Mój chłopak jest strasznie uległy. W łóżku muszę zachowywać się jak facet. Monika

Nie chcę robić tego z nikim innym, choć czasem marzę o stanowczym mężczyźnie.
Mój chłopak jest strasznie uległy. W łóżku muszę zachowywać się jak facet. Monika
fot. Unsplash
02.08.2018

Do niedawna myślałam, że jestem z tym sama, jednak po przeczytaniu listu innej czytelniczki miałam wrażenie, że czytam o swoim życiu.

Mam 23 lata, mój chłopak jest w tym samym wieku. Poznaliśmy się jeszcze w gimnazjum. Parą jesteśmy od 2 lat. Był dla mnie zawsze ideałem nie do zdobycia. Przystojny, inteligentny. Gdy w końcu zaczęliśmy się spotykać, nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście. On bardzo mnie kocha, jest wierny, robi dla mnie wszystko. Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi, nigdy się nie kłócimy, mamy podobne zainteresowania, wspólnych znajomych. Jest jeden problem. 

Od ponad roku ze sobą współżyjemy. I jest... tak sobie. Chodzi o to, że on jest mało męski. Na co dzień mi to zupełnie nie przeszkadza...

Zobacz również: W tych dniach i godzinach nie licz na seks. Wtedy nikt nie ma ochoty na igraszki

Uwielbiam w nim to, ze jest taki czuły, kochający. Jednak w sypialni moim zdaniem to przesada. On nienawidzi dominować, chce bym to ja robiła. Czasem mi mówi „żebym go zgwałciła”. Wtedy śmieję się, bo nie wiem co odpowiedzieć. Nigdy nie robimy tego w pozycji, która wymagałaby od niego dominacji. A jeśli już, to on to po chwili zmienia, twierdząc, ze już się zmęczył. Czasem mi mówi w żartach, że „jestem kłodą”. Mimo, że w ciągu roku kochaliśmy się raptem kilka razy w pozycji, w której miałabym zaledwie leżeć... 

Jesteśmy kompletnie do siebie niedopasowani seksualnie według mnie. Ja chcę być w związku kobietą, nie kręci mnie dominowanie. W życiu codziennym świetnie jest nam razem. Zastanawiam się czy seks może to wszystko tak po prostu zniszczyć. Czy można żyć w szczęśliwym związku, jeśli nie układa się w sypialni. Byliśmy swoimi pierwszymi partnerami. Kocham go a on mnie. Nie chcę robić tego z nikim innym, choć czasem marzę o stanowczym mężczyźnie... 

Zobacz również: To dzieje się z ciałem, kiedy przestajesz uprawiać seks. 7 dramatycznych skutków ubocznych

Moje znajome nie mają takich problemów, ich mężczyźni zachowują się w sypialni jak to na facetów przystało, bardzo im zazdroszczę. Ja czuję się w sypialni jak z małym niewinnym chłopcem. Nie wiem co jest z tymi dzisiejszymi facetami.

Już nie wiem czy poczekać, dać mu szansę, może zmieni się po latach. W końcu daję mu wciąż do zrozumienia, że nie kręci mnie w sypialni dominowanie nad nim, że chcę być kobietą w tym związku. Czy jednak zerwać tą znajomość, bo jeśli w sypialni się nie układa, to znaczy, że w życiu też nie będzie? Tylko, że my się kochamy, nie chcę nikogo innego. Liczę na to, ze czytelniczki dadzą mi wskazówki.

Monika

Zobacz również: Jeśli wierzysz chociaż w 1 z tych 25 mitów - lepiej NIGDY nie uprawiaj seksu. To się źle skończy

Internauci wybrali najpiękniejszą parę na świecie. Wszyscy zazdroszczą im urody
Internauci wybrali najpiękniejszą parę na świecie. Wszyscy zazdroszczą im urody - zdjęcie 1

Polecane wideo

Komentarze (5)

Ocena: 3.8 / 5
gość (Ocena: 1) 02.08.2018 16:56
Jeżeli on jest uległy i Ty jesteś uległa to się nie dogadacie. Tego nie da się zmienić i zawsze któreś będzie niezadowolone.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2018 13:13
Zwróć się do Chrystusa ;-)
odpowiedz
gość (Ocena: 3) 02.08.2018 08:04
Seksu trzeba się nauczyć, czasem coś w sobie obudzić... Powiedziałaś mu kiedyś w trakcie "daj mi klapsa", "złap mnie za włosy"?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2018 06:52
Facet nie zmieni swoich upodobać i preferencji łóżkowych, bo ty tego chcesz. Ty byś zmieniła i zaczęła dominować nad nim? Wątpię. Zresztą, jak widać jemu seks z tobą też do końca nie pasuje.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 02.08.2018 06:24
Prędzej czy pózniej zaczna sie z tego robić problemy. Ty bedziesz chodziła sfrustrowana i niezadowolona ciagle bedziesz sie o wszystko czepiać i zapewniam Cie ze te jego cudowne zachowanie poza sypialnia tez zacznie sie drażnić. On natomiast bedzie smutny i zły na przemian. Facet z końcu zda sobie sprawę ze nie jest w stanie takim zachowaniem Cie zaspokoić i zacznie sie głupie myślenie... moim zdaniem musicie przede wszystkim poważnie porozmawiać. Seks to bardzo istotna sprawa w związku i nie ma co ukrywać uprawiamy go przede wszystkim dla przyjemności ( dla obojga ludzi!!) jeśli te rozmowy nic nie dadzą możecie spróbować wybrać sie do seksuologa myśle ze on bedzie w stanie Wam jakoś pomoc bo niestety jeśli nic sie w tym aspekcie życia u Was nie zmieni nie widze przed Wami świetlanej przyszłości. Poza tym z tego co piszesz on tez nie jest zadowolony z Waszego seksu wiec i jemu powinno zależeć na poprawi w tym temacie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie