Skrytykowano mnie za strój kąpielowy rocznej córki. Założyłam jej bikini

Andżelika czuła na sobie spojrzenia zdegustowanych plażowiczów.
Skrytykowano mnie za strój kąpielowy rocznej córki. Założyłam jej bikini
fot. Pixabay
09.07.2019

Przyznaję się, że kiedy córka miała kilka miesięcy, wtedy nie zwracałam na to większej uwagi. Jeśli wybieraliśmy się nad wodę, to zakładałam jej majteczki i było dobrze. Nigdy jednak nie przyszło mi do głowy, by moje dziecko paradowało nago.

Zobacz również: Wyrzucono ją z basenu z powodu „wulgarnego” bikini. „Matki się skarżyły” - usłyszała

Tego to już zupełnie nie rozumiem. Różni ludzie pojawiają się na plaży, więc po co kusić los. Nie wspominając o tym, że to nie jest higieniczne. Niedawno skończyła 14 miesięcy i pierwszy raz polecieliśmy w trójkę na zagraniczne wakacje.

Kupiłam jej z tej okazji dziecięce bikini. Normalny dół, a do tego staniczek przypominający krótką bluzkę.

Teoretycznie nic dziwnego, ale czułam na nas te spojrzenia. Usłyszałam nawet dziwny komentarz po angielsku. Dziewczyna gapiła się i mówiła do znajomych coś o stroju mojej córki. Dla niej pewnie byłoby lepiej, gdyby dziecko świeciło gołą pupą i klatką piersiową.

Zobacz również: LIST: „Weszłam do sklepu w stroju kąpielowym. Obsługa mnie wyrzuciła!”

Po to produkowane są takie ciuszki, żeby z nich korzystać. Nie założyłam rocznej córce bikini, żeby zrobić z niej starszą, niż jest. Po prostu w takim stroju wyglądała lepiej i przynajmniej częściowo chronił ją przed palącym słońcem.

Wywołałam skandal za granicą, ale w Polsce pewnie będzie jeszcze gorzej. Przekonam się już za miesiąc, bo planujemy jeszcze kilka dni nad naszym morzem. Naprawdę boję się reakcji, chociaż wiem, że nie robię nic złego.

To przykre, że ludzie mają takie głupie teorie i bezwstydnie wytykają palcami. Kto powiedział, że bikini jest tylko dla dorosłych kobiet?

Andżelika

Zobacz również: Czy moja 3-letnia córka może biegać nago po plaży? Dla mnie to normalne

To dziecko nie ma żadnych wad. Twarzy tej dziewczynki długo nie zapomnisz
To dziecko nie ma żadnych wad. Twarzy tej dziewczynki długo nie zapomnisz - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 17:50
Ale bzdura, za granicą właśnie bikini dla dziecka jest normalne, nikt nie puszcza dziecka na golasa, to polski zwyczaj. Kto zmyśla te artykuły?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 12:32
ludzie jak nie w jedną to w drugą stronę muszą przegiąć :/ albo puścić gołe dziecko po plaży, albo się czepiać że ma strój kąpielowy. Ja rozumiem gdyby jeszcze ten stanik miał poduchy w miseczkach bo i takie już w sklepach widywałam, ale zwykły o kroju krótkiej koszulki? Bez jaj. To może od razu ogolić na łyso wszystkie dziewczynki i ubierać je w worki, żeby nie robić z nich małych kobiet?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 11:35
artykuł zmyślony-za granicą nigdy nie czepiają się tak ludzi-no chyba że to byli Polacy-ale ja nie widzę nic dziwnego-lepsze bikini jak na golasa
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 08:41
Lepsze to niz paradowanie po plazy na golasa
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.07.2019 08:32
Pewnie że bikini nie jest tylko dla dorosłych. Ja mając 4 lata wybrałam się z rodzicami w góry i do tej pory pamiętam kiedy poszliśmy nad rzekę i zazdrościłam wszystkim dziewczynkom które były tak ubrane podczas gdy ja miałam strój jednoczęściowy który mi się nie podobał. Tak czy inaczej najważniejsze że dziecko nie było gole bo to by była obrzydliwość. Jak tyłek zakryty to jest ok
odpowiedz

Polecane dla Ciebie