Wszyscy myślą, że zwariowałam. Zobaczyłam ducha mojej zmarłej mamy

Oliwia jest przekonana, że to była ona.
Wszyscy myślą, że zwariowałam. Zobaczyłam ducha mojej zmarłej mamy
fot. Unsplash
26.04.2019

Gdybym miała określić swoje dotychczasowe życie duchowe, to musiałabym powiedzieć, że nie istniało. Dla mnie zawsze liczyło się tu i teraz. Zdrowy rozsądek i nauka zamiast religii i zabobonów. Oficjalnie katoliczka, ale bardziej ateistka.

Zobacz również: Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach

Nie zmieniła tego nawet ciężka choroba mojej mamy. Mówi się, że jak trwoga to do Boga, ale to doświadczenie wcale nie zbliżyło mnie do Kościoła. Bezsensowne cierpienie ukochanej osoby było dla mnie dowodem, że to wszystko bzdura. Życiem rządzi przypadek.

Po jej śmierci już bym tak nie powiedziała. A dokładnie - po tym, co przeżyłam kilka miesięcy po pogrzebie.

Nigdy nie wierzyłam w życie pozagrobowe. Pogodziłam się z tym, że mama umarła i już jej nie ma. Może żyć jedynie w naszych wspomnieniach. Dziś mam inny pogląd na tę sprawę. Ona dała mi wyraźny znak, że wciąż tu jest.

Zobacz również: Oni przeżyli własną śmierć. Teraz zdradzają, co dzieje się po drugiej stronie

Pojechałam z tatą i siostrą do jej rodzinnego domu, gdzie przez lata żyli dziadkowie. Dziś mieszka tam wujek. Na chwilę zostałam sama, bo wszyscy pojechali do sklepu. Siedziałam w pokoju na piętrze i usłyszałam jakiś dźwięk na dole.

Stanęłam przy schodach i zobaczyłam ją odwróconą plecami. Wybiegła, jak gdyby chciała się przede mną ukryć. Brzmi niedorzecznie, ale to była ona. Później mi się przyśniła. Mówiła, że miło było mnie zobaczyć i zawsze będzie mnie chronić.

Boję się o tym komukolwiek powiedzieć, bo uznają mnie za wariatkę. A ja wiem, że to nie było przewidzenie. Życie pozagrobowe istnieje. Widziałam to na własne oczy.

Oliwia

Zobacz również: Twierdzi, że odwiedziła piekło. Spotkała tam dwie bardzo znane osoby

Polecane wideo

Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach
Duchy naprawdę istnieją. Udało się je uwiecznić na tych przerażających zdjęciach - zdjęcie 1
Komentarze (2)
Ocena: 5 / 5
SAJGON (Ocena: 5) 26.04.2019 13:39
Oliwia jak nic zaraziłaś się straszliwą chorobą zwaną zabobonem pisuarowym ! Jak nic masz ostro z deklem zwanym u nas potocznie pierdolcem . Czy ty ostatnio dajesz ostro w żyłę?! Zgłoś się sama do psychiatryka ! Mam ubaw po pachy !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.04.2019 08:51
Cały czas czekam, aż przyjdzie do mnie pewna osoba...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie