W tym roku miałam już 11 chłopaków. Chyba dam sobie spokój

Kinga chciała znaleźć miłość, a popsuła sobie reputację.
W tym roku miałam już 11 chłopaków. Chyba dam sobie spokój
fot. Unsplash
14.11.2019

Pamiętam dobrze koniec 2018 roku. W kolejny wchodziłam z postanowieniem - znajdę wreszcie miłość swojego życia. Nie będę się zamykała w domu, jak do tej pory, ale zacznę działać. Imprezy, chodzenie po galeriach handlowych, spotkania z przyjaciółmi.

Zobacz również: Chciała zachować dziewictwo do ślubu. Niewiarygodne, co zrobił jej chłopak

Chciałam chwytać każdą okazję, bo tego jedynego można poznać dosłownie wszędzie i zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Nie powiem, że nic z tego nie wyszło. Ale efekt na pewno mnie nie zadowala. To były krótkie znajomości, a nie wielkie uczucie.

Od stycznia do teraz spotykałam się łącznie z 11 chłopakami i żaden z nich nie rokował.

Na początku każdy wydawał się wyjątkowy, ale prędzej czy później czar pryskał. Ten mnie okłamywał, tamten coś ukrywał, inny zaczął pokazywać swój prawdziwy charakter, kolejny bał się zaangażować. Moje "związki" trwały od kilku dni do maksymalnie miesiąca.

Zobacz również: LIST: „Umówiłem się na randkę w ciemno. Dziewczyna nie wspomniała, że waży 100 kg”

Jestem załamana, bo czuję, że straciłam czas, a przy okazji także szacunek do siebie. Ciągle widywano mnie z kimś innym i nawet rodzice mają mnie teraz za jakąś łatwą. Pewnie sobie myśleli, że szukam przygody na jedną noc.

Nic z tych rzeczy! Po prostu tak wychodziło. I to pomimo moich szczerych intencji, by wreszcie stworzyć coś trwałego. Z dnia na dzień dochodziłam do wniosku, że albo faceci są beznadziejni, albo mam jakieś nierealne oczekiwania.

Bez względu na faktyczny powód niepowodzenia - chyba dam sobie spokój. Postanowienie na 2020 rok to więcej czasu dla siebie. Może lepiej się nie starać, a życie samo się jakoś ułoży.

Kinga

Zobacz również: Jeśli nie robisz tych 10 rzeczy ze swoim chłopakiem, powinnaś natychmiast zacząć

Polecane wideo

Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność
Zbyt piękna, by znaleźć miłość. Twierdzi, że z taką twarzą jest skazana na samotność - zdjęcie 1
Komentarze (19)
Ocena: 4.37 / 5
sophie (Ocena: 5) 14.11.2019 17:58
a ja cie rozumiem! w pierwszym momencie myslalam, że to moja koleżanka napisała list o mnie bo tytuł jest podobny jak w moim przypadku :) z tą róznica, że ja tamten rok zamknełam jako czas beznaidzjenych facetów, złych decyzji i chęci przerwy od związków. Zyje w duzym miescie, bardzo często wychodze i nie da się nie poznawać ludzi.... w same wakacje poznałam kilkunastu chłopaków, ale od początku byliśmy nastawienie na for fun więc taka różnica. . Powiecie kolejna łatwa laska, bo przeciez tylko facetom wolno zaliczać wiele lasek.... czy żałuję ? nie. Co najlepsze ostatnio poznałam faceta i w koncu czuje przy nim ze to moze bybc coś więcej, ale nie bedzie nam dane być razem, bo dzieli nas kilkaset kilometrów i żadne z nas nie zmieni pracy, bo mamy swietne warunki :(
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 1) 14.11.2019 14:27
Jeśli ona każde spotykanie się z chłopakiem uznaje już za związek, no to może i rzeczywiście miała już aż 11 chłopaków.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.11.2019 13:00
Skoro faceci przebierają w dziewczynach to i kobiety mogą, każda z nas zasługuje na kogoś wartościowego, a skoro autorka od początku czuła że nic z tego nie będzie to bardzo dobrze że nie marnowała na nich więcej czasu. Jest młoda to niech przebiera. Ja przez bycie z facetem który mnie źle traktował zmarnowałam kilka lat życia i bardzo tego żałuję teraz, a najbardziej dawania kolejnych szans temu związkowi który od początku byl na przegranej pozycji.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.11.2019 12:21
No z takim przebiegiem to już na pewno szybko nie znajdziesz, chyba, że też jakiegoś puszczalskiego szmatławca
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 14.11.2019 11:34
Sądząc po sposobie pisania, jesteś jeszcze młoda i nie do końca dojrzała. Masz prawo do błędów, tylko musisz jeszcze wyciągać z nich właściwe wnioski. Mniej "napalania się" na związek, a z czasem coś wartościowego się pojawi.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie