W sklepie zrobili ze mnie złodziejkę. Zjadłam wafelka i zapomniałam zapłacić

Obsługa nie uwierzyła w roztargnienie Edyty.
W sklepie zrobili ze mnie złodziejkę. Zjadłam wafelka i zapomniałam zapłacić
fot. Unsplash
18.12.2018

W życiu nie zostałam tak upokorzona. Przyznaję się do chwili roztargnienia, ale to nie powód, żeby robić ze mnie przestępcę. I to jeszcze w obecności tylu ludzi. Chciałam zapaść się pod ziemię, a po powrocie do domu rozpłakałam się jak małe dziecko.

Zobacz również: Kobieta przyłapana na kradzieży w sklepie. Zobacz, ile towaru udało jej się ukryć... pod spódnicą!

Po pracy poszłam na zakupy do marketu. Kupiłam kilka podstawowych produktów, w że ssało mnie w żołądku, to postanowiłam zjeść sobie batonika. Wiele razy tak robiłam. Później wykładam puste opakowanie na taśmę i płacę.

Tym razem się zapomniałam i papierek wylądował w mojej kieszeni.

Pech chciał, że ochrona wyłapała ten moment przez kamerę. Podeszłam do kasy, pani skasowała wszystkie moje rzeczy i podchodzi do mnie jakiś starszy pan w mundurze. Pyta, czy to na pewno wszystko. Jeśli się nie przyznam, to weźmie mnie na przeszukanie.

Zobacz również: Skrajna otyłość czasami się przydaje... Ta złodziejka chowa łupy pomiędzy fałdami tłuszczu! (WIDEO)

Nie wiedziałam, o co mu chodzi. Prawie zrobiłam awanturę, ale wtedy przypomniałam sobie o tym nieszczęsnym wafelku. Sięgnęłam do kieszeni i przeprosiłam. Chciałam normalnie za to zapłacić, ale on dalej na mnie naskakiwał.

Stwierdził, że gdyby mnie nie przyłapał, to nigdy bym się nie przyznała.

Ludzie na mnie patrzą, zrobiłam się czerwona i prawie zasłabłam z wrażenia. Zrobił ze mnie pospolitą złodziejkę, a ja się po prostu zapomniałam. Zastanawiam się, czy nie zgłosić tego obsłudze marketu. Ale nie chcę mieć jeszcze większych problemów.

Edyta

Zobacz również: Zakonnica ukradła piwo. Butelki schowała pod habit!

Kupiły ciuchy w Internecie i zamarły. Przymiarka doprowadziła je do łez
Kupiły ciuchy w Internecie i zamarły. Przymiarka doprowadziła je do łez - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (36)

Ocena: 4.22 / 5
gość (Ocena: 5) 04.01.2019 12:15
Nie naskakujcie na autorkę,każdemu może się zdarzyć.Mogłaś powiedzieć,że nie raz tak robiłaś i żeby na kamerach sprawdzili ( o ile to nie było tak dawno) że zjadałas cos i płaciłaś.Ludzie więcej wyrozumiałości.Każdemu się może to zdarzyć :).
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 00:16
Jak można zjeść coś przed zapłaceniem? Tampon też sobie włożycie przed kupieniem? Produkt to produkt. Żeby go użyć czy zjeść trzeba najpierw zapłacić. A jeśli zgubiliście portfel i dowiadujecie się o tym przy kasie? Co wtedy?
odpowiedz
szeryf (Ocena: 5) 18.12.2018 19:43
Jak srasz to tez zapominasz sie podetrzeć
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.12.2018 17:16
Jak zeżarłas to zaplac. Nie ma nic za darmo. Myslisz że ktoś ci podaruje 1zl bo jestes roztargniona? Kogo to obchodzi. W skleie sie kupuje a Ty ukradlas.
zobacz odpowiedzi (1)
Janek (Ocena: 1) 18.12.2018 17:06
Jeśli to była Polka to w sumie nie ma się co dziwić. Skoro nasze księżniczki konsumują ogromne ilości pożywienia na dobę, jeden wafelek mógł jej tak na prawdę umknąć :P
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie