Chłopak zażądał ode mnie zaświadczenia od lekarza. Nie chce się niczym zarazić

Oliwia uważa to za nadgorliwość.
Chłopak zażądał ode mnie zaświadczenia od lekarza. Nie chce się niczym zarazić
fot. Unsplash
17.05.2019

Jestem za tym, żeby się regularnie badać. Lekarzy nie można się bać, bo to naprawdę może uratować życie. Najlepszym przykładem jest moja ciocia, u której szybko wykryto raka i dziś jest w pełni zdrowa. Są jednak jakieś granice...

Zobacz również: LIST: „Jako farmaceutka mam prawo odmówić ci sprzedaży antykoncepcji. Już tłumaczę, dlaczego...”

Według mnie chłopak właśnie je przekroczył. Znamy się od niedawna, ale jeśli chcemy się spotykać, to wypadałoby chociaż trochę zaufać drugiej osobie. On ma chyba jakąś obsesję, że każdy jest nosicielem. Albo tylko o mnie ma tak fatalne zdanie.

Ostatnio byłam u niego i zaczęliśmy się całować. Chciałam czegoś więcej i wtedy mnie zatrzymał.

Stwierdził, że na wszystko przyjdzie czas, ale najpierw chciałby zobaczyć wyniki moich badań. Tak, mam się zgłosić do lekarza i wrócić do chłopaka z zaświadczeniem. Chodzi oczywiście o HIV i choroby weneryczne.

Zobacz również: To dlatego męskie przyrodzenie brzydko pachnie. Nie chodzi o brak higieny

Gdybym zaproponowała zbliżenie bez zabezpieczenia, to jeszcze rozumiem. Ale tak? Moim zdaniem jest przewrażliwiony i bardzo mnie to zabolało. Nie wydaje mi się, by inne pary tak szczegółowo się badały na początku znajomości.

Zawsze jest jakieś ryzyko, ale bez przesady. Nigdy z nikim się nie kochałam bez gumki i z nim też nie chcę tego robić. Tak na zdrowy rozum to zarazić można się również przez pocałunek. Fajnie, że on taki porządny, ale ze mnie zrobił najgorszą wywłokę.

Coś mi się wydaje, że raczej się nie dogadamy.

Oliwia

Zobacz również: Ludzie robią coś obrzydliwego, by zaoszczędzić na prezerwatywach

Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość!
Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 4.63 / 5
gość (Ocena: 5) 16.06.2019 12:39
Jak dla mnie super facet, zazwyczaj faceci nie mają żadnej wiedzy na temat chorób i latają wszędzie z fajami jakby je na śmietniku znaleźli.Nawet jeden z chłopaków w miarę porządny i mądry z którym gadałam na takie tematy wierzy, że nie każdy jest czymś zarażony, że nie będzie miał takiego pecha itd.Także... Najgorszy jest hiv żółtaczka typu c i wirusy hpv rakotwórcze jak się wyda kupę kasy na badania to potem pomyśli się 10 razy zanim się skoczy do łóżka z nowym partnerem.A spróbuj poprosić mężczyzn o te badania to 99% będzie oburzonych i nie będzie wiedziało o co chodzi po co i na co.Lekarze alarmują, że w ciągu ostatnich lat o 30% wzrosło o młodych ludzi raki gardła itp. A to dlatego, że popularny stał się seks oralny to nie przypadek.Nikt o tym głośno nie mówi i nie bije na alarm bo na rękę jest wielu wszechobecne k...stwo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2019 19:21
Ciesz się dziewczyno, że trafiłaś na fajnego faceta, który ceni sobie zdrowie. Zróbcie sobie te badania obydwoje i chociaż będziecie mieli pewność i spokojną głowę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.05.2019 10:25
W czasach, w których obecnie żyjemy i przy żenująco niskim poziomie edukacji seksualnej w naszym kraju, coś takiego powinno być normą. Pamiętaj, zabezpieczenie zawsze może zawieść, czyli pęknąć lub się zsunąć, a zdrowie masz tylko jedno - nie wszystkie choroby weneryczne da się wyleczyć, a niektóre bardzo długo nie dają żadnych objawów.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2019 17:31
Och same porządne damy, dziewice święte..jak czytam te wasze chamskie wypociny to mi was żal
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.05.2019 15:58
No chyba jednak jesteś zdzirą, skoro on nie jest twoim pierwszym facetem i wcześniej bzykałaś się z kimś innym, no to sorry, ale facet chce się upewnić że nie masz syfa, wcale się mu nie dziwię ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie