Chłopak zobaczył moje łono i powiedział coś bardzo przykrego... Sabina

Stwierdził, że nie wyglądam TAM apetycznie.
Chłopak zobaczył moje łono i powiedział coś bardzo przykrego... Sabina
fot. Unsplash
27.03.2018

Mam bardzo intymny problem. A raczej ma go mój chłopak, bo mnie jest wszystko jedno. Muszę się przyznać, że nigdy nie goliłam włosów łonowych. Oczywiście skracałam je, ale zawsze coś tam było. Poznaliśmy się, kiedy je miałam, on to zaakceptował i zdążył się przyzwyczaić. Ostatnio jednak postanowiłam nieco odświeżyć swój wizerunek i zdecydowałam się na całkowitą depilację.

Sama bym tego nigdy nie zrobiła, bo boję się tam jeździć żyletką. Poszłam do profesjonalnego gabinety kosmetycznego i pani zrobiła mi to woskiem. Bolało, ale myślałam, że warto. Wyglądam tam zupełnie inaczej. Wydawało mi się, że nawet lepiej i zrobię chłopakowi miłą niespodziankę.

Bardzo się pomyliłam. Żebyście widziały jego minę… Coś na granicy obrzydzenia i płaczu. Delikatnie mówiąc - nie jest zadowolony z efektu.

 

depilacja intymna

fot. Unsplash

Potrzebował chwili, żeby się otrząsnąć i stwierdził, że nie jest aż tak źle. Ale ja widziałam, że coś tu nie gra. Wreszcie wydusiłam z niego prawdziwą opinię - jego zdaniem niepotrzebnie uległam modzie. Wcześniej wyglądałam naturalnie i to go kręciło, a teraz przypominam małą dziewczynkę albo lalkę Barbie. Podobno moje krocze nie wygląda apetycznie, kiedy jest takie odsłonięte.

Mojej reakcji możecie się domyślić - ubrałam się szybko i od tego momentu mamy ciche dni. Nie chcę, żeby mnie widział nagą, skoro tak bardzo go to obrzydza. On uważa, że przesadzam. Tylko wyraził swoją opinię, jakoś się przyzwyczai i lepiej zapomnieć o temacie. Ale mnie to naprawdę zabolało.

Chyba żadna kobieta nie chciałaby usłyszeć od ukochanego faceta, że coś jest z nią nie tak. Zachował się jak najgorszy prostak. Wpędzi mnie w kompleksy.

depilacja intymna

fot. Unsplash

Według niego nie powinnam już nigdy powtarzać tego błędu. A ja jestem teraz tak nabuzowana, że ani mi się śni. Jak tylko trochę odrośnie, to chyba znowu pójdę na depilację. Żeby tylko zrobić mu na złość. To, że jest moim chłopakiem, wcale nie oznacza, że może decydować o wszystkim, co mnie dotyczy. To jednak nadal moje ciało, za które sama powinnam brać odpowiedzialność. Nie będzie żaden facet mi wmawiał, co mogę z nim robić, a co nie.

Naprawdę byłam z siebie zadowolona, że to zrobiłam. Myślałam, że on też będzie i jeszcze bardziej mu się spodobam. A tu taki cios… Co mi z jego przeprosin i nędznych kwiatków. Mógł się ugryźć w język. Najpierw mówi, że akceptuje mnie od stóp do głów, a później takie przykre komentarze.

Jak powinnam się teraz zachować?

Sabina

Komentarze (22)

Ocena: 4.32 / 5
Mieczysław (Ocena: 5) 02.05.2018 22:53
W dzieciństwie interesowałem się cipkami dziewczynek . Zawsze były gołe i kiedy pierwszy raz chwyciłem za obrośniętą - to poczułem - to jest to ! Zostało mi to do dziś . Dziwi mnie to że panie pomagają się upodabniać dla pedofili . Natura nas tak stworzyła , że włosy łonowe spełniają jakąś tam rolę . Proszę pomyśleć jaką . A - nie wszyscy lubią wygolone , jak i nie golone. To są gusta i guściki. Pozdrawiam sfrustrowanych.
odpowiedz
Ja wiem lepiej (Ocena: 5) 24.04.2018 16:09
Rany koguta, tu chyba same dzieci urzędują, że takie problemy mają - golić pipę czy nie golić, oto jest pytanie. Włosy łonowe są normalne i wymysłem naszych czasów jest ich golenie. Mogą się komuś podobać lub nie, ale jeśli kogoś "obrzydzają" to znaczy, że jest niedojrzałym szczeniakiem, który nie dorósł do związków i seksu i tyle w temacie.
odpowiedz
Ra, Bóg słońca (Ocena: 2) 24.04.2018 02:25
Lepiej wyglądać jak lalka barbie niż jak owłosiony małpiszon z epoki kamienia. Wąsa też ci kazał zapuszczać? Widać coś jest nie tak z wyglądem twojego narządu rozrodczego że aż tak go obrzydziło może masz jakieś obwniśniete wargi sromowe? Ps. nie wstydziłaś sie rozkraczać przed kosmetyczką z taką dżunglą? Ludzie żyjemy w 21 wieku.
odpowiedz
czes (Ocena: 5) 23.04.2018 00:34
W Polsce coraz mniejsza ilość wiernych chodzi do kościoła. Ca za bzdury. Gość albo nie trzeźwieje albo mieszka w Holandii.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 11.04.2018 21:30
Frajer
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo