Mam 169 cm wzrostu. Dziewczyny traktują mnie jak powietrze

Emil jest przekonany, że to jedyny powód jego samotności.
Mam 169 cm wzrostu. Dziewczyny traktują mnie jak powietrze
fot. Unsplash
11.10.2019

Miło się słucha haseł w stylu "wygląd to nie wszystko", a "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu". Chciałbym w to wierzyć, ale ludzie nie są aż tak szlachetni i wspaniałomyślni. Wszyscy wiemy, co się liczy - kasa i wygląd.

Zobacz również: Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim

Na pieniądzach nie śpię, więc przydałaby się chociaż uroda. Z tą, moim zdaniem, najgorszej nie jest. A przynajmniej nie byłoby, gdyby natura nie poskąpiła mi centymetrów. Co z tego, że mam w miarę ładną twarz, skoro jestem niski.

169 cm. Ani jednego więcej. Zatrzymało się w liceum i tak zostało.

Czy to dla mnie problem? Niestety tak, ale to nie jest jedna z tych obsesji, które nie mają żadnego uzasadnienia. Muszę jakoś żyć z tym niedoborem wzrostu i w praktyce wygląda to słabo. Zwłaszcza w relacjach z kobietami.

Zobacz również: Dokładnie taki wzrost gwarantuje powodzenie. Zmierzyli to co do centymetra

Dziewczyny zawsze traktowały mnie jak powietrze, a z wiekiem jest jeszcze gorzej. Każdej się marzy wysoki byczek. A ja niby całkiem nieźle zbudowany, tylko że karzeł. Przekreślają mnie na samym starcie i mogę być dla nich ewentualnie kolegą.

O ile w ogóle zwrócą na mnie uwagę, bo z tym jest kiepsko. Zupełnie tak, jak gdyby ich wzrok sięgał tylko powyżej 180 cm. Cała reszta to jakieś niewarte uwagi dzieciaki. Można się z tego śmiać i bagatelizować mój problem, ale on jest. Bardzo realny.

Mam 28 lat i nigdy nie byłem w poważnym związku. Uważam, że to jedna z głównych przyczyn.

Emil

Zobacz również: One nigdy nie umówią się z facetem poniżej 180 cm wzrostu. „Do niczego się nie nadaje”

Polecane wideo

Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim
Temu związkowi nikt nie dawał szans. Pobrali się na przekór wszystkim - zdjęcie 1
Komentarze (50)
Ocena: 4.7 / 5
gość (Ocena: 5) 28.07.2021 05:13
Ja ma 49 lat, mam 166cm wzrostu. Nigdy żadna nie chciała się ze mną spotykać. Chodzę na dziwki. Gdyby nie pieniądze, prawdopodobnie nie wiedziałbym co to sex. Mam pieniądze, bardzo dobrą pracę, dom, dobry samochód. Rządzę stadem dryblasów w pracy. Niestety kobiety nie biorą mnie nawet pod uwagę jako potencjalnego partnera.
odpowiedz
krzychU (Ocena: 5) 08.07.2021 18:05
Ja mam jeszcze gorzej , 164cm wzrostu . Często byłem wyśmiewany przez dziewczyny ze względu na wzrost , i w końcu odpuściłem , bo nawet taka co ma 150 marzy jej się wysoki co będzie się przy nim czuła bezpieczna i kobieca . No bo przecież jak taki '' Karzeł , krasnal '' ma jej zapewnić bezpieczeństwo . Mam 25 lat i już zawsze będę sam , trzeba się z tym pogodzić jak ma się taki karłowaty wzrost .
odpowiedz
eK, (Ocena: 5) 02.01.2021 11:32
Ja mam 23 lata i 168cm przegrałem życie , Co prawda miałem dziewczynę 4 miesiące ale rzuciła mnie i powiedziała że jestem kurduplem , przeszkadzał jej mój wzrost bo między nami był jakiś 1cm różnicy .
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2020 08:05
mam 170cm i też jestem sam, kobiety po prostu myślą że jak wezmą wysokiego faceta to już jest wszystko zajebiście nawet jak ma pusto w głowie...
odpowiedz
Stary Kawaler 33 (Ocena: 5) 11.01.2020 10:11
Też mam tyle wzrostu i jestem sam niestety. Co poradzić nic nie zrobimy musimy być samotni najwyże będzie się chodziło na panienki za kasę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie