Pasażer autobusu napluł mi prosto w twarz. Bo trzymałam w dłoni Koran

Aneta przypadkiem stała się ofiarą napaści na tle religijnym.
Pasażer autobusu napluł mi prosto w twarz. Bo trzymałam w dłoni Koran
fot. PixaBay
09.01.2019

Kolejny raz toczy się dyskusja na temat finansowania religii z budżetu i nauczania tego przedmiotu w szkołach. Ja nie jestem temu przeciwna, ale wolałabym, żeby pokazywać na tych lekcjach różne opcje. Tym bardziej w dzisiejszych czasach, kiedy tak łatwo ulegamy propagandzie i stajemy się agresywni.

Zobacz również: Opowiem Wam o tym, jak pokochałam uchodźcę i rzuciłam go ze strachu przed Polakami...

Przekonałam się o tym na własnej skórze wracając wczoraj z zajęć na uczelni. Odruchowo zgarnęłam kilka książek, bo spieszyłam się na autobus. Usiadłam, miałam do przejechania kilka przystanków i nagle... czuję coś mokrego na mojej twarzy.

Zobaczyłam tylko uciekającego chłopaka, który wysiadał. Krzyknął jeszcze "islamistka!" i zniknął gdzieś za kioskiem.

To była jego ślina. Nieznajomy typek opluł mnie prosto w twarz przy innych ludziach. Co prawda zwiał, ale nie bał się zrobić tego publicznie. Nie wiem, ile mógł mieć lat. Pewnie jeszcze niepełnoletni, a tu już taka sieczka w głowie. Nienawiść zbiera żniwo na naszych oczach.

Zobacz również: Te dziewczyny są solidarne z MUZUŁMANKAMI. Ty też założysz hidżab?

Dopiero po chwili zrozumiałam, o co chodzi. Wśród tych książek był m.in. Koran, akurat okładką skierowaną do innych pasażerów. Dla mnie to nie jest najważniejsza święta księga, ale bardziej podręcznik, bo studiuję religioznawstwo. Miałam też przy sobie Biblię i kilka publikacji mormonów.

Mniejsza jednak o to. Nikogo nie powinno interesować, co czytam i czy zasługuję na karę.

Jestem pewna, że ten biedny chłopak nic nie wie o świecie. Naoglądał się memów w Internecie, posłuchał polskich polityków i może przeczytał kilka zdań na jakiejś podejrzanej stronie. I już wie, że Koran = zło. Mam nadzieję, że jego chrześcijański Bóg mu wybaczy. Nie chcę go ścigać, ale trzymam kciuki, żeby zmądrzał.

Aneta

Zobacz również: LIST: „Rzuciłam chłopaka, bo przeczytałam jego komentarz o uchodźcach. Ameba umysłowa i gimbopatriota!”

Muzułmańskie panny młode: Ich suknie są tak piękne, że sama chciałabyś je założyć!
Muzułmańskie panny młode: Ich suknie są tak piękne, że sama chciałabyś je założyć! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 4.44 / 5
234 (Ocena: 5) 10.01.2019 01:11
Mokebe Mol ??? przestan podawac sie za kogos kim nie jestes . Prowokujesz jedynie ludzi do wyrazania i myslenia zlych rzeczy . To co mówisz nie jest prawda ! Poznalam sporo muzumanów rodziny i pary i moje zdanie na ich temat sie zmienil Oni maja naprawde szacunek do matek i kobiet to jego obowiazkiem jest zapenic godny byt kobiecie i matce kobieta nie jest zwierzeciem a istota stworzona przez Boga Rodziny te sa pracowitymi ludzmi i oczytanymi maja wlasne biznesy ! ich kobiety sa skromne i eleganckie Oni tak jak my chca zyc w spokoju Naprawde wspólczuje tej dziewczynie , ludzie powinni nauczyc sie aby nie oceniac ludzi dopóki ich nie poznaja
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 09.01.2019 23:50
Może ten biedny chłopak ma rodzinę za granicą którzy na własnej skórze przekonują się jakimi wykorzystującymi chamami są muzlumance gardzący Europa wschodnia. I tak, sąsiedzi po lewej dwa socjalne flaty - u góry na zasiłkach taksówkarz z żoną i 3 córkami którego z państwowych pieniędzy stać na 2 samochody, a na dole małżeństwo z niepełnosprawnym dzieckiem regularnie kupujący narkotyki również z państwowych pieniędzy. Po prawej rodzina na socjalu z 8 niezwykle głośnymi dzieciakami a z przeciwka dziadki plus małżeństwo z 2 dzieci plus dwoje dorosłych singli (dealerów narkotyków) gnieździ się na 3 pokojach. Wszyscy głośni, prowadzący nocne życie bo przecież nie muszą wstawać do roboty, do tego brudni, chorują szczury i nie zamierzają dostosować się do kultury swoich gospodarzy, brzydząc się nimi i wyśmiewając jakby byli u siebie. Ich styl życia wypiera rodowitych mieszkańców którzy nie są w stanie wytrzymać z tą dziczą i muszą opuszczać swoje domy pełne rodzinnych wspomnień. Poza tym nie ma nic bezczelniejszego niż słuchać że nikt nie jest w stanie im coś zrobić i jak raz przyjechali to żadna siła nie jest w stanie ich stąd wykurzyć. Nie trzeba dodawac że poziom przestępstw jest bardzo wysoki z napadami nożowników co kilka tygodni newsy których głównymi bohaterami są nieletni licealiści. Warto pomyśleć z kim europejskie dzieci muszą dorastać w szkołach gdzie nie mogą wnieść nic poza jedzeniem vegetarianskim bez orzechów żeby nikomu uczuć religijnych nie zranić bo niestety muzlumance w głównej mierze za darmowa edukację obierają prawo i o wszystko się sądzą naszym własnym prawem przy okazji zasiadając na posadach rządowych żeby móc sobie to prawo dostosować do siebie. Można by tu jeszcze wspomnieć że za zasiłki wykupują sobie europejskie ziemię o które nawet nie muszą wywoływać wojen bo dostają darmo, remontując sobie w święta bożego narodzenia, gdzie normą jest stawianie rusztowania i zwożenie skipa bo co im możesz zrobić startując do całego klanu który mieszka w domach socjalnych po sąsiedzku - przecież każdy z nich ma 6 biednych dzieci potrzebujących pomocy. Takie są realia a każdy kto naiwnie daje się nabrać na płacz biedaków, strzela sobie i kolejnym pokoleniom samobója bo oni nie uznają miłosierdzia, wybaczenia i innych chrześcijańskich pierdół. Każda metoda jest dobra żeby osiągnąć cel (historia muzlumanskich najazdów powtarza się od zawsze chyba nie bez przyczyny). Warto pojeździć i przekonać się na własnej skórze z kim ma się do czynienia w praktyce a nie wyimaginowanej teorii.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.01.2019 18:09
typowy patriota, śmierc wrogom ojcowizny, ale wyskoczy tylko do laski i tylko z zaskoczenia. gdyby miał zaczepić faceta muzułamanina posikałby sie w majty
odpowiedz
Mokebe Mol (Ocena: 1) 09.01.2019 16:20
Ja być muzułmanin, i nie wyobrażać sobie że jakaś kobieta czytać moja świętą księga. Kobieta być jak zwierzęta, one nie potrafić czytać ani pisać. Niestety gdy ja tutaj przyjechać ja zobaczyć jak świat zachodni upadać. On pozwalać kobietom mieć prawa na równi z ludźmi. Ja polka używać tylko dla spełniania swojej przyjemność. Od tego jest kobieta, służyć mężczyzna. I one same mi się wpychać na moja klinga. Na szczęście mój islam powoli wypierać chrześcijaństwo z Europa, a mu pomagać w tym również różna lewacka organizacja. Oni nam pomagać a my jak już być większość to zrobić z nimi porządek. Polska też być kiedyś islamska, tu wkrótce być prawo szariatu i kobieta wrócić do roli zwierzęta domowego. A każdy kto obrażać islam szybko tracić swoja głupia głowa, i wtedy być w Europa i Polska pokój jak wszyscy być muzułmanin.
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 09.01.2019 11:26
Powiem szczerze, że trudno mi sobie coś takiego wyobrazić. We Wrocławiu często widzę muzułmanów i nigdy nie byłam świadkiem niestosownego zachowania wobec nich. Jeżeli to prawda, to był jednostkowy incydent, który mógłby się przydarzyć wszędzie. W Niemczech też np. ostatnio gościu rozjechał muzułmanów.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie