Wszyscy śmieją się z wyglądu mojego chłopaka... Lidia, 25 l.

Nastoletni chłopcy są bardziej męscy od niego.
Wszyscy śmieją się z wyglądu mojego chłopaka... Lidia, 25 l.
fot. Unsplash
18.01.2018

Mam chłopaka, z którym jestem od tak dawna, że już nawet nie pamiętam, kiedy to się zaczęło. Chyba jeszcze w gimnazjum. Znaliśmy się nawet wcześniej. Jakoś tak trwamy ze sobą i jest ok, ale niedawno tak się jakoś zamyśliłam i doszłam do dziwnych wniosków. Widzimy się codziennie, więc mogło mi to umknąć.

Byłam niedawno na imprezie u koleżanki. Towarzystwo młodsze ode mnie, ale w ogóle tego nie czułam. Myślałam nawet, że są trochę starsi, bo chłopcy jacyś tacy wyrośnięci, poważne miny i w ogóle wyglądają jak faceci. Wielu miało zarost, męską sylwetkę, a tu się okazuje, że jeszcze matury nie pisali. Było fajnie.

Potem wróciłam do domu, chłopak odwiedził mnie kolejnego dnia i zaczęłam go do nich porównywać.

młody wygląd chłopaka

fot. Unsplash

On jest w moim wieku, czyli ma 25 lat. Jest o 7 lat starszy od chłopaków, których spotkałam na imprezie, a wygląda... Jakby to powiedzieć – przypomina ich młodszego brata, a nie faceta. Zarostu na twarzy ani trochę, nóżki gładziutkie jak moje (tylko, że ja je muszę golić), wątła sylwetka. Chłopak, jak chłopak, ale na pewno nie mężczyzna.

To dziwne, ale dopiero przy takim porównaniu doszłam do wniosku, że jest jakiś dziwny. On w ogóle nie dorastai nawet odrobinę się przez te lata nie zmienił. Dalej twarz chłopca. Coś mi się przestawiło i zaczęłam zwracać uwagę na innych. Chłopacy moich koleżanek to czasami wyglądają jak ojcowie mojego, a są w tym samym wieku.

Ciekawa jestem z czego to wynika...

młody wygląd chłopaka

fot. Unsplash

Może on jest na coś chory, ale jeszcze o tym nie wie? Pewnie brakuje mu testosteronu, bo jak można mieć 25 lat i ani jednego włoska na brodzie? Co najwyżej meszek. Do tego to szczupłe ciałko. Jak przyjdzie co do czego, to ja go będę broniła, a nie on mnie. Uwierzcie mi, że do tej pory nie zwracałam na to uwagi. Przyzwyczaiłam się i nie porównywałam.

Teraz nagle odkrycie, że chodzę z facetem, który wygląda jak dziecko... Dziwnie się z tym poczułam. I chociaż wiem, że niewiele z tym zrobię, to chciałam poruszyć ten temat. Już nie czuję się przy nim taka pewna, bo wiem, że on nikomu raczej nie zaimponuje. Wszyscy się z niego po kryjomu śmieją.

Kocham go bardzo, ale to mną wstrząsnęło.

Lidia

Polecane wideo

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
568 (Ocena: 5) 11.07.2018 13:39
hej, mam bardzo podobny problem... nie wiem co zrobić, żeby było lepiej
odpowiedz
xyz (Ocena: 5) 19.01.2018 08:33
Ja z moim chłopakiem jestem od 3 lat, mamy po 22 lata. On też nie ma zarostu, nie ma włosów na rekach, nogach, pod pachami, nie ma tak zwanego '' meszku '' na ciele wcale. Ale jest dobrze zbudowany i z twarzy wygląda na starszego niż jest. Jeździl od dziecka do lekarzy i nikt nic nie wiedział, okazało się po wizycie u setnego dermatologa, że ma zanim hormonów męskich, wystarczy umówić się na zabieg wstrzyknięcia hormonów, które będą się rozwijały w organizmie ;)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 19.01.2018 00:22
No faktycznie dziwne to...pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy to właśnie choroba i ewidentnie mu coś dolega, skoro ma niedobór testosteronu w organizmie. Powinien iść do lekarza przebadać się. A może urodził się laską i zmieniał płeć a ty o tym nie wiesz, i zamiast męskich hormonów ma te damskie i dlatego ani jednego włoska na ciele ? ;) Ja na twoim miejscu chciałabym znać prawdę.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 18.01.2018 16:17
było
odpowiedz

Polecane dla Ciebie