W blokach powinien być zakaz posiadania psów. Cuchną i hałasują

Karolina twierdzi, że właściciele nie potrafią zapanować nad swoimi czworonogami.
W blokach powinien być zakaz posiadania psów. Cuchną i hałasują
fot. Unsplash
07.12.2018

Uwielbiam przyrodę, ale w naturalnym środowisku. Nie ma dla mnie lepszego sposobu na relaks, niż spacer po lesie albo karmienie wiewiórek w parku. Chętnie odwiedzam gospodarstwa agroturystyczne, gdzie mogę spotkać owce albo kozy. Od czasu do czasu jeżdżę konno.

Zobacz również: LIST: „Denerwują mnie ludzie mieszkający na blokowiskach. Z nimi jest coś nie tak”

Także zwierzaki kocham, ale pod warunkiem, że są w odpowiednim dla siebie miejscu. W lesie, parku, na pastwisku albo w zagrodzie. Nie widzę większego sensu, żeby na siłę sprowadzać je do większych skupisk ludzkich, a trudno inaczej nazwać miasto. A tym bardziej wielki blok.

Każdy chce mieć psa, kota czy innego chomika. Według mnie to męczenie tych stworzeń.

Kot jest mi obojętny, jeśli nie łazi samopas i nie sika mi na parapet. Gorzej z psami, bo odnoszę wrażenie, że to one rządzą osiedlem. Właściciele pozwalają im na wszystko i zupełnie nie potrafią wychować. Efekt jest taki, że wszystko śmierdzi moczem, a nocami nie da się spać, bo czworonogi ujadają.

Zobacz również: LIST: „Sąsiedzi zostawili mi na wycieraczce list z obelgami. Przeczytajcie”

Powiecie, że jestem przewrażliwiona, ale niczego nie wymyślam. Już kilka razy widziałam obsikaną windę i raczej nie zrobił tego sąsiad. Trawniki są dosłownie przykryte rozmazanym kałem. Psy wyją od rana do wieczora. Oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie. O popołudniowej drzemce nie mogę pomarzyć.

Na nic upominanie i skargi do administracji. Psiarzom wolno wszystko.

Naprawdę nie miałabym nic przeciwko tym pięknym stworzeniom, gdyby ludzie potrafili się nimi zająć. Na to jednak nie liczę, więc jedyny sposobem byłoby wprowadzenie zakazu. Jak chcesz, żeby twój pies załatwiał się gdzie popadnie i piszczał całymi nocami - przeprowadź się do domu.

Karolina

Zobacz również: LIST: „Drażnią cię sąsiedzi palący na balkonie? To twój, a nie ich problem”

Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość!
Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (179)

Ocena: 4.02 / 5
gość (Ocena: 5) 21.03.2019 13:11
Niektórzy ludzie to dopiero cuchną! Do windy nie da się wejść po takim!
odpowiedz
LOKATORKA (Ocena: 5) 14.01.2019 11:51
Jestem po nieprzespanej nocy w 10 piętrowym bloku,bo pies sąsiada szczekał,w środku nocy Drugi pies sąsiadujący z moim mieszkaniem ujada na właścicieli jak na włamywaczy.Codziennie jest bardzo głośno.TRZEBA ZAPOMNIEĆ O ODPOCZYNKU,POMIMO CIĘŻKIEJ CHOROBY. PSY W BLOKU -TO UTRAPIENIE.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 20.12.2018 16:56
Trzymanie psa w bloku, to tylko małego, nad dużymi psami nie panują właściciele. Psy paskudzą na klatkach schodowych, korytarzach, bo właściciele zajęci i zmęczeni pracą. Przed blokiem też nie ma gdzie nogi postawić, trawniki zasr… horror.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 17:37
zwiększyć opłaty za posiadanie psa i je egzekwować! A w Katowicach radni z poprzedniej kadencji uchwalili, że psy mogą wszędzie bezkarnie biegać bez smyczy i bez kagańca. A ja z dziećmi nie mogę spokojnie wyjść na spacer, bo wszędzie biegają psy, bo przecież "nie gryzą"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.12.2018 15:55
A ja mysle ze gdyby były wysokie podatki za posiadanie psa bylyby bardziej pilnowane a szczególnie duże psy maja meke w tych blokowiskach
odpowiedz

Polecane dla Ciebie