Dziewczyna z wiejskiej dyskoteki złapała mnie na dziecko. Chciała się ustawić

Radek twierdzi, że stał się ofiarą wyrachowanej imprezowiczki.
Dziewczyna z wiejskiej dyskoteki złapała mnie na dziecko. Chciała się ustawić
fot. Unsplash
12.01.2019

Gardzę facetami, którzy w razie wpadki wypierają się wszystkiego. Znikają, żądają testów na ojcostwo albo namawiają dziewczynę na aborcję. Jeśli jesteś na tyle dorosły, by się kochać, to musisz wziąć odpowiedzialność za konsekwencje. Ale moja sytuacja jest naprawdę zupełnie inna.

Zobacz również: „Zostawiłem dziewczynę w ciąży. Należy mi się współczucie, a nie potępienie”

Nigdy w życiu nie traktowałem kobiet przedmiotowo. Nie zdarzyło mi się, żebym wylądował z obcą kobietą w łóżku po chwili znajomości. To nie mój styl i za duże ryzyko. Jeden jedyny raz do tego doszło i przysięgam, że nie z mojej winy. Stałem się ofiarą perfidnego planu.

Kilka tygodni temu kolega namówił mnie na wyjazd do dyskoteki za miasto. Miało być fajnie, ale skończyło się tragicznie.

Ledwo przekroczyliśmy próg lokalu i od razu zaatakowało nas kilka dziewczyn. Mocna tapeta, krótkie sukienki, obcasy i te sprawy. Nie nasz gust, ale stwierdziliśmy, że trzeba poznać okoliczną ludność. One wszystkie pochodziły z tej małej miejscowości, gdzie stoi dyskoteka.

Zobacz również: „Porzuciłem dziewczynę w ciąży. Nie żałuję i powiem wam dlaczego” (Historia Damiana)

W pewnym momencie się rozdzieliliśmy. Kolega bawił się z brunetką na parkiecie, a mnie przypadła całkiem ładna blondynka. Wypiliśmy sporo, bo jeszcze mnie pospieszała. Mówiłem, że już nie dam rady, to wjeżdżała mi na ambicję. Wreszcie zaciągnęła do toalety.

Nie muszę chyba dodawać, co tam się wydarzyło. Wręcz mnie do tego zmusiła, a pijany facet raczej logicznie nie myśli. Na odchodne poprosiła mnie o numer telefonu, więc dałem jej służbową wizytówkę.

Niedawno zadzwoniła, że jest w ciąży. Na pewno ze mną. Moje dane zna, więc raczej się z tego nie wywinę. Robiliśmy to oczywiście bez zabezpieczenia, bo tak chciała, więc pewnie to prawda. Zmarnowała mi życie, a ze swoich źródeł wiem, że taki był jej plan. Chciała się ustawić.

Radek

Zobacz również: LIST: „Wiejskie dziewczyny rodzą młodo i są szczęśliwe. Miastowe za długo zwlekają”

Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami
Dzieci w ciąży. Uczennice podstawówki chwalą się rosnącymi brzuchami - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (70)

Ocena: 3.8 / 5
best comment (Ocena: 5) 17.01.2019 10:48
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 11:04 za głupote się płaci ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 16.01.2019 16:44
Do jakich wiosek jezdzisz, ze spotykasz tam takie baby?? Serio, te czasy juz minęły, ze mozna rozróżnić kobieta z miasta i wsi
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 20:37
Radzę wszystkim facetom jeśli ktoś wykorzystał stan upojenia nietrzeźwosci w celu uzyskania spermy do sądu o naruszenie nietykalności cielesnej . Facet jest ofiarą gwałtu jeśli jest pod wpływem alkoholu i ghb. Macie wybór w domu wypić z kolegami zamiast dać się przelecieć pannie bez gumki
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 20:32
Kobiety tak robią im nie chodzi o dziecko tylko o kasę. Nie myślą o prezerwatywach czy tabletkach . ja bym taką pozwała o naruszenie nietykalność cielesną pod wpływem alkoholu a nawet gwałt . Faceci możecie dochodzić praw w sądzie.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 15.01.2019 20:29
Chłopakom życzę umiaru w piciu i zainwestować w gumki. Unikajcie takich lasek bo tylko to im w głowie zrobić sobie dziecko. Nie pijcie dużo alkoholu dziewczyny to wykorzystują. Miejcie odpowiedzialnych kolegów stroniących od alkoholu. Faceci miejcie klasę nie upijajcie się.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie