W blokach powinien być zakaz posiadania psów. Cuchną i hałasują

Karolina twierdzi, że właściciele nie potrafią zapanować nad swoimi czworonogami.
W blokach powinien być zakaz posiadania psów. Cuchną i hałasują
fot. Unsplash
07.12.2018

Uwielbiam przyrodę, ale w naturalnym środowisku. Nie ma dla mnie lepszego sposobu na relaks, niż spacer po lesie albo karmienie wiewiórek w parku. Chętnie odwiedzam gospodarstwa agroturystyczne, gdzie mogę spotkać owce albo kozy. Od czasu do czasu jeżdżę konno.

Zobacz również: LIST: „Denerwują mnie ludzie mieszkający na blokowiskach. Z nimi jest coś nie tak”

Także zwierzaki kocham, ale pod warunkiem, że są w odpowiednim dla siebie miejscu. W lesie, parku, na pastwisku albo w zagrodzie. Nie widzę większego sensu, żeby na siłę sprowadzać je do większych skupisk ludzkich, a trudno inaczej nazwać miasto. A tym bardziej wielki blok.

Każdy chce mieć psa, kota czy innego chomika. Według mnie to męczenie tych stworzeń.

Kot jest mi obojętny, jeśli nie łazi samopas i nie sika mi na parapet. Gorzej z psami, bo odnoszę wrażenie, że to one rządzą osiedlem. Właściciele pozwalają im na wszystko i zupełnie nie potrafią wychować. Efekt jest taki, że wszystko śmierdzi moczem, a nocami nie da się spać, bo czworonogi ujadają.

Zobacz również: LIST: „Sąsiedzi zostawili mi na wycieraczce list z obelgami. Przeczytajcie”

Powiecie, że jestem przewrażliwiona, ale niczego nie wymyślam. Już kilka razy widziałam obsikaną windę i raczej nie zrobił tego sąsiad. Trawniki są dosłownie przykryte rozmazanym kałem. Psy wyją od rana do wieczora. Oczywiście w najmniej oczekiwanym momencie. O popołudniowej drzemce nie mogę pomarzyć.

Na nic upominanie i skargi do administracji. Psiarzom wolno wszystko.

Naprawdę nie miałabym nic przeciwko tym pięknym stworzeniom, gdyby ludzie potrafili się nimi zająć. Na to jednak nie liczę, więc jedyny sposobem byłoby wprowadzenie zakazu. Jak chcesz, żeby twój pies załatwiał się gdzie popadnie i piszczał całymi nocami - przeprowadź się do domu.

Karolina

Zobacz również: LIST: „Drażnią cię sąsiedzi palący na balkonie? To twój, a nie ich problem”

Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość!
Nie jest łatwo kochać osoby spod tych znaków zodiaku. Mają wyjątkowo trudną osobowość! - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (169)

Ocena: 3.96 / 5
gość (Ocena: 5) 13.12.2018 23:58
Ale patologia w komentarzach :0, ręce opadają.... co wy sobą reprezentujecie ?!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 12.12.2018 19:07
Twój komentarz potwierdził tylko moje słowa. Jesteś żałosna pusta gowniaro. Dorośnij a dopiero potem wchodź na P@pilota.
zobacz odpowiedzi (1)
Antypsiarz (Ocena: 5) 12.12.2018 10:54
Zgadzam się, psów nie powinno się trzymać w mieszkaniu. Sąsiad szczuł od małego mieszańca owczarka, który o mało mnie nie pogryzł i nie zagryzł psa brata. Trzeba było walczyć o spokój ponieważ całą dobę się wydzierał na balkonie że już nie szło tego wytrzymać. Ale w tym chorym kraju pełno czubków ma zwierzęta choć nie powinni ich mieć i należałoby to wreszcie zmienić.
zobacz odpowiedzi (2)
Ar (Ocena: 1) 12.12.2018 10:13
Głupia paniusia. Ktoś szczeka bo tak go stworzono (pieski) natomiast ktoś "szczeka i warczy" w internecie, jak autorka tego bezsensownego artykułu. Nie pozdrawiam.
zobacz odpowiedzi (1)
Wladek S. (Ocena: 1) 11.12.2018 06:59
No właśnie, kiedy wreszcie te tępe psy nauczą się po sobie sprzątać?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie