Mój chłopak jest niższy tylko o 2 cm, ale nie da się tego ukryć. Dziwnie razem wyglądamy

Niewielka różnica wzrostu nagle zaczęła przeszkadzać Arlecie.
Mój chłopak jest niższy tylko o 2 cm, ale nie da się tego ukryć. Dziwnie razem wyglądamy
10.01.2020

Na początku wydawało mi się, że jest nawet odrobinę wyższy. Może niedużo, ale wyglądał dość postawnie. Dopiero później zorientowałam się, że to tylko złudzenie. Ma tyle samo wzrostu, co ja, a może nawet trochę mniej.

Zobacz również: Podrywa mnie chłopak, który ma 177 cm wzrostu. To nie mężczyzna, ale dziecko

Zapytałam z ciekawości i od razu zrzedła mu mina. Okazuje się, że mam o 2 cm mniej. Był przekonany, że w tym momencie podziękuję mu za znajomość. Nawet nie brałam tego pod uwagę! Miły, przystojny, więc co to za problem?

Z czasem okazało się, że jednak coś mi w tym nie gra.

Znamy się od kilku tygodni, ale i tak potraktowałam ten związek dość poważnie. Zaprosiłam go na wigilię i razem witaliśmy nowy rok. Bliscy nie byli w stanie ukryć swojego zdziwienia, kiedy nas razem zobaczyli.

Zobacz również: Mam 169 cm wzrostu. Dziewczyny traktują mnie jak powietrze

Teraz przeglądam zdjęcia, bo w ostatnich dniach zrobiono nam ich mnóstwo. Różnica wzrostu niby niewielka, ale widoczna gołym okiem. Na każdej fotce wygląda jak mój młodszy brat, choć unikałam najwyższych szpilek.

Myślałam, że naprawdę coś z tego będzie. Teraz mój zapał trochę osłabł. Jestem kobietą i potrzebuję silnego męskiego ramienia. Prawdziwy facet kojarzy się jednak z kimś dużym i dającym bezpieczeństwo. Wstyd mi o tym mówić, ale te 2 cm chyba wszystko zepsują.

Przydałoby się ich jeszcze więcej, żebym mogła nosić buty na obcasie. A tak brakuje mu nawet wtedy, kiedy jestem w trampkach. Śmieszny problem? Uwierzcie, że nie dla mnie.

Arleta

Zobacz również: One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”

Polecane wideo

Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim
Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze (36)
Ocena: 4.22 / 5
gość (Ocena: 2) 10.01.2020 18:06
Odrażające.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 13:53
Dowcipne. Mój mężczyzna jest zaledwie 3 cm ode mnie wyższy i w życiu nie spojrzałam na to jak na "problem" 😂 Czy w takim razie jest coś że mną nie tak? 😂
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 3) 10.01.2020 13:38
No cóż pewnie sama nabroiłas i puszczałas się ze wszystkimi a teraz to nie masz innych tylko kurdupla mniejszego od siebie bo cie nikt już nie chciał..Sama jesteś sobie winna a nie ktoś inny. Teraz bądź z kurduplem i się nie żal po redakcjach takich czy takich..Co chciałaś to to masz
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 11:35
To że szukasz już tutaj pomocy świadczy o tobie jedno.. Przeszkadza to rzuć a nie zalisz się nie wiadomo na co
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.01.2020 11:21
Chyba młodziutka jesteś , wtedy te 2 cm urastają do wielkiego problemu . Ja już stara pupa jestem , po 30 i nie ruszają mnie takie rzeczy , widzę takie pary na co dzień i wydaje mi się to normalne . Jak byłam młoda to rzuciłam chłopaka bo koledzy się śmiali że ma garbaty nos , byłam młoda i głupia i go rzuciłam , mimo że to fajny chłopak był . Teraz nie przejmuję się takimi pierdołami , liczy się charakter , a nie jakieś 2 centymetry
zobacz odpowiedzi (13)

Polecane dla Ciebie