Narzeczony kazał mi odstawić pigułki. W czasie nocy poślubnej mam być płodna

Ukochany Marty chce, by ich dziecko urodziło się 9 miesięcy po ślubie.
Narzeczony kazał mi odstawić pigułki. W czasie nocy poślubnej mam być płodna
fot. Pixabay
22.05.2019

Nigdy nie ukrywałam tego, że marzę o założeniu rodziny. Moje koleżanki wolą imprezować co weekend i sypiać z kim popadnie, ale mnie to nie kręci. Wolę spokojne życie u boku tego jedynego. To waśnie się spełnia, bo wychodzę za mąż.

Zobacz również: LIST: „Jako farmaceutka mam prawo odmówić ci sprzedaży antykoncepcji. Już tłumaczę, dlaczego...”

Kocham mojego narzeczonego i oczywiście chcę mieć z nim dzieci. Uważam jednak, że powinniśmy jeszcze chwilę zaczekać. Przydałoby się własne mieszkanie i stabilna sytuacja finansowa, a wesele trochę nas będzie kosztowało.

On twierdzi, że mnożę przeszkody, a po prostu trzeba działać. Chciałby, żeby maluch urodził się 9 miesięcy po ślubie.

Ostatnio stwierdził, że mam już odstawić pigułki, żeby do tego wielkiego dnia wszystko się unormowało. Mam być płodna w czasie konsumowania małżeństwa. Oczywiście robimy to od dawna, ale pierwszy raz ma być bez żadnej antykoncepcji.

Zobacz również: Jestem rozczarowany. Moja dziewczyna nie chce stosować naturalnej antykoncepcji

Nie wiem zupełnie, gdzie mu się tak spieszy. Aż tak starzy nie jesteśmy, więc jeszcze zdążymy. Zaczekałby chociaż kilka miesięcy, to wszystko by się jakoś ułożyło. Do małżeństwa też trzeba się przyzwyczaić, a on chce, żebym od razu z brzuchem chodziła.

Trochę mnie martwi jego natarczywość w tym temacie. Próbuję tłumaczyć, a on dalej swoje. Jeśli mam inne priorytety, to widocznie wcale nie chcę tego ślubu. Bzdura! Po prostu wolałabym najpierw założyć rodzinę, a dopiero później ją powiększać.

Pigułki nadal łykam i muszę to robić w tajemnicy przed nim. Czuję się jak oszustka.

Marta

Zobacz również: Chwilę po porodzie usłyszała paskudny komentarz męża. Mówił o jej kroczu

Polecane wideo

Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury
Tak naprawdę wygląda ciąża. Odważyły się pokazać stan błogosławiony bez cenzury - zdjęcie 1
Komentarze (24)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.06.2019 22:29
Rozumiem że że podczas nocy poślubnej będziesz miała dni płodne, bo jak nie to wróć chłopaka na biologię do klasy 4.. po tabsach nie jest się od razu płodnym
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:36
To z nim musisz rozmawiać, nie z nami. Prawie wszyscy ci radzą, żebyś zostawiła tego "tyrana" tylko dlatego, że wasze poglądy na temat starań o dziecko różnią się o kilka miesięcy. Macie być małżeństwem do końca życia, więc musicie przegadać ten problem, bo będą takich dziesiątki. To, że macie inne zdanie wcale nie znaczy, że do siebie nie pasujecie i trzeba się rozstać. Będzie dużo takich sytuacji. To źle, że podsumował twoje poglądy na zasadzie "widocznie ci nie zależy", nie można w ten sposób wymuszać swojego zdania i musisz jasno to powiedzieć. Ale to jeszcze nie powód żeby wróżyć ci życie z tyranem, zostanie samotną matką, zdradę i rozwód. Bez dramatu, na spokojnie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:34
A ja Ci powiem z innej strony.. Odstawiłam antykoncepcję, bo już jej nie potrzebowałam. Po trzech miesiącach diagnoza - policystyczne jajniki, brak okresu, wysyp trądziku, hirsutyzm... Na własnego spokoju zaczekaj żeby w dniu ślubu nie wyglądać taak jak ja...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:28
Brak słów. Niektóre dziewczyny zrobią wszystko żeby je ktoś chciał. I jeszcze pisze że jest lepsza od koleżanek które się puszczają... Widocznie zaslugujesz na takiego faceta.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 22.05.2019 13:22
Nie daj sobie dziecka zrobić. Potem wszystko będzie na twojej głowie, a on będzie się bawić w najlepsze. W najgorszym wypadku puści się na boku z inną.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie