Mój chłopak wstydzi się tego, że ze mną jest! K., 18 l.

Inaczej nie umiem tego wytłumaczyć. On mnie ukrywa przed światem.
Mój chłopak wstydzi się tego, że ze mną jest! K., 18 l.
fot. Unsplash
21.11.2017

Naprawdę nie chcę wyjść na jakąś głupią dziewczynę, która nie ma większych problemów, ale może ktoś mnie wreszcie zrozumie. Jestem ze swoim chłopakiem od pół roku. Pierwszy tak poważny związek. Znamy się na wylot, bywamy w swoich domach, spędzamy razem każdą wolną chwilę. Były pocałunki, coś więcej też, wyznania miłości i te sprawy. Jest poważnie. Ja np. jestem dumna z mojego chłopaka, ale on chyba ze mnie nie. Jak go zmuszę, to chodzimy razem za rączkę, czasami nawet mnie przytuli przy innych, ale nic więcej.

Mam wrażenie, że on się mnie trochę wstydzi. Nie wiem dlaczego, bo kiedy jesteśmy sami, to prawi mi takie komplementy, że głowa mała. Podobno jestem ideałem, a on najszczęśliwszym człowiekiem na świecie. Moi wszyscy znajomi, którzy z kimś są, zaznaczają to na Facebooku. Ja też to zrobiłam, bo dlaczego nie? On do tej pory z tym zwleka.

status związku

fot. Unsplash

Wiem, jak to może zabrzmieć. Dziewczyna chce zabłysnąć w necie, że ma chłopaka i w ogóle. Niech wszyscy wiedzą i zazdroszczą. Nie tak do tego podchodzę. Dla mnie to coś więcej, niż tylko kliknięcie i oznaczenie jakiejś osoby. To bardziej publiczne wyznanie – tak, jestem z tą osobą blisko, kocham ją i nie mam nic przeciwko, żeby inni o tym wiedzieli. Skoro on nie ma na to ochoty, to czy mogę być pewna jego uczuć?

On wie, że ja go oznaczyłam. Sama to zaproponowałam i nie miał nic przeciwko. Myślałam, że to odwzajemni, ale na razie cisza. I trwa to już dość długo... Raz zapytałam, to stwierdził, że zapomniał i chyba się nie gniewam... Wtedy nie, ale dzisiaj mam już tego dosyć. Jeśli nie wstyd, to co innego może być powodem? Nie widzę żadnego innego.

status związku

fot. Unsplash

Nie będę się prosić. Zaczekam, może kiedyś mi to wyjaśni. Ale to mi trochę odbiera pewności siebie. Ja taka dumna i zakochana, że z nim jestem, a on najchętniej trzymałby mnie w jakimś ukryciu. Nie umiem tego zrozumieć. Wiem, że on jest trochę wycofany i na niewielu rzeczach mu tak naprawdę zależy, ale myślałam, że przynajmniej na mnie tak...

Powtarzam, tu nie chodzi o głupie kliknięcie na FB, ale o jego podejście do mnie. Jest bardzo dziwne i zaczynam się tego obawiać. Zaraz pewnie się okaże, że równocześnie kręcił z kimś innym i nie chciał się zdradzić. Chyba by mnie to nie zdziwiło!

K.

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 20:02
No bo pewnie się wstydzi. Ale nie ciebie, tylko ustawiania statusów na fb. Bo to głupie i na bank koledzy by się z niego śmiali :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 07:34
On ma totalnie normalne podejście, facet naprawdę zakochany nie potrzebuje o tym gadać na prawo i lewo odznaczać się na fb - co jest totalną dziecinadą. Ważniejsze są gest niż deklaracje. Powiem tak moi poprzedni faceci wszystko odznaczali robili na pokaz, a w domu zero pomocy wsparcia i aktów miłości, a na fb wielkie uczucia, potem odchodzili by z kolejną laską robić to samo, teraz mało kto z moich facebookowych znajomych wie, że z kimś jestem, mogą się domyślać, jeśli przeczytaliby komentarze pod jakimiś postami, ale tak zero oznaczeń nic, a szalejemy za Sobą, nikt nie był dla mnie takim wsparciem.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 21.11.2017 06:50
Jestem 3 lata z moim, zaręczyliśmy się, a statusu jak nie było tak nie ma. I nie będzie. Nie dorabiaj do tego głupiej ideologii. Związek to uczucie między dwojgiem ludzi, a nie afiszowanie swojej miłości całemu światu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 03:24
Problemy XXI wieku. Ja np. w ogóle nie chcę się afiszować ze swoim związkiem, mimo że spotykamy się od dwóch lat. Być może kiedyś to zrobię, ale dla mnie najważniejsze jest to, co do siebie czujemy i ufam mojemu facetowi. Inna sprawa, jeśli nie okazuje Ci niczego przy znajomych itd. jakby bał się, że to się "rozejdzie'. Wtedy rzeczywiście miałabym obawy, że nie jest szczery i zwyczajnie ma kogoś na boku, kto nie powinien się dowiedzieć o Twoim istnieniu.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 21.11.2017 02:11
Albo kogoś ma i jednocześnie kręci z tobą i nie oznacza cię na fb by tamta laska się nie dowiedziała, albo nie jest ciebie pewien czy chce z tobą być dlatego cię nie oznacza. Albo jest pedałem a ty jesteś tylko ,,przykrywką,, dla niego. Innych opcji nie ma.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo