Koleżanki śmieją się z moich powiększonych ust. Zazdroszczą, bo ich nie stać

Kinga nie uważa, by przesadziła z wypełniaczem. Krytyka ma wynikać z biedy.
Koleżanki śmieją się z moich powiększonych ust. Zazdroszczą, bo ich nie stać
05.10.2018

Jestem zdania, że każdy może wyglądać jak chce i nikomu nic do tego. Ok, można mieć swoją opinię, ale to nie powód, żeby ją głośno wyrażać. Dziewczyny są pod tym względem szczególnie podłe, bo krytykują wszystko i wszystkich. Zobaczcie jakie ma cienkie włosy, ale małe piersi, kanciaste palce... Byle zmieszać z błotem.

Zobacz również: Twarz właścicielki największych ust świata wciąż ewoluuje! (Mamy aktualne fotki)

Wkurzało mnie to od zawsze, ale teraz na własnej skórze przekonałam się, do czego to prowadzi. Zdecydowałam się na powiększenie ust i jestem bardzo zadowolona z efektu. Są duże i trudno ich nie zauważyć, ale nie wyglądają karykaturalnie. Przynajmniej według mnie.

Kiedy się z nimi pierwszy raz pokazałam, to koleżanki od razu zaczęły mnie upokarzać.

Zaginiona siostra Kylie Jenner, pontony, glonojad... Myślałam, że chwilę się pośmieją i zrezygnują z głupich komentarzy. Byłam naiwna. Teraz wiem, że obgadują mnie między sobą. Jedna nawet napisała na Facebooku post na ten temat. Niby bez mojego nazwiska, ale wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

Zobacz również: Największe usta świata należą do... muzułmanki. Za chwilę chyba pękną!

Skąd u nich taka obsesja? Na początku bałam się, że mają rację. Może faktycznie przesadziłam i mówią to z troski. Ale im dłużej obserwuję ten cyrk, tym bardziej mi się wydaje, że przemawia przez nie zawiść. Są zwyczajnie zazdrosne, że ja sobie poprawiłam urodę, a one nie.

Większości z nich po prostu na to nie stać. One nawet do zwykłej kosmetyczki nie chodzą.

Myślę, że w tym cały problem. Gdybym zaproponowała, że za nie zapłacę, to każda by się zgłosiła. Dzisiaj wszystkie kobiety chcą mieć duże usta. Nie powiększają tylko biedne.

Kinga

Zobacz również: Wiemy, jak wyglądają USTA po przedawkowaniu botoksu (Boli od samego patrzenia)

Ludzie z najbrzydszymi zębami na świecie. Nie uwierzysz, co skrywają w ustach
Ludzie z najbrzydszymi zębami na świecie. Nie uwierzysz, co skrywają w ustach - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (25)

Ocena: 4.88 / 5
gość (Ocena: 5) 07.10.2018 10:34
czemu zawsze wniosek, że jak ktoś powiększył usta to od razu pontony??? jest coś takiego jak umiar.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2018 14:29
kolejna na wlasne zyczenie za wlasne pieniadze robiaca z siebie kaleke i jeszcze bedaca z tego dumna ...swiat schodzi na psy
odpowiedz
Taurina (Ocena: 5) 06.10.2018 02:46
Nie wiem, czy to faktycznie zazdrość. Nie zauważyłam, żeby którakolwiek z moich znajomych zazdrościła mi tego, że jestem po operacji plastycznej. To raczej ja zazdroszczę im, że nie musiały tego robić:) Ja trafiłam do świetnej kliniki - w Żarkach Letnisko, moim nosem zajęła się dr Anna Olender. Ale ja po prostu musiałam zrobić ten zabieg, bo miałam krzywą przegrodę nosową.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2018 20:07
Ja jakiś czas temu spotkałam dziewczynę blondynka tak po 30, policzki zrobione, usta - pontony, do tego miała coś z nimi nie tak, jakieś rany, popękane. Spódniczka mini, ledwo du... zakrywała. Szczerze była tak oszpecona, wyglądał jakby miała jej twarz się rozsypać, naprawdę dlaczego niektóre osoby robią sobie taką krzywdę. Rozumiem wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem... Ust bym nie chciała powiększyć, ale zastanawiam się nad makijażem permanentnym brwi, bo mam bardzo słabe i do tego brak końcówek i to by mi ułatwiło codzienny makijaż.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 05.10.2018 19:09
Ostatnio zobaczyłam w pracy babkę, która dołączyła do zespołu. Ma powiększone usta. Z bliska wyglada to po prostu tragicznie. Nie mówię tego z zazdrości, bo mam pieniądze, ale zwyczajnie nie chciałabym się tak oszpecić.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie