekać. Mój wybranek chyba ma inną opinię na ten temat.

A może nie widzi we mnie kandydatki na żonę? Ciągle słyszę, że jestem idealna.

Jesteśmy razem od 1,5 roku i uważam, że to wystarczający czas. Zdążyliśmy się poznać w najróżniejszych sytuacjach, mieszkamy razem, nasze rodziny się znają. Jeśli traktuje to poważnie, to powinien wreszcie paść na kolana.

Zobacz również: 21-letnia dziewica w 9 dni... straciła cnotę, wyszła za mąż i zaszła w ciążę!

Chyba nie muszę dodawać, jaka byłaby moja odpowiedź. Bardzo chcę wziąć ślub. Uważam, że zbyt długie bycie razem bez zobowiązań niczemu nie służy. Zwłaszcza facetom, bo oni nabierają coraz większych wątpliwości.

Nie wiem, dlaczego on tak z tym zwleka. Podobno jestem jego jedyną, kasa na wesele to nie problem, chcemy być razem - wszystko się układa w jedną całość. Gdyby kobiecie wypadało się oświadczyć, to zrobiłabym to już dawno temu.

A tak zaczynam tracić nadzieję.

Joanna

Zobacz również: Pytania o płodność i zdolność do współżycia. Tak Kościół będzie sprawdzać przyszłych małżonków

Polecane wideo

Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub
Te znaki zodiaku mają najmniejsze szanse na ślub - zdjęcie 1
Komentarze (28)
Ocena: 4.61 / 5
gość (Ocena: 1) 21.01.2020 23:01
Ile ty masz lat? Pytam, bo mój 19letni brat właśnie rozstał się ze swoją dziewczyną z którą chodził dwa lata. A powód był taki, że właśnie o ślubie zaczęła gadać :-P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2020 22:32
Ale śmieszą mnie wasze komentarze. Tylko zaręczyny i ślub wam w głowie, najlepiej po jednym dniu znajomości. A najlepsze jest to, że myślicie, że seks na pierwszej randce wam w tym pomoże. Facet kopnie was w dupę, bo nikt nie chce puszczalskiej szmaty za żonę. Wory na spermę się znalazły.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 21.01.2020 22:15
w jakim wieku jesteście? 1,5 roku to jeszcze spoko, gorzej jak po 3 latach związku dalej nic, wtedy wiadomo, że on czeka na lepszą opcję i trzeba zwijać żagle.
odpowiedz
Elsa (Ocena: 5) 21.01.2020 18:11
zależy ile macie lat. Jak mniej niż 25 to spoko, ale jeśli więcej to czekaj tylko max 2 lata, jeśli się nie oświadczy to nie ma poważnych zamiarów względem Ciebie a jesteś tylko opcją "na przeczekanie"
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.01.2020 17:26
O rety, serio? Jedynym twoim celem kobieto jest małżeństwo? Jaka masz gwarancję, że to my twoje koleżanki "świętują " jest udane i przetrwa? Ja jestem z moim partnerem 4ty rok i nie czekam na pierścionek, jest nam dobrze i platyna nic nie zmieni, myślimy o sobie poważnie. Na miejscu Twojego faceta od razu bym zwiala.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie