Na widok obrączki tracę rozum. Niechący rozbiłam już 3 małżeństwa

Anetę pociągają wyłącznie żonaci mężczyźni. Ale nie na długo.
Na widok obrączki tracę rozum. Niechący rozbiłam już 3 małżeństwa
fot. Unsplash
18.01.2020

Moje plany na przyszłość wyglądały chyba tak samo, jak u innych dziewczyn. Chciałam poznać chłopaka, pobyć z nim kilka lat, wziąć ślub, w swoim czasie urodzić dziecko. Zupełnie normalne życie bez żadnych komplikacji.

Zobacz również: Chłopak twierdzi, że dla mnie odejdzie od żony. Mówi tak od roku...

Ale ja chyba tak nie potrafię. Przecież mogłam to wszystko osiągnąć, a zamiast tego uganiam się za zajętymi facetami. Najpierw strasznie mi się podobają, a kiedy wykazują zainteresowanie - tracę do nich szacunek, bo okazują się niewierni.

Wiem, że to brzmi zupełnie bez sensu, ale tak wygląda moje życie.

Dosłownie tracę rozum na widok obrączki i rozglądam się tylko za żonatymi mężczyznami. Robię to całkowicie podświadomie. Po prostu czuję, że skoro już założył rodzinę, to musi być kimś zaradnym i wartościowym.

Zobacz również: 7 powodów, dlaczego warto zainteresować się ŻONATYM mężczyzną

Miałam szansę odbić już kilku, ale z niej nie skorzystałam. Przypadkiem rozbiłam już 3 małżeństwa. Jeden przyznał się do zdrady i wyleciał z domu. Kolejny odszedł od żony, aby być ze mną. Inny próbował grać na dwa fronty, ale wpadł.

Dziwnie to zabrzmi, ale brzydzę się facetami, którzy są niewierni. Świadomie podrywam żonatych i kręcą mnie tylko do tego momentu. Później już nic od nich nie chcę. Skoro pozwalają sobie na skok w bok teraz, to mnie też kiedyś wyrolują.

Żadnego z nich tak naprawdę nie chciałam. Coraz bardziej mi się wydaję, że robię to dla sportu, ale nie potrafię przestać. Zbudować normalnego związku z wolnym chłopakiem też nie umiem.

Aneta

Zobacz również: Szokujące wyznania kochanek: „Jego żona w ogóle mnie nie obchodzi”

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1
Komentarze (72)
Ocena: 4.57 / 5
gość (Ocena: 5) 23.04.2020 21:53
Moim zdaniem powinnaś się leczyć, bo jesteś nie normalna, masz głęboko w dupie, że te żony cierpią, fakt Ci faceci też są nie normalni, ale Ty też nie jesteś bez winy. Kiedyś może tak być że naprawdę zakochasz się w jakimś kawalerze weźmiecie ślub i któraś Ci go odbije, pamiętaj że karma wraca.
odpowiedz
doświadczona (Ocena: 5) 23.04.2020 19:32
Rzucił żonę, będziesz następną porzucona żoną. Ktoś co nie umie rozwiązać własnych problemów i ucieka - to jest najłatwiej , nie jest wart zaufania.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.01.2020 01:25
Miałam taką znajomą na studiach. Sama stwierdziła kiedyś że to podnosi jej samoocenę kiedy ma świadomość że jakaś dziewczyna cierpi kiedy odbije jej chłopaka/narzeczonego. Za żonatych jeszcze się nie brała ale sądzę że to kwestia czasu. Ogólnie typ osoby bardzo roszczeniowej - wszystko jej się należało. To że chciała odpocząć było wystarczającym powodem żeby inni mieli obowiązek robić za nią projekt. Kiedyś powiedziałam przy niej że nasza wspólna znajoma ba bardzo ładne włosy. Obraziła się i nie odzywała do mnie przez miesiąc, bo przy niej nie chwali się innych - twierdziła że to powoduje u niej kompleksy. Szybko zerwałam z nią kontakt ale serio do dziś nie mogę uwierzyć że tacy ludzie istnieją.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 20.01.2020 11:24
Idź na terapię
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.01.2020 07:32
3/4 komentarzy obrzucających autorkę błotem. A Ci Panowie to nie winni ? Autorka listu jest syreną która mami swoim głosem czy co? Ona nie ma zobowiązań jest wolna niech robi co chce. U mnie w towarzystwie, żona zdradziła męża i zaszła w ciąże z innym, jakie się na ją k... chu… pi..... sypały to aż uszy więdły ale każdy zapomniał jak to tamten mężulek, wracał pijany jak nie naćpany, jak się na nią darł, jakie miał skoki nastroju, jak mówił że jest brzydka a ona była z nim bo do dzieciaków miał inny stosunek. Nagle on taki biedny a ona lampucera.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie