Moje uda ocierają się o siebie. Powinnam mieć między nimi widoczną przerwę

Oliwia zazdrości zgrabniejszym koleżankom.
Moje uda ocierają się o siebie. Powinnam mieć między nimi widoczną przerwę
fot. Unsplash
14.01.2020

Chyba to nie jest zbyt częste, ale od pasa w górę nawet lubię swoje ciało. Nie mam może wyćwiczonego brzucha i ogromnego biustu, ale jestem zgrabna. Tego samego nie można powiedzieć o dolnej części.

Zobacz również: Trudno uwierzyć, ile waży ta dziewczyna. Nowa figura zupełnie na to nie wskazuje

Moim największym kompleksem od jakiegoś czasu są nogi. Łydki jeszcze jako tako wyglądają, bo są smukłe. Gorzej z udami, które zawsze były większe, a ostatnio to już w ogóle. Jak dwie zrośnięte szynki.

Naprawdę muszę się postarać, żeby je od siebie oddzielić. Jak normalnie stoję, to są ze sobą sklejone.

Zawsze podobała mi się wyraźna przerwa pomiędzy nogami, ale w żaden sposób nie umiem tego osiągnąć. Robię przysiady albo nożyce i nic to nie daje. Niby ogólnie jestem całkiem szczupła, a udziska mam konkretne.

Zobacz również: Waży niemal 100 kg, ale nikt nie wytyka jej nadwagi. BMI to jednak nie wszystko

Mam 21 lat i chciałabym jeszcze wyglądać jak dziewczyna w moim wieku. Odstęp między udami powinien być chociaż minimalny. Na szczęście to jeszcze nie prowadzi do otarć i odparzeń, ale jak tak dalej pójdzie...

Żeby uzyskać wymarzony efekt, to muszę nienaturalnie rozstawiać nogi. Od razu widać, że to tylko taki myk. Moje koleżanki jakoś nie mają takiego problemu, nawet jeśli są trochę większe ode mnie. Może to jakaś choroba?

Chyba już zawsze będę się rozbierała po ciemku.

Oliwia

Zobacz również: Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało

Polecane wideo

Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało
Nastolatka robi karierę dzięki... przerwie między udami. Podobno ma idealne ciało - zdjęcie 1
Komentarze (13)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 22:23
Jestem zbyt szczupła chyba, 50 kg i 167 cm. Uda zaraz nad kolanami mam szczuplutkie, a bliżej spojenia odstęp ma max 1 cm :D więc nie wiem jaka to zasada obowiązuje..
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 14.01.2020 17:37
to schudnij
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 15:15
Czasem są dziewczyny mocno szczupłe, a przerwy nie mają (lub mają minimalną), a czasem uda są mocne, a przerwa jest - to akurat kwestia budowy, bioder i miednicy. Kobieto, są inne powody do zmartwień, wierz mi!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 14:08
Myślę że to może być dołujące. Wszystkie kobiety powtarzają że najgorsza jest figura gruszki. Wydaje mi się że taką właśnie mam. Chociaż wcięcie w tali mam i piersi chyba w sam raz (rozmiar D). Wkurzają mnie te uda. Byłam kiedyś na takim etapie że odchudziłam się zbyt szybko bo straciłam miesiączkę. Ale za cholerę nie potrafię zaakceptować tych swoich ud.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.01.2020 13:48
Niestety nie zawsze, ja - biegam dużo, spaceruję dużo, jeżdżę na rowerze - mam umięśnione nogi a żadnej przerwy między udami nie wdać
odpowiedz

Polecane dla Ciebie