Chłopak przestał się do mnie odzywać, kiedy zobaczył mnie bez makijażu. Marta, 22 l.

Nie przypominałam dziewczyny, którą poznał miesiąc wcześniej.
Chłopak przestał się do mnie odzywać, kiedy zobaczył mnie bez makijażu. Marta, 22 l.
fot. Unsplash
23.05.2018

Mój problem może się wydawać głupi, ale jak się już przestaniecie śmiać, to może zrozumiecie. Każda kobieta chce wyglądać ładnie. Zawsze i wszędzie. Z jakiegoś powodu przed każdym wyjściem z domu, a tym bardziej przed randką spędzamy długie godziny na przygotowaniach. Przebieramy się, malujemy, czeszemy. Wygląd ma znaczenie i nie ma się co oszukiwać. Ja dbam o siebie czasami może przesadnie, ale dopiero wtedy czuję się pewna siebie. Makijaż to dla mnie podstawa i nigdy nie pokazuję się bez niego.

Z moim chłopakiem jestem od jakiegoś miesiąca. Nie mieszkamy ze sobą, rzadko u siebie nocujemy, więc nie miał okazji mnie zobaczyć w zupełnie naturalnej odsłonie. Zawsze coś tam na sobie miałam. Ale teraz zdarzyło się tak, że zupełnie o nim zapomniałam, zmyłam dokładnie cały make-up i on mnie taką zobaczył rano. Trzeba było widzieć, jak się przestraszył...

pokazanie się chłopakowi bez makijażu

fot. Unsplash

Może nie jestem brzydka, ale bez makijażu wiadomo, że wyglądam zupełnie inaczej. Mam niewyraźne oczy, mniejsze usta i jakieś tam przebarwienia na skórze. Wieczorem zmyłam wszystko dokładnie i poszłam spać. Wypadło mi z głowy, że ma do mnie przyjść wcześnie rano po książki na uczelnię. Kiedy zadzwonił do drzwi, to w ogóle o tym nie myślałam. Otworzyłam, jemu szczęka opadła i dla żartu zapytał czy zastał w domu Martę...

Dał mi do zrozumienia, że nie jestem w ogóle podobna do dziewczyny, którą zna. Taka wielka różnica. Potem się zorientował, że to dziwnie zabrzmiało i zapewniał, że wyglądam pięknie i chce mnie taką widywać częściej. Ok, niech mu będzie, w szoku uwierzyłam.

Ale potem coś się popsuło. Odwołał spotkanie wieczorem i jakoś tak inaczej mi się z nim rozmawia.

pokazanie się chłopakowi bez makijażu

fot. Unsplash

Wcześniej był bardzo zainteresowany co u mnie, potrafiliśmy godzinami wisieć na telefonie, a teraz tylko kilka słów od niechcenia. Od tego czasu widzieliśmy się raz, kiedy oddał mi te książki. Nie mógł oczywiście zostać, bo miał coś ważnego do zrobienia. Za wcześnie, żeby to wszystko przekreślić, ale ten widok go na pewno rozczarował i to nie może być przypadek.

Dlatego mam radę dla wszystkich dziewczyn. Nie można przesadzać z ukrywaniem swojego prawdziwego wyglądu, bo to w końcu wychodzi. Lepiej od początku przyzwyczajać faceta, że nie zawsze jesteśmy idealne, bo mogą nie przeżyć takiego szoku.

Między nami już chyba nic nie będzie i wszystko przez makijaż!

Marta

Polecane wideo

Komentarze (5)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 24.05.2018 12:32
ja swojemu facetowi pokazałam się bez makijażu od razu. na pierwszej randce oblałam się wodą i stwierdziłam, że już wolę siedziec bez mejkapu niż jakaś taka rozmazana i łaciata. Prędzej czy później i tak by mnie taką zobaczył. I co? Powiedział, że wyglądam słodko i dla niego mogłabym się w ogóle nie malować :D
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 14:55
było
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 13:12
Mój facet z kolei twierdzi, że nawet z full tapetą można sobie wyobrazić jak dziewczyna wygląda bez makijażu. A jak nie, to przynajmniej nie być tak głupim żeby wierzyć, że urodziłaś się ze pocieniowanymi powiekami.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 07:35
Jak spotykasz się z dzieciuchem to tylko szkoda czasu. Dorośli faceci potrafią rozróżnić zrobioną od naturalnej i kochać :) Głowa do góry !
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.05.2018 01:05
Nie wiem jak szpetna musisz być żeby nakładać tyle ton tapety na gębę, że aż facet się przestraszył. Szkoda mi go.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie