Nie rozumiem ludzi, których oburza Karta LGBT+. To wiedza, a nie propaganda

Mniej religii, a więcej edukacji seksualnej w szkołach - apeluje Zuzanna.
Nie rozumiem ludzi, których oburza Karta LGBT+. To wiedza, a nie propaganda
fot. Unsplash
09.03.2019

Mieszkam od urodzenia w Warszawie, więc to miasto jest mi szczególnie bliskie. Tu żyję, założyłam rodzinę, realizuję się zawodowo, wychowuję dzieci. I bardzo chcę, żeby była metropolią z prawdziwego zdarzenia. Nowoczesną i otwartą.

Zobacz również: Młoda mama rozważa waginoplastykę, po tym jak... córka narysowała jej krocze

Dlatego cieszy mnie taka inicjatywa jak Karta LGBT+ podpisana przez nowego prezydenta stolicy. Uważam, że to konieczny dokument. Wbrew pozorom, nie dotyczy wyłącznie mniejszości, choć im to wszystko się należy.

Szczególnie ucieszyło mnie wprowadzenie do szkół edukacji na ten temat.

Dziś wiedza nie jest modna. Ludzie wolą ulegać propagandzie jednej lub drugiej strony. Suche fakty zaraz są przeinaczane, żeby pasowały do ideologii. Dlatego cieszy mnie nowy program nauczania i wprowadzenie faktycznej tolerancji do szkół. Mniej religii, a więcej edukacji seksualnej - tak powinno być.

Zobacz również: „Pokazuj cycki, wypinaj tyłek, zaliczaj laski”. To chyba najgorszy polski „poradnik” dla nastolatków

Czytam w różnych dziwnych miejscach, że to oznacza naukę masturbacji albo zabawę w lekarza. Bzdura do kwadratu, bo wytyczne WHO mówią wręcz coś innego - mamy zniechęcać dzieci do zbyt wczesnych doświadczeń tego typu.

Konserwatywni rodzice wymyślają takie sensacje, żeby zohydzić pomysł. A ten jest według mnie fantastyczny. Każdy młody Polak powinien wiedzieć skąd się biorą dzieci, jakie są metody antykoncepcji, a kiedy bliskość jest krzywdząca.

Jeśli ktoś nazywa to indoktrynacją, to niech się nie zdziwi, jeśli jego dziecko zostanie rodzicem jeszcze w podstawówce.

Zuzanna

Zobacz również: Nie odróżnia termometru od testu ciążowego. Myślał, że zostanie ojcem

Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci
Najdziwniejsze ilustracje z książek do edukacji seksualnej. Na to muszą patrzeć dzieci - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (41)

Ocena: 4.51 / 5
SAJGON (Ocena: 5) 21.03.2019 13:19
He, he , he , he w jakim ja dziwnym i pokręconym katolsko-prawacko-pisowskim kraju żyję !!!!!!!!! Właściwie to jest dramat . Mam do czynienia z patologią i ciemnogrodem . Wiadomo , że jesteśmy zwierzętami , czy to komuś pasuje czy nie ! No a w świecie zwierząt też są zachowania homoseksualne . Skrajni katolicy nie bądźcie tacy uwstecznieni . Wiedza nie boli , wiedza pomaga , tak samo jak nieznajomość prawa szkodzi . No i co Wam z tego całego ciemnogrodu pisowskiego , jak statystyki podają , iż przeż ostatnie cztery lata drastycznie wzrasta he, he , he ilość mamuś poniżej 15 roczku . To tak ich uczycie w domciu , to tak księżulka i katecheci uczą seksualizmu zamiast profesjonalistów , z których robi się dewiantów ! To naprawdę chory i biedny kraj , który sam unicestwia się . Mi nie przeszkadzają kochający się inaczej , co komu do tego jak nie szkodzą innym !!!!! No ale jedzie od Was dulszczyzną ! Tajoj jak jedzie fałszem , obłudą i zakłamaniem z pisowsko - klerykalnych ust . Pozdrawiam czule pisoraków ! Jeszcze kolejne cztery lata rządów tego Waszego Kurdupla , Cysorza Pana Waszego a jak nic poznam uroki ŚREDNIOWIECZA !!!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.03.2019 14:17
brawo
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.03.2019 13:55
Wierzę w Boga, ale nie chodzę do kosciola. Uwazam tez, ze religia powinna byc w domu, a nie w szkole czy w polityce i w ogole w zyciu kraju. Kazdy przeciez moze wierzyc w co tam chce i nie mozna mu narzucac wiary. I jestem za tym, zeby geje i lesbijki mogly brac slub. Co mnie to kto z kim sypia ,jesli to dorosli ludzie.. Co ludziom przeszkadzają geje czy lesbijki? Czlowieka poznaje się po tym jaki jest dla drugiego, slabszego czlowieka, a nie po tym czy ma meza, zone, czy ma dzieci lub czy zyje sam z kotem... Nie rozumiem i nie popieram jednej rzeczy: jak ktos nie czuje sie ani facetem ani kobieta i czuje się jakims 3 rodzajem. No kurczę ja się czuję jak 18latka więc tez powinnam się ubiegac o zmiane daty urodzenia? Dzieciom bym takim kosmitom nie dala, ale czemu geje, ktorzy mają prace, zarabiają nie mogliby adoptowac dzieciakow z domow dziecka? Gdzie sa dane, ze pedofile to czesciej geje?
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.03.2019 19:54
Sodomici zakochani we własnych dewiacjach przelewając je na niewinne dzieci zmuszone do radzenia sobie w tym nakręconym pieniądzem społeczeństwie bez zasad zwłaszcza moralnych.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 11.03.2019 19:46
Szczerze? Lepsze pary gejów i lesbijek, którzy darzą się wzajemnie miłością, szacunkiem, niż nie jedna para/małżeństwo hetero, w którym występuje przemoc, awantury na porządku dziennym, brak szacunku przeważnie do kobiety... To jak faceci robią z nich służące, każą dawać obiadki pod nos i sprzątać, a sami tylko leżą. TO JEST DEWIACJA, A NIE PARY HOMO, KTÓRE ŻYJĄ JAK NORMALNI LUDZIE. Ale polaczkom dalej nie da się przetłumaczyć, ile jeszcze wszyscy mają zamiar żyć w tym zacofaniu umysłowym? Piętnować samców alfa, damskich bokserów, alkoholików, a nie promowanie szacunku do osób o innej orientacji.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie