Jestem 19-letnią dziewicą. Czuję się lepsza od rozwiązłych koleżanek

Kasia twierdzi, że dzięki cnocie jest bardziej wartościowa od nich.
Jestem 19-letnią dziewicą. Czuję się lepsza od rozwiązłych koleżanek
fot. Unsplash
17.10.2018

Wiele dziewczyn się tego wstydzi, ale jak ktoś pyta, to odpowiadam szczerze. Nie, nigdy tego nie robiłam. Tak, jestem jeszcze dziewicą. Nie, nie żałuję, że tyle zwlekałam. Tak, kiedyś planuję to zmienić. Cnota nie jest dla mnie w żaden sposób krępująca. Uważam nawet, że mam się czym chwalić.

Zobacz również: LIST: „Straciłam dziewictwo w wieku 28 lat. Współczuję tym, którzy zrobili to wcześniej!”

Moje koleżanki chcą imponować w inny sposób. Opowiadają, z iloma spały i kogo udało im się wyrwać. Słucham tego z obrzydzeniem, bo one w ogóle nie mają do siebie szacunku. Bliskość fizyczną traktują jak sport. Chcą ze sobą konkurować.

Często mówię wprost, że powinny się wstydzić. Wtedy słyszę: a ty uważasz się za lepszą?

No to czas na chwilę prawdy. Tak, uważam się w tym momencie za bardziej wartościową dziewczynę. Przynajmniej nie jestem jedną z tych łatwych, która nawet nie zna imienia kolesia leżącego z nią w tym samym łóżku. Odczuwam dumę, że jednak można inaczej. Tak mnie wychowali rodzice.

Zobacz również: „Moja nowa dziewczyna byłaby idealna, gdyby nie pewien DEFEKT. Ma 29 lat i wciąż jest dziewicą”

Jeśli kogoś to interesuje - polecam wziąć ze mnie przykład. Wiadomo, że czasami korci, ale lepiej się powstrzymać. Później człowiek może z czystym sumieniem spojrzeć w lustro. Nigdy mi nie imponowały koleżanki, które puszczają się na lewo i prawo.

Myślę, że same siebie nie szanują. Ich koledzy tym bardziej. Na pewno sobie opowiadają, co z którą robili i jak łatwo im poszło. Dlatego nie widzę nic dziwnego w tym, że szczycę się swoją czystością. Sprawy religijne nie mają tu nic do rzeczy.

Chodzi o przyzwoitość.

Kasia

Zobacz również: Policzyli, ile jest dziewic wśród 26-latek. Takiego wyniku nikt się nie spodziewał

16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną
16-letni youtuberzy zostali rodzicami. Fani są zachwyceni niepełnoletnią rodziną - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (20)

Ocena: 4.8 / 5
Stara baba (Ocena: 1) 21.10.2018 19:25
Kochaniutka, co będzie, gdy już stracisz dziewictwo? Ok, z mężem, już po ślubie? Chyba poczujesz się bezwartościowa. Żyj jak chcesz, ale trochę przystopuj z ocenianiem innych i skoncentruj się też na czymś innym, bo jak już stracisz cnotę, to poczujesz pustkę.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2018 19:54
Jestem dumna że nie jestem dziewicą bo błona ani chęć na seks nie będzie decydować o tym czy jestem porządna czy nie
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 18.10.2018 19:53
A ja nie jestem dziewicą i jestem z tego dumna bo wiem jak smakuje seks ;)
odpowiedz
K. (Ocena: 5) 17.10.2018 21:36
A ja mam 26 lat i też jestem dziewicą. Nie uważam się za kogoś lepszego od moich koleżanek, które mają już mężów i pierwsze razy dawno za sobą. Mam chłopaka od ładnych kilku miesięcy i jeszcze nie powiedziałam mu, że z żadnym nie spałam. Ufam mu, ale jakoś zawsze gdy chcę mu to powiedzieć to tchórzę. On jest bardzo dobrym chłopakiem, dobrze nam razem i od pewnego czasu się pieścimy. Wiem, że on chciałby juz coś wiecej, ale jest bardzo delikatny i na nic mnie nie namawia. Ciągle szukam odpowiedniego momentu żeby powiedzieć mu że jestem dziewicą. Jestem dość nieśmiałą osobą i wydaje mi się, że własnie dlatego jeszcze mu o tym nie powiedziałam.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.10.2018 21:10
A mi się jednak wydaję, że jesteś przez to strasznie zakompleksiona i tylko sobie wmawiasz, że jesteś bardziej wartościowa. Gdyby tak nie było to miałabyś gdzieś to czy koleżanki uprawiają seks. Przywiązywanie aż takiej wagi do dziewictwa normalne nie jest. Tak poza tym to jak już ktoś niżej napisał - szacunek do siebie, to nie to ile się miało partnerów itp. tylko czy szanujemy swoje zasady, potrzeby. Nawet nie jesteś w stanie ocenić czy koleżanki się szanują, no chyba, że mówiły o tym, że robią to co robią wbrew własnej woli...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie