Wstydzę się tego, co mam między nogami. To nie powinno tak wyglądać. K., 18 l.

Nigdy przed nikim się nie rozbiorę...
Wstydzę się tego, co mam między nogami. To nie powinno tak wyglądać. K., 18 l.
fot. Unsplash
09.05.2018

Piszę do Was, bo już nie wiem do kogo się zwrócić. Mój problem nietypowy i myślę, że mało osób się z nim zmaga. Czuję obrzydzenie do własnego ciała, a konkretnie jednej jego części. Chodzi mi oczywiście o części intymne. Są dla mnie obrzydliwe do tego stopnia, że nie mogę nawet na nie patrzeć. Nikomu o tym nie mówiłam, a mam już 18 lat. Nie potrafię patrzeć na to nawet, kiedy się myję. Leję wodę na oślep.

Sama nie wiem, kiedy to się zaczęło. Nie wyobrażam sobie jakiegokolwiek związku, ponieważ wiem, że będzie się to wiązało z pokazaniem "tego". Wygląda to dla mnie jak jakiś alien. Nie potrafię nawet tego inaczej nazywać. 

Kompleks brzydkiej pochwy

fot. Unsplash

Nie wspominając nawet o tym, że utarte już nazwy brzmią dla mnie głupio, obraźliwie i są dla mnie uwłaczające...

Zazdroszczę facetom, że mają wszystko na wierzchu. To jest jak trzecia noga. Dla nich to nie jest tak trudne, bo mogą podejrzeć instrumenty innych facetów w kiblu. Już chyba nigdy nie pogodzę się z własnym ciałem. Drogie Papilotki, cóż czynić?

Pozdrawiam,

K.

Polecane wideo

Komentarze (6)

Ocena: 3.17 / 5
A (Ocena: 1) 12.05.2018 16:35
Ja się pytam, kogo wy zatrudniacie? "Kompleks brzydkiej pochwy" - jakiej POCHWY?! Czy wiecie czym jest pochwa? Narząd wewnętrzny! Między Przedsionkiem pochwy, a szyjką macicy! Jakim cudem ona może byc brzydka? Problem mogą stanowić np. przerośnięte wargi sromowe, łechtaczka... czyli elementy SROMU. Polecam wrócić na biologię do szkoły!!!!!!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 10.05.2018 00:12
Popraw sobie operacyjnie co nieco w kilinice medycyny estetycznej, a nie wylewasz żale na forach internetowych. Sama doskonale wiesz, co powinnaś zrobić.
odpowiedz
?????????????? (Ocena: 2) 09.05.2018 19:26
Ale co? Duża łechtaczka? Wielkie wargi?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 09.05.2018 14:43
opisz konkretnie jak wyglada bo nikt nie wie o co chodzi
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 09.05.2018 07:41
Przeszczep sobie od jakiegoś Murzyna wielkiego czarnego chuja na czoło, będziesz mieć go zawsze przed oczami. Czy jakoś tak. Ha, ha,ha!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie