Pierwszy raz nocowałam u chłopaka. Rano usłyszałam od jego matki straszne słowa

Nieplanowane spotkanie może zakończyć ten związek.
Pierwszy raz nocowałam u chłopaka. Rano usłyszałam od jego matki straszne słowa
fot. Unsplash
24.05.2019

Spotykamy się od prawie miesiąca. To bardzo świeża sprawa, ale myślałam, że rozwojowa. Naprawdę fajny facet z potencjałem, więc liczyłam na stały związek. Po tym, co spotkało mnie wczoraj w jego domu, już sobie tego raczej nie wyobrażam.

Zobacz również: Uważaj! Chłopak najprawdopodobniej robi TO z twoją ręką, kiedy śpisz

Wieczorem byliśmy na mieście coś zjeść. Po wszystkim zaprosił mnie do siebie. Wcześniej tam nie byłam i dopiero pod drzwiami zorientowałam się, że to dom jednorodzinny. Rodzice mieszkają na dole, a on i jego brat urzędują na górze.

Szybko wbiegliśmy po schodach i nikt nas nie zauważył.

Miałam nadzieję, że rano też nikogo nie spotkam. Chcę poznać jego rodzinę, ale może w bardziej normalnych okolicznościach. Kiedy wychodziłam, chłopak najpierw poszedł na zwiady. Wreszcie dał mi znać, że mogę uciekać.

Zobacz również: Jej chłopak polubił zdjęcie innej dziewczyny. Napisała do niej absurdalną wiadomość

Na ostatnim stopniu stanęłam jak wryta. Na korytarzu pojawiła się jego matka w koszuli nocnej. Uśmiechnęła się jakoś dziwnie i powiedziała: "o, codziennie inna". Byłam tak zawstydzona i wściekła, że wyleciałam stamtąd bez słowa.

Od tego momentu nie rozmawialiśmy. I co ja mam sobie myśleć? Z jej słów wynika, że mój niby chłopak na wyłączność tak naprawdę dalej czuje się jak wolny strzelec. Jeśli to prawda, że codziennie sprowadza na noc inną - nie chcę go znać.

A może ona tylko tak palnęła i miała na myśli dawne czasy? Nie wiem, co mam zrobić z tą wiedzą. Myślałam, że on jest inny.

Emilia

Zobacz również: Niepozorny szczegół, po którym rozpoznasz, że facet na 100% Cię zdradza

Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów
Te znaki zodiaku nie potrafią powstrzymać się od zdrady. Oto ranking najbardziej niewiernych partnerów - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (19)

Ocena: 5 / 5
Meghan (Ocena: 5) 25.05.2019 09:57
Drogie czytelniczki, Czy któraś z Was kiedykolwiek napisała list do redakcji Papilot? Jeśli tak, czy został on opublikowany? Każdy jeden wydaje się napisany przez członka redakcji, i to jeszcze prosto, bez wielu szczegółów, jakby to były wymyślone historyjki.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 25.05.2019 00:51
Sama wiedziała na co idzie. Seks gdy pojawia się za szybko to i on i ona nie powinni się angażować. Przeciez to czuc kiedy chodzi tylko o seks a kiedy jest między ludzmi jakieś niesamowite porozumienie. Czego się spodziewała ta dziewczyna? Xd
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2019 22:40
Mi się wydaje, że specjalnie tak powiedziała żeby się ciebie pozbyć z jego życia. Chce mieć syna tylko dla siebie. To chore, ale są niektóre takie maDki.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2019 21:20
Mój brat co tydzień do domu sprowadzał inna dziewczynę - każdej z nich mialam ochotę powiedzieć tekst w tym stylu (moja mama też), żeby dla własnego dobra uciekały gdzie pieprz rośnie od niedojrzałego lowelasa... Nigdy tego nie zrobiłam ale może ta jego mama tak samo chciała Ci w ten sposób pomóc żebyś nie narażała się na bolesny zawód miłosny albo żebyś chociaż zaczęła bardziej zwracać uwagę na pewne rzeczy?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.05.2019 19:15
Może myślała, że przyszłaś do drugiego z nich. ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie