Cały czas nucę piosenkę sióstr Godlewskich... Anonim, 27 l.

Nie wiem, co się ze mną dzieje!
Cały czas nucę piosenkę sióstr Godlewskich... Anonim, 27 l.
źródło: YouTube / Siostry Godlewskie
27.02.2018

Zawsze uważałam, że jestem ambitną osobą, która lubi ambitne rzeczy. Nigdy nie słuchałam disco polo, nie lubię filmów Patryka Vegi i stronię od ciuchów z sieciówek. Miałam wyrobiony gust i im bardziej coś jest niszowe, tym lepiej. Z własnej woli chodzę do muzeów i bywam w teatrach. Aż tu nagle coś takiego…

Koleżanka pokazała mi teledysk sióstr Godlewskich. Wiedziałam, kim są. Włączyłyśmy to, żeby się pośmiać. Problem w tym, że ona była autentycznie zażenowana, a mnie się klip spodobał. Piosenka weszła mi do głowy i cały czas ją nucę. Sama nie wiem, co się ze mną dzieje.

Już chyba kilkanaście razy tego słuchałam i uważam, że to naprawdę fajny numer. Wstydzę się do tego przyznać.

 

tak to my siostry Godlewskie

źródło: YouTube / Siostry Godlewskie

Wiem, że nie powinno mi się to podobać. Wcześniej dostawałam mdłości przy tego typu rzeczach, a teraz z własnej woli słucham sióstr Godlewskich. Klip jest wulgarny, a piosenka prosta jak budowa cepa, ale coś w tym jest. Dziewczyny ładnie wyglądają, podkład miły dla ucha i nośny refren.

Sama nie wierzę, że tak myślę. Nawet teraz nucę sobie w głowie „Tak to my… Chciałbyś być taki jak ja… I ja, i ja, i ja…”. Nie rozumiem, co się ze mną porobiło. Może wcale nie jestem taka mądra i ambitna, jak zawsze myślałam?

A może nie ma się jednak czego wstydzić?

Anonim

Polecane wideo

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 02.03.2018 21:20
He he, to misusz mieć słuch absolutny, żeby to zanucić :D i wyjatkową wytrzymałość, żeby to to obejrzeć i wysłuchać do końca. Czy jest sie czego wstydzić? Raczej nie, ale nie dziel się tym odkryciem ze znajomymi, co innego forum, gdzie jesteś anonimowa.
odpowiedz
Oj biedna (Ocena: 5) 27.02.2018 22:01
Hahahahhaha Ja tak miałam, po Sexmasterce Głębokie gardło, jak ją usłyszałam na kanale Tommy Craze. Cierpiałam tak jakieś 3 dni.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 14:36
fake, skoro siedzisz na papilocie to az tak dobrego gustu nie masz na pewno :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 08:51
Hmmm, trudno cokolwiek odpowiedzieć na takie wyznanie. Myślę, że ta twoja niszowość była na siłę. Muzyki słucha się dla przyjemności a nie dla pompowania ego. Widocznie lubisz proste, powtarzające się, elektroniczne dźwięki i mało skomplikowane teksty. Ale czy to źle? Odłóż tego Bacha, Możdżera i Chopina. Przestań się katować Sinatrą, Edith Piaf i Demarczyk (pewnie to nie są ci niszowi artyści, których słuchała autorka ale to tylko taki przykład). Sięgnij po to co ci się podoba. I mówię to całkiem serio, bo przecież nie każdy jest koneserem skomplikowanej technicznie muzyki i nie w tym nic złego. PS. Dziewczyny napiszcie czego wy słuchacie, szczególnie tych najniszowszych z niszy artystów jestem ciekawa.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 27.02.2018 07:03
Jak można zaśpiewać "Chciałbyś być taki jak ja?"
odpowiedz

Polecane dla Ciebie