Miałam przeżyć ten rok w celibacie. Nie wytrzymałam nawet jednego dnia

Natalia nie wytrwała w swoim postanowieniu.
Miałam przeżyć ten rok w celibacie. Nie wytrzymałam nawet jednego dnia
fot. Unsplash
03.01.2020

Nigdy nie powiedziałabym o sobie, że jestem łatwa. To okropne określenie, którego nie powinno się używać w stosunku do kobiet. Każda z nas ma inne potrzeby i jeśli nikogo nie krzywdzimy, to droga wolna. Ja akurat jestem bardzo spontaniczna.

Zobacz również: Wyznanie Bartosza: „Moją dziewczynę miał chyba każdy. Spała z ponad 20 partnerami!”

Nawiązywanie nowych znajomości nie sprawia mi żadnego problemu. Tak samo jak to, żeby zaprosić chłopaka do domu albo pójść do niego. Co nie oznacza, że jestem z tego dumna i nie widzę, z jakim to się wiąże ryzykiem.

Właśnie dlatego postanowiłam się zmienić i weszłam w nowy rok z mocnym postanowieniem poprawy.

Plan był dość odważny, ale myślę że konieczny. Chciałam się wreszcie uspokoić. Żadnych przypadkowych romansów, wracania nad ranem, sypiania gdzie popadnie i wstydu. To dawało mi tylko chwilową przyjemność, a przecież chciałabym stworzyć rodzinę.

Zobacz również: Ten przystojniak z Tindera od razu proponuje dziewczynom wspólną noc. Nie uwierzysz, jak łatwo się godzą!

W wieku 26 lat stwierdziłam, że w ten sposób męża nie znajdę. A chwilę później już mi się odwidziało i 1 stycznia złamałam swoją własną obietnicę. Znowu pojawiła się okazja, serce zabiło mocniej, poczułam chemię i poszłam w tango.

To miał być rok celibatu, a nie wytrzymałam nawet całego dnia. Powoli tracę do siebie szacunek i wiarę w przyszłość. Coś mi się wydaje, że inaczej nie umiem. Za 10 lat nadal będę tą, której nie trzeba nawet zdobywać. Wystarczy mrugnięcie okiem i już lecę.

Najgorsze jest to, że zdaję sobie z tego sprawę. I nic nie umiem z tym zrobić.

Natalia

Zobacz również: Malwina przez 10 lat miała 200 partnerów. Prowadzi „dziennik aktywności intymnej”

Polecane wideo

Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności?
Co Twój znak zodiaku mówi o Twojej seksualności? - zdjęcie 1
Komentarze (75)
Ocena: 4.89 / 5
gość (Ocena: 5) 04.01.2020 12:12
Ja pierdolę jak można sypiać z każdym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.01.2020 10:46
Kobiety lekkich obyczajów nigdy nie są i nie będą szczęśliwe. Taka jest prawda. Zastanówcie się nad tym. Mam pełno koleżanek, które sobie skaczą z kwiatka na kwiatek, maja depresje, wszystkie wiecznie są porzucone, samotne matki, zdziwione ależ facet je zostawił.. a ja zgodzę się z komentarzem wcześniej a propos seksu, ja roznież cielesność zostawiłam na sam koniec, kiedy już dobrze znałam ta osobę, wiedziałam jaka jest, jak zachowa się w różnych sytuacjach.. i wiecie co? Teraz to mój mąż :) jeden jedyny. Po co sypiać z kimś z kim nie zamierza się zbudować życia? To tylko nas unieszczęśliwia! Albo randkujesz by spotkać męża, albo po to by mieć złamane serce... zastanów się. Chodzi o Twoje życie
zobacz odpowiedzi (6)
gość (Ocena: 5) 04.01.2020 08:43
Smutne to jest, jak bardzo kobiety są sobie same wrogami. Jeżeli mężczyźni uprawiają przygodny seks, jest to społecznie akceptowane, natomiast kiedy kobieta - to już "kur***sezon". Skąd się wzięły te podwójne standardy? Uważam, że najczęściej krytykują "takie" kobiety inne kobiety,które są zależne od mężczyzn i podzielają pogląd na tradycyjny model rodziny, które nie są wykształcone i polegają na mężczyźnie, który zapewne je utrzymuje. Trochę to smutne, że one same ograniczają swój świat to wielbienia faceta, ale to ich wybór, mają do tego prawo, ale nie wyzywajcie innych kobiet. To jest zwykły brak kultury i prostactwo, pokazujecie jak bardzo wychodzi Wam słoma z butów. (Sama jestem szczęśliwa, bezdzietną mężatka, która straciła dziewictwo że swoim mężem, ale nie potępiam wyborów innych kobiet do tego, by się nie wiązać z kimkolwiek).
zobacz odpowiedzi (10)
gość (Ocena: 5) 04.01.2020 08:37
Fajny z ciebie materac.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.01.2020 22:00
Może zacznij od ograniczenia alkoholu?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie