Wszyscy śmieją się z mojego chłopaka. Bo depiluje całe ciało i używa samoopalacza

Emilia nie rozumie hejtu pod adresem jej zadbanego partnera.
Wszyscy śmieją się z mojego chłopaka. Bo depiluje całe ciało i używa samoopalacza
fot. Unsplash
14.12.2018

Polskie społeczeństwo jest strasznie tradycyjne. Lubimy tylko to, co znamy, a na wszystkie nowości kręcimy nosem. Stereotypowo oceniamy ludzi i chcemy, żeby dostosowywali się do reszty. Strasznie mnie to wkurza i boli. Zwłaszcza teraz, kiedy to mój chłopak mierzy się z hejtem.

Zobacz również: LIST: „Koleś, który nosi rurki, co chwilę się myje i używa kremu pod oczy to NIE JEST facet”

Dla mnie męskość to pojęcie względne. Nie gustuję w trzydniowym zaroście, włosach na klacie i tatuażach. Wolę gładkie ciała, dlatego to on jest dla mnie ideałem, a nie jakiś typowy twardziel. Uwielbiam to, że depiluje wszystko jak leci i dba o swoją opaleniznę.

Co w tym złego, że chce dobrze wyglądać?

Okazuje się, że sporo, bo już kilka razy słyszałam, jak ludzie nazywali go homo. Tylko, że używając gorszych słów. Dla Polaków wypielęgnowany facet to od razu przedstawiciel mniejszości. W głowie im się nie mieści, że hetero też może być zadbany.

Zobacz również: LIST: „Mój chłopak jest metroseksualistą. Dba o siebie bardziej niż ja!”

Głupie komentarze ze strony kolesi mnie nie dziwią. To wynika z kompleksów, bo czują się gorsi od niego. Ale dziewczyny też bywają bezwzględne. Moja była koleżanka nazwała go kastratem i pytała, czy waginę też sobie goli. Akurat ona powinna sobie odpuścić, bo jej chłopak chodzi brudny i śmierdzi.

Ciekawe, kiedy i do nas dotrze XXI wiek. Wystarczy wyjechać do Wielkiej Brytanii czy nawet Niemiec i tam taki styl jest całkowicie normalny. Tylko u nas dalej zaścianek. Mam nadzieję, że on to jakoś wytrzyma i się nie podda.

Polacy chcieliby wszystkich przerobić według własnego gustu. A ten, nie oszukujmy się, jest raczej kiepski.

Emilia

Zobacz również: LIST: "Mój chłopak kąpie się raz w tygodniu. Laluś z maseczką na twarzy to nie facet"

Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało
Dziewczyny oszalały na punkcie PIĘKNEGO GENIUSZA. Ma 25 lat, 181 IQ i boskie ciało - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (7)

Ocena: 4.14 / 5
gość (Ocena: 5) 14.12.2018 14:59
Wolnoć Tomku w swoim domku. Jesteśmy wolnymi ludźmi i mamy prawo, żyć tak jak lubimy, chcemy oczywiście pod warunkiem że nie krzywdzimy innych. Nie sądzę żeby depilacja i używanie samoopalacza było krzywdzenie innych, każdy ma do tego prawo.
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 14.12.2018 14:26
Dbasie o siebie a robienie z siebie ofiary pseudo mody i to na dodatek nie zdrowej to różnica.. trochę myślenia nie zaboli...
odpowiedz
Janek (Ocena: 1) 14.12.2018 00:47
Depiluję tylko odbyt bo moi koledzy lubią wygolone pupcie. Twój chłopak pewnie robi to z tego samego powodu co ja bo prawdziwy Polak katolik jest w stanie zaznać prawdziwego szczęścia tylko z drugim Polakiem patriotą.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie