Mam narzeczonego, ale marzę o związku z kobietą. Anonim, 23 l.

Nie wiem, na co mam się zdecydować.
Mam narzeczonego, ale marzę o związku z kobietą. Anonim, 23 l.
fot. Unsplash
07.03.2018

Kiedy odkryłam swoje „drugie ja” w zasadzie byłam już w długoletnim związku z mężczyzną. Przedtem miałam jakieś przelotne znajomości, ale jakoś nigdy nie czułam tego czegoś. Pożądanie do mężczyzny poczułam dopiero przy moim obecnym partnerze, w zasadzie już narzeczonym i z nim też straciłam dziewictwo. Wcześniej dostawałam jakieś niewyraźne sygnały, że coś się dzieje.

Podobała mi się pupa koleżanki, czy dotykanie się z przyjaciółką po pijaku i „macanki” dla zabawy. Wiedziałam, że nie jest do końca normalne to, że mi się to podoba, jednak dusiłam to w środku, nie rozumiałam tego i starałam się tłumaczyć sobie, że wszyscy tak mają.

biseksualna kobieta

fot. Unsplash

Dopiero przy A. zrozumiałam, że tak naprawdę jestem biseksualna i bardziej preferuję kobiety... Zawsze mówił do mnie, że z kobietą się podzieli, że nie muszę się martwić i to były żarty, bo skąd oboje mogliśmy wiedzieć? Aż pewnego dnia zdarzył mi się pocałunek z kobietą. No, nie tylko pocałunek, ale nie poszłyśmy na całość.

Podobało mi się to, bardzo. Potem kochałam się ze swoim partnerem i to było coś niesamowitego... Niestety jednak nie był taki tolerancyjny, bo gdy mu o tym powiedziałam był... smutny. Chyba poczuł się zdradzony.

biseksualna kobieta

fot. Unsplash

Teraz już oboje wiemy, że nie jestem heteroseksualna. Mój partner to zaakceptował i kocha mnie dalej, nawet szukamy dziewczyny, która chciałaby się od czasu do czasu z nami spotkać (tylko dla mnie i tylko przy nim), ale tak naprawdę... cały czas mi czegoś brakuje.

Często fantazjuję o kobiecie, myślę, co by było gdybym budziła się, a obok mnie kobiece, piękne ciało. Czuję się nie w porządku wobec partnera a z drugiej strony kocham go, pożądam i wiem, że nie zrobię nic za jego plecami. Najbardziej chciałabym mieć jedno i drugie, chociaż wiem, że to niemożliwe.

Anonim

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.03.2018 01:25
Ja też nie jestem czystą hetero, bo fantazjuje o kobietach i marzy mi się romans z kobietą. Chciałabym zobaczyć, jak to jest podczas seksu lesbijskiego, chciałabym też pieścić oralnie inną kobietę ;) Ale to nie takie proste, raz, że jestem już w związku z facetem, który nie zaakceptuje nigdy trójkąta, a dwa bardzo trudno jest znaleźć jakąś lesbijkę lub bi, z wiadomych względów....faceta łatwiej zdobyć.
zobacz odpowiedzi (2)
gość (Ocena: 5) 07.03.2018 20:24
Zdaje się, że oprócz tego że nie jesteś heteroseksualna - nie jesteś też monogamiczna. Gdyby nie ograniczenia kulturowe wiele osób nie miałoby problemów ze swoją seksualnością.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 07.03.2018 08:15
Jakbym o sobie czytała...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo