Chłopak ma pretensje, że czytam jego SMS-y. Nie widzę problemu! Kinga

Skoro nie ma nic do ukrycia, to czemu się oburza?
Chłopak ma pretensje, że czytam jego SMS-y. Nie widzę problemu! Kinga
fot. Unsplash
23.02.2018

Kocham mojego chłopaka bardzo mocno i czasami boję się, że ktoś mi go zabierze. Jestem zazdrosna. Nie wiem, czy mam powody, ale lepiej być czujnym. On też chciałby mieć pewność, że nie rozglądam się na boki. Ufam mu, ale faceta trzeba mieć zawsze na oku. Zupełnie nie wiem, dlaczego on się tak przed tym broni. Przysięga, że liczę się dla niego tylko ja, ale przestaję mu wierzyć.

Ostatnio chciałam sprawdzić coś w jego telefonie. Jeśli coś się dzieje, to zawsze zostają jakieś sms-y, które mogą dać mi do myślenia. Nie kryłam się z tym. Kiedy wszedł do pokoju i zobaczył mnie ze swoją komórką, to zrobił mi awanturę. Podobno tak się nie robi, bo to prywatne sprawy itd. Jakie prywatne? Jesteśmy razem i nie powinniśmy mieć przed sobą tajemnic.

czytanie sms-ów partnera

fot. Unsplash

Nic tam nie znalazłam i całe szczęście, ale on udaje wielce obrażonego. Od dawna przeglądałam jego wiadomości i nie wierzę, że się do tej pory nie zorientował. Dzięki temu jestem spokojniejsza. Zdarzyło mi się też zajrzeć do jego skrzynki mailowej. Uczciwi facet nie powinien się tego obawiać, ale on robi aferę. Pewnie próbuje coś ukryć i boi się, że kiedyś nie usunie czegoś na czas i to zobaczę.

Nie rozumiem tego uporu. Prywatność to można mieć przed innymi, ale przed najbliższą sobie osobą? Wiem o nim wszystko, więc czego tu się bać lub wstydzić? Chyba, że naprawdę ma nieczyste sumienie... Bezczelnie założył blokadę na komórkę i nie mogę się tam dostać. Mam ochotę mu powiedzieć, że albo przestanie robić wielkie tajemnice, albo niech sobie poszuka innej.

Kinga

Polecane wideo

Komentarze (26)
Ocena: 4.85 / 5
Kisza (Ocena: 5) 24.02.2018 13:09
60 procent z was gdyby zaczeła sprawdzać swojego faceta to zawału by dostała taka prawda. Moja koleżanka tak zrobiła była prawie pewna faceta ale postanowiła przed ślubem mieć te 100. Zainstalowała w jego telefonie program do szpiegowania. Nagrywał rozmowy telefoniczne ale też otoczenie. Gdy posłuchała jaki jest po za domem o czym gada jaki ma sposób bycia.Zaczeła mu się bacznie przygladać i wyszło jaki to kurwiarz. Z nia udawał że nie widzi innych a gdy jej nie było widział o wiele więcej. Facet myślu aby h*** taka prawda.
odpowiedz
Oj (Ocena: 5) 24.02.2018 13:02
Krytukujecie ją a ile tych mądrych jest robionych w konia przez swoich ideałów. Dziewczyny obudzcie się faceci to świnie i jak mają okazje polecą za każdą co rozłoży nogi taka prawda.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 24.02.2018 10:32
Dziewczyny: co byście zrobiły, gdybyście odkryły, że Wasz partner ukrywa przed Wami sms-y z jego eks? Po 6-ciu miesiacach zwiazku i jego twierdzenia, że nie ma kontaktu z eks, kiedy po raz pierwszy coś mnie podkusiło, żeby otworzyć jego telefon odkryłam mnóstwo wiadomości od eks. W tych wiadomościach ona pisała mu, że tęskni, że żałuje, że go zostawiła, że chce wrócić. Co prawda mój chłopak odpisywał, że ma kogoś innego, że nie chce do niej wrócić itd. Gdy przyznałam, że czytałam jego telefon on stwierdził, że nie chciał mi o tym powiedzieć, żebym się nie denerwowała bo on i tak do niej nic nie czuje i nie chce wrócić. Mnie to jednak zabolało i poczułam się oszukana. Co myślicie na temat tej sytuacji?
zobacz odpowiedzi (4)
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 23:21
Za małolaty zdradzałam chłopaka chociaż on czytał moje smsy a nawet miał wgląd do gadu-gadu (wtedy było jeszcze popularne) Nie żebym się tym szczyciła bo wiadomo w pewnym wieku ludzie robią po prostu głupoty ale jeżeli ktoś chce zdradzić i to robi to naprawdę znajdzie sposób by ukryć ten fakt przed drugą połówką. Można czytać, pilnować, szpiegować a i tak takie sprawy albo pozostają słodką tajemnicą albo wychodzą na jaw całkiem przypadkowo.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 23.02.2018 22:37
Ludzie są różni - nawet ci uczciwi mają różne podejście; jednym lata czy mu partner maile czyta a inny się wku.rwia bo to jego przestrzeń osobista. Każdy sam ustala do jakiego poziomu druga osoba może wejść w jego życie - jak nie pasuje no to chyba związek nie wypali.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie