Nie dziwię się, że faceci was zdradzają. Polki w ogóle o siebie nie dbają. Patrycja

Wydaje wam się, że faceta wystarczy zdobyć i już nie trzeba się starać.
Nie dziwię się, że faceci was zdradzają. Polki w ogóle o siebie nie dbają. Patrycja
fot. iStock
06.04.2018

W naszej rzeczywistości wygląd ma bardzo duże znaczenie. Praktycznie każdy z nas chce pokazać siebie z lepszej strony. Pierwsze wrażenie to oczywiście wygląd, na jego podstawie osoba którą spotykam ma jakąś opinię o nas samych. Dziwi mnie to, że patrząc po swoich znajomych widzę, iż chyba wcale ich to nie interesuje. Wiele moich przyjaciółek, koleżanek, kuzynek kiedyś dbających o siebie w dużym stopniu, dzisiaj wcale nie interesuje się swoim wyglądem.

I to w większości są to kobiety, które są w długotrwałych związkach. Czy to znaczy, że gdy zdobędziemy swojego partnera nie trzeba więcej się już starać?

Przecież, aby podobać się swojemu partnerowi powinniśmy się starać cały czas! Panuje nawet stereotyp, iż kobieta po ślubie tyje i brzydnie. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie prawda, bo przecież „trofeum zostało zdobyte”, więc po zdobywać je dalej?

Zaniedbana kobieta w związku

fot. iStock

Na początku zachwycamy się naszymi facetami, szykujemy się godzinami na randki, perfumujemy się jak oszalałe, robimy wszystko aby im zaimponować. Po czasie zaczyna to zanikać i powoli przestajemy o siebie dbać, a później zaczyna być coraz gorzej. Takie kobiety gdy już jest za późno zaczynają zdawać sobie sprawę z tego iż strasznie się zaniedbały.

Partnerzy takich kobiet zaczynają odmawiać im stosunku, zdradzać je czy rozwodzić się z nimi. Oczywiście każda z was będzie mówić „przecież on mnie kocha nie tylko za wygląd”, „kocha się sercem, a nie oczami”, ale powiem wam jedno...

JESTEŚCIE W BŁĘDZIE! Czy wy kochałybyście faceta mimo tego iż nie będzie wam się w ogóle podobał? Czy uprawiałybyście z nim seks? Otóż odpowiem: NIE.

Zaniedbana kobieta w związku

fot. iStock

Zawsze uważałam że wygląd to ważna rzecz, ale nie jestem jedna z tych wycackanych paniusi. 

Apeluje do was! Dbajcie o siebie bez względu na to ile jesteście ze swoimi partnerami! Niech oni też nacieszą oczy i dzięki temu będą chwalić się wami jak własnym trofeum :)

Mam nadzieje że moje zdanie podzieli wiele innych osób.

Patrycja

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
gość (Ocena: 5) 08.04.2018 12:56
znam ładne i zadbane a tez byly zdradzone, nie ma reguły....
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 22:10
Naprawdę was to obchodzi co robi z wyglądem inna kobieta? Jej zdrowie, powodzenie, odczucia jej partnera? Dla mnie takie gadanie to zwykła potrzeba mądrzenia się ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 13:52
Cóż, patrząc po znajomych muszę stwierdzić, że to prawda. Chociaż najbardziej dotyczy do mamusiek - wtedy już jest tragedia. 5 lat po urodzeniu a one dalej z tą nadwagą z ciąży, wyglądają jak siedem nieszczęść a wcześniej były serio niezłe laski. Ja nie wiem, jak można dopuścić do takiej sytuacji i nie chodzi nawet o faceta, ale o siebie, by się czuć świetnie samemu ze sobą, by nie mieć kompleksów, by być zdrowym...
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 13:43
Ja dbam o siebie cały czas a jestem w długoletnim związku, więc te stereotypy można między bajki włożyć. I nie znam żadnej zaniedbanej kobiety singielki, jak i tej w związku, a znam ich bardzo dużo. Więc nie wiem w jakim towarzystwie się obracasz, skoro ty widzisz jakieś zapuszczone kobiety.
zobacz odpowiedzi (3)
gość (Ocena: 5) 06.04.2018 09:03
A z tego co ja widzę to przeważnie mężczyźni nie dbają o siebie. W moim otoczeniu większość kobiet jest zadbanych, owszem fleje też są ale jest ich mniej.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo