Rozbiłam związek koleżanki miesiąc przed ślubem. Nie chciałam być ostatnią panną

Byłaby jedyną singielką w towarzystwie.
Rozbiłam związek koleżanki miesiąc przed ślubem. Nie chciałam być ostatnią panną
fot. Unsplash
03.08.2019

Minęło już trochę czasu od tego, co się wydarzyło i czuję, że muszę komuś o tym opowiedzieć. Znajomi odpadają, a rodzina tym bardziej, więc mam nadzieję, że Wy mnie wysłuchacie. Zrobiłam coś złego, żeby się bronić. I teraz mam straszne wyrzuty sumienia.

Zobacz również: Panna młoda upokorzyła narzeczonego przed całą rodziną. Chodzi o słowa przysięgi

Zmyśliłam pewną historię, żeby ochronić samą siebie. W przeciwnym razie stałabym się pośmiewiskiem, a tego bardzo nie chcę. Mam 32 lata i wszystkie koleżanki wokół mają już mężów. Niektóre od bardzo dawna. Ja nadal jestem singielką.

Gdyby ostatnia z moich przyjaciółek wzięła ślub - zostałabym jedyna, a to byłoby upokarzające.

Wpadłam na szatański pomysł i wcieliłam go niestety w życie. Na miesiąc przed uroczystością (naprawdę wszystko było już zapięte na ostatni guzik) zasugerowałam jej, że narzeczony ma coś na sumieniu. W domyśle: zdradę.

Zobacz również: Na dzień przed ślubem swojego eks dostała od niego SMS-a. Jego treść ją zszokowała

Spreparowałam dowody i zrobiłam kilka dziwnych rzeczy, żeby w to uwierzyła. Łyknęła niemal od razu, bo to straszna zazdrośnica. Biedak nawet nie mógł się wytłumaczyć, bo znalazłam dziewczynę, która potwierdziła moje słowa. Już nie mogła udawać, że problemu nie ma.

Do ślubu nie doszło, zaręczyny zerwane, a ona znowu jest sama. Tak jak ja i to jedyny pozytywny aspekt tej historii. Nie jestem ostatnią starą panną w towarzystwie, ale ona bardzo cierpi. Zniszczyłam coś, co mogło trwać całe życie.

Mam nadzieję, że nigdy nie pozna prawdy. Mam wyrzuty sumienia, ale nie zwariowałam, żeby samą siebie pogrążyć...

Anonim

Zobacz również: „Facet poprosił mnie o rękę. Zgodziłam się, ale jest mi niedobrze na samą myśl, że mam być jego żoną”

Polecane wideo

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1
Komentarze (41)
Ocena: 4.34 / 5
gość (Ocena: 1) 22.08.2020 10:00
Jesteś zwyczajną debilką, lepiej weź się zabij albo zatrudnij w kopalni na dwie zmiany, bo tylko na to zasługujesz. A jeśli tego nie zrobisz, to i tak powinnaś być już zawsze samotna i mieć okropne życie. Tego ci życzę, bo takich gniotów w społeczeństwie nam nie trzeba. Będzie zabawnie, jak sobie kogoś znajdziesz a ona zrobi ci to samo, co ty jej. Tylko na to zasługujesz, gnojaro. Tylko na to.
odpowiedz
gosc (Ocena: 5) 22.12.2019 18:17
nic dziwnego ze jestes sama. zamiast cos zrobic ze soba, niszczysz innych - i nic dziwnego ze nikt cie nie chce. zacznij od siebie
odpowiedz
MJ (Ocena: 1) 10.08.2019 09:44
Nie wierze,że są takie kobiety. Jak tak można !? Trzeba być wyrachowanym i perfidnym! A do tego podłym...jesteś okropna osobą...
odpowiedz
Marie Rose (Ocena: 5) 06.08.2019 18:02
na penwo uwierze ze nie jest to fejk
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 05.08.2019 11:56
Dziewczyny, postąpiła paskudnie. Ale jaka karma??? O czym Wy w ogóle mówicie?! Nie istnieje coś takiego. Istnieją wyrzuty sumienia, ale nie "karma".
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie