Umówiłam się z chłopakiem z Tindera. Zamarłam, kiedy go zobaczyłam... Marta

Jest przystojny i inteligentny, ale jeden szczegół jego wyglądu nie daje mi spokoju.
Umówiłam się z chłopakiem z Tindera. Zamarłam, kiedy go zobaczyłam... Marta
fot. Unsplash
11.04.2018

Nie wstydzę się tego, że korzystam z aplikacji randkowych. Sporo czasu spędzam w pracy, w okolicy też żadnych fajnych singli, więc to najlepszy sposób. Do tej pory różnie trafiałam. Czasami wydawało się, że to ten jedyny. Ale szukam dalej. Ostatnio prawie się zakochałam wyłącznie na podstawie zdjęcia, profilu i krótkiej rozmowy. Chłopak wydawał się naprawdę idealny.

Przystojny, wykształcony, szanujący kobiety. Nie sprawiał wrażenia takiego, któremu chodzi tylko o jedno. I wiecie co? W rzeczywistości to wszystko się tylko potwierdziło, ale mimo wszystko raczej nie dam mu szansy. Zapomniałam wcześniej sprawdzić jeden drobny szczegół, który dla mnie ma ogromne znaczenie.

Na fotkach wyglądał normalnie, ale kiedy wreszcie się umówiliśmy - czar niestety prysł. Co z tego, że ładny, czysty i kulturalny, skoro razem wyglądalibyśmy idiotycznie.

 

niższy chłopak

fot. Unsplash

Mam na myśli jego wzrost. Jakoś od razu przyjęłam, że to normalny facet. Minimum 175 cm, pewnie nawet więcej, niż 1,80 m. To chyba norma w naszym kraju. Umawiamy się na randkę, a tu wchodzi ten sam koleś, co na zdjęciu, ale przynajmniej o dwie głowy niższy, niż to sobie wyobrażałam. Miarki przy sobie nie miałam, ale patrząc na różnicę między nami - maksymalnie 165 cm.

Przez całe spotkanie myślałam tylko o tym. Nie mogłam się skupić. Mimo to wiem, że on nie jest taki, jak wszyscy do tej pory. Nie retuszował sobie zdjęć, jest rozmowny, ma dobre maniery i ogólnie super. Ale ta jedna kwestia nie daje mu spokoju i na razie zwlekam z kolejnym spotkaniem. Trochę mi wstyd, że oceniam człowieka tylko przez pryzmat wzrostu, ale bez przesady…

Chciałabym mieć chłopaka przynajmniej trochę wyższego ode mnie. Jakoś mi się nie widzi, żebym to ja spoglądała na niego z góry.

 

niższy chłopak

fot. Unsplash

Nie wiem zupełnie, co mam z tym wszystkim zrobić. Z jednej strony naprawdę mnie zauroczył, ale z drugiej - raczej nie widzę przed nami przyszłości. Powiem wprost: wstydziłabym się z kimś takim pokazywać. Wiem, że to brzmi głupio, ale wyobraźcie sobie siebie w takiej sytuacji. Chciałybyście mieć faceta, który wygląda jak wasz młodszy brat? Bo ja nie bardzo.

Już nawet gdyby nie chodziło o mój gust, to co ludzie powiedzą… Znajomi by mnie wyśmiali, a rodzice pukaliby się w głowę. To straszne, ale w przypadku mężczyzny wzrost naprawdę jest ważny. Związek, gdy dziewczyna jest wyższy zawsze jest wyśmiewany.

Strasznie mi go szkoda, bo jest naprawdę przystojny i sympatyczny. Ten jeden szczegół wszystko psuje.

Marta

Komentarze (21)

Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 27.04.2018 14:08
Typowy problem pustaka.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 17:44
Na początku wydaje się normalny, a później wyjdą na jaw wszystkie jego kompleksy związane z niskim wzrostem. Nie polecam.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 17:37
uważam że w wielu przypadkach kiedy dziewczyna jest wyższa jest to serio sexy. bo takie pary kipią pewnością siebie i mądrze olewają "co ludzie powiedzą"
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 15:22
Lepszy niski z dobrym charakterem niż wysoki i ze złym charakterem.
zobacz odpowiedzi (2)
Oliwia (Ocena: 5) 11.04.2018 14:33
no jeśli aż tak tb to przeszkadza to mu o tym powiedz, że nic z tego nie będzie, nie zwódź go już więcej, myślę, że on na tym etapie znajomości nie będzie miał tb tego za złe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo