Koleżanka mojego chłopaka rzuciła na mnie urok! Maria

Przytyłam, on rozgląda się za innymi, nie mogę znaleźć pracy i zaliczyć sesji...
Koleżanka mojego chłopaka rzuciła na mnie urok! Maria
fot. Unsplash
27.01.2018

Piszę do Was, bo już sama nie wiem co robić. Chyba zostałam przeklęta, bo jakoś nie wierzę w tak wielki zbieg okoliczności. Ale po kolei…

Na uczelni zbliża się teraz sesja, ja zawsze zdawałam wszystko w pierwszych terminach, a teraz nawet nie mam dopuszczeń do egzaminów z żadnego przedmiotu! Cały semestr pilnie się uczyłam, chodziłam na wszystkie zajęcia, a tu zaliczeń nie ma…

Pod kątem uczuciowym, mój partner chyba się mną znudził, bo coraz częściej komentuje przy mnie wszystkie laski dookoła, którą by „wziął” itp.

 

zostałam przeklęta

fot. Unsplash

Na domiar złego przytyłam i to mocno, a nie mam pojęcia jak! Jem tyle samo co zawsze, w sumie nawet mniej, a tłuszczu coraz więcej… Niestety badania wykluczają jakiekolwiek choroby, więc moja coraz większa nadwaga (jeśli już nie otyłość) wzięła się znikąd.

Na koniec nie dostałam odpowiedzi w sprawie pracy od żadnej, ale to żadnej firmy do której składałam CV, a minęło już sporo czasu… A i oczywiście jeszcze rodzina cały czas mnie komentuje, nie ma spotkania, gdzie wszyscy po mnie jadą.

Podejrzewam, kto mógł mnie przekląć.

zostałam przeklęta

fot. Unsplash

Jest to koleżanka mojego partnera, która chciała z nim być, ale on wybrał mnie, nie ją. Zawsze gdy ją widuję, to patrzy ona na mnie z nienawiścią. W sumie jej się trochę nie dziwię - to ona jest tą ładniejszą i potrafi o wiele więcej ode mnie…

Nie mogę się po tym wszystkim pozbierać. Wszystko jest przeciwko mnie... Jeszcze brakuje mi na co dzień pieniędzy, gdyż wszystko drożeje, a ja wciąż nie mam pracy.

Drogie Czytelniczki, co mogę zrobić, by przerwać jakoś to fatum?

Maria

Polecane wideo

Komentarze (7)
Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 29.01.2018 19:10
Popularne jest twierdzenie, TYJE BO JESTEM CHORA. A ta sobie wymyslila RZUCENIE UROKU.
zobacz odpowiedzi (3)
Julia (Ocena: 5) 28.01.2018 21:43
słuchaj jak sie martwisz to zrób różaniec, to jest najlepszy egzorcym na zle duchy , na pewno się ułozy, pozdrawiam
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2018 15:23
Pssyt... Zdradzę ci tajemnicę. Nie ma magii i zlych duchow, uroków i takich tam. Nie ma diabła i boga. Swiat działa dzieki fizyce, chemii i biologii. Wolisz winić siły wyższe za swoje problemy zamiast wziąć się za siebie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 27.01.2018 08:23
Ptzestac wierzyc w debilizmy, i wziac sie za siebie?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie