Moja dziewczyna nic nie robi w domu. Muszę za nią odkurzać i myć naczynia

Krzysztof uważa, że to kobieta powinna dbać o porządek.
Moja dziewczyna nic nie robi w domu. Muszę za nią odkurzać i myć naczynia
fot. Unsplash
29.08.2019

Ja rozumiem, że równouprawnienie i tak dalej, ale kiedyś życie było chyba łatwiejsze. Podział ról był dla wszystkich oczywisty i nikt nie robił z tego powodu afery. To nie tak, że chcę zrobić z mojej dziewczyny gosposię, ale ona już zupełnie sobie odpuściła.

Zobacz również: Zdjęcie tej ślicznotki zszokowało internautów. Na pierwszym planie ona, a w tle... (Co za CHLEW!)

Kiedyś nawet dbała o porządek, ale od kiedy mieszkamy razem - nagle zrobiła się z niej wielka pani, która nie chce sobie brudzić rąk i łamać paznokci. Dosłownie wszystko ją przerasta. A może bardziej przemawia przez nią lenistwo i tylko udaje nierozgarniętą.

Pracuje znacznie mniej ode mnie, a w domu niczego nie robi.

Nasze życie wygląda teraz tak, że kiedy wracam o 18 z pracy, wtedy muszę przygotować sobie obiad, umyć naczynia z całego dnia i chociaż odkurzyć podłogi. W weekendy nie odpoczywam. Ona sobie idzie na zakupy albo umawia się z koleżankami, a ja gruntownie sprzątam.

Zobacz również: Cały Internet śmieje się z jej salonu. Myślała, że tak wygląda posprzątany pokój

Moi znajomi nie mają takich problemów. Mają dziewczyny, partnerki i żony, które dbają o dom, karmią ich i nie siedzą tak bezczynnie. O wszystko trzeba ją prosić, a i tak marne szanse, że kiwnie palcem. Ostatnio wyszorowała kabinę prysznicową, to zrobiła z siebie wielką bohaterkę.

Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy naprawdę chcę z nią spędzić życie. Ogólnie jest cudowna, ale to lenistwo i wyręczanie się innymi doprowadza mnie do szału. Kobieta powinna jednak chętniej robić takie rzeczy.

Moja mama to widzi i bez owijania w bawełnę radzi mi coś z tym zrobić. Przywołać ją do porządku albo zostawić.

Krzysztof

Zobacz również: Znak zodiaku zdradza, gdzie masz największy bałagan

Polecane wideo

Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci
Pokazała, w jakich warunkach mieszkają jej wnuki. Chce odebrać córce dzieci - zdjęcie 1
Komentarze (45)
Ocena: 4.87 / 5
Lel (Ocena: 3) 08.06.2023 05:45
A to u mnie wygląda tak, że tylko Ja chodzę do pracy, zostawiam porządek w mieszkaniu a kiedy wracam jest już rozp**rdol.Oczywiscie gary umyć czy wynieść śmieci przerasta,syfić dookoła i rzucać papierki po jedzeniu za łóżko natomiast bez problemu .Ah i te ciągłe pretensje o wszystko, nawet o sprawy w których udziału nie brałem.Takie czasy...Ale spoko w dalszym ciągu widać nagonkę na mężczyzn, kiedy niestety ale coraz częściej widzę i doświadczam spi**dolenia kobiet.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.03.2023 07:10
Wracaj do mamci albo na sprzątaczkę zarób buraku. Tak robi mój mąż: znalazłam wróżkę do sprzątania raz w tygodniu i mąż za to płaci.
odpowiedz
PolAnonim (Ocena: 5) 05.07.2022 13:11
Uciekaj od niej. Może mieć większe problemy psychiczne niż to sie wydaje. Masz jedno życie, nie zmarnuj go na kogoś takiego.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.09.2019 13:51
Ty odkurzasz za nią, a za ciebie kto odkurza?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 03.09.2019 16:34
To trochę leniwą dziewczynę masz, jak nie chcesz odkurzać to kup irobota i zmywarkę byś nie musiał naczyń zmywać. A jak nie to zastanów się nad zmianą dziewczyny :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie