Mój chłopak przyjaźni się ze swoją eks

Obawiam się, że ona będzie chciała mi go odebrać.
Mój chłopak przyjaźni się ze swoją eks
Fot. Unsplash
02.07.2019

Od roku jestem w związku z Mariuszem. Poznaliśmy się na imprezie wkrótce po jego rozstaniu z Igą - kobietą, z którą był ponad dwa lata. Z tego, co mówił, ona go zdradziła, a on nie potrafił wybaczyć. Mimo to nadal się kolegują, czasem spotykają na piwo. On mnie zapewnia, że to wyłącznie kumpelska relacja. Ja jestem zazdrosna, niepokoję się, nie wiem, co mam robić. Obawiam się, że ona będzie chciała mi go odebrać.

Zobacz także: Mój chłopak jest psychopatą

Zresztą, czy to nie wydaje się dziwne, że oni nadal się przyjaźnią mimo świństwa, które ona mu wyrządziła? Gdyby mnie mój eks zdradził, na pewno nie chciałabym utrzymywać z nim kontaktu. Trzeba mieć przecież swój honor, zresztą jedyne, co czułabym do takiego zdrajcy, to złość i nienawiść.

Z Mariuszem jest jednak inaczej. Niby nie potrafi wybaczyć Idze, ale też nie potrafi urwać z nią znajomości. Chciałabym wiedzieć, co nim kieruje. Litość? Sympatia? A może nadal miłość?

Cała ta sytuacja odbiera mi pewność siebie. Ja jestem w nasz związek zaangażowana bardzo i tego samego oczekuję od niego. Tylko czy on jest w stanie w pełni mi się oddać, skoro jego eks wciąż kręci się obok?

Ala

Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego
Wszyscy byli w ciężkim szoku, kiedy pokazała swojego chłopaka. A mogłaby mieć każdego - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.9 / 5
gość (Ocena: 5) 02.07.2019 21:26
Nadal Ja Kocha.... I dlatego spotyka się z własnej nie przymuszonej woli... Może już nie raz doszło do zbliżenia... A Ciebie kłamie jak wlezie... Nie bądź NAIWNA zostaw takiego typa!
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 02.07.2019 18:53
on dalej na coś liczy, zobaczysz tylko się obejrzysz i już wrócą do siebie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2019 16:16
Przepraszam palant.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.07.2019 16:15
Nie ma czegoś takiego jak kumplowanie się z byłą dziewczyną gdy się ma już inną. To się może skończyć tylko w łóżku. A on jesli potrzebuje dodatkowego towarzystwa poza Tobą to niech sobie kupi psa i chodzi z nim na spacerynku. Plant.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 02.07.2019 12:25
idz na te ich wspolne spotkania z nim.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie