Mam z kim, ale boję się stracić dziewictwo. Za długo czekałam... Lidia, 26 l.

Ciągle słyszę: taka stara, a nietykana.
Mam z kim, ale boję się stracić dziewictwo. Za długo czekałam... Lidia, 26 l.
fot. Unsplash
28.09.2017

Wiem, że to dziwne - mam 26 lat, a wciąż nie wiem, jak smakuje seks. Ale tak to już jest, że jak nie zrobisz tego w liceum to na studiach jest już trudno, bo najnormalniej w świecie się tego wstydzisz!

I tak było ze mną. Spotykałam się z chłopakami w ciągu ostatnich sześciu lat, ale zawsze kiedy już robiło się gorąco, uciekałam, żeby nie dopuścić do zbliżenia. Utrata dziewictwa wydawała mi się czym strasznie żenującym.

Teraz poznałam T. - to jest facet, z którym chcę być - za wszelką cenę! Nie jakiś gnojek, ale mężczyzna, który chce się mną zająć. A ja chcę jemu dać jak najwięcej z siebie.

dorosła dziewica

fot. Unsplash

On nie wie, że zachowałam tak długo cnotę, a ja trochę się tego wstydzę. Ostatnio już prawie doszło do zbliżenia, ale ja (bardzo to było w moim dotychczasowym stylu) przerwałam pieszczoty zanim do czegokolwiek doszło.

Nie chcę go do siebie zrazić, a to jest naprawdę trudne. Co bym nie zrobiła, to wyjdę na głupka. Przyznam się do dziewictwa – chyba mnie wyśmieje i nie wiem co będzie dalej. Będę udawała doświadczoną i pójdziemy do łóżka – wyjdę na kłodę.

Niektórzy szczycą się czystością, a dla mnie to jest piętno. Im jestem starsza, tym trudniej się go pozbyć!

dorosła dziewica

fot. Unsplash

Mam mu wyznać prawdę, czy udawać, że jestem po prostu słaba w łóżku? Jak to właściwie rozegrać? Chcę wręczyć mu mój największy skarb, ale jak to zrobić, żeby on poczuł się dumny, a nie... zażenowany? Podobno seks jest przyjemny, a ja mam z tego powodu same problemy. Chciałabym mieć to za sobą, mam nawet z kim, ale nie wiem jak...

Taka stara, a nietykana... Słyszałam już takie komentarze. Nie pod moim adresem, bo nikomu się do tego nie przyznałam, ale tak myślą niektórzy faceci. Dla nich ktoś taki jest po prostu dziwny i nienormalny.

Czy mój chłopak odbierze to inaczej?

Lidia

Komentarze (5)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 15.10.2017 16:55
Myślę że jesteś w dużym błędzie. Prawdziwy mężczyzna będzie w 7 niebie wiedząc że kobieta którą kocha zachowała swoją czystość dla niego. Że to właśnie jego wybrała z miłości. A będzie jeszcze szcseśliwszy jeżeli będzie twoim pierwszym i jedynym a całe życie.
odpowiedz
K ! (Ocena: 5) 28.09.2017 22:53
Dziewczyno więcej luzu i spontaniczności. Jesteś dorosła, piszesz że masz mądrego, odpowiedzialnego partnera a nie potrafisz z nim rozmawiać o takich rzeczach. Nie ma sensu wyolbrzymiać dziewictwa. Nie chciałaś, a może nie spotkałaś kogoś z kim chciałabyś uprawiać seks dlatego jesteś dziewicą. TYLE. Czego tutaj się bać? Wystarczy szczera rozmowa, a później nic innego jak zacząć DZIAŁAĆ ; ) utrata dziewictwa to nic szokującego, więc lepiej zacznij czerpać radość z seksu już teraz a nie jak będziesz coraz starsza, TYM BARDZIEJ ( co najważniejsze) masz faceta, o którym myślisz poważnie. Przestań myśleć o tym jakbyś była jedyną dziewicą na świecie...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 17:27
Seks to nie sa wyscigi sportowe! Nie mozna byc 'lepszym czy gorszym'!
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.09.2017 10:25
"na studiach jest już trudno, bo najnormalniej w świecie się tego wstydzisz!:" serio? fakt, chodziłam do bardzo dobrej szkoły, ale w momencie matury żadna z moich koleżanek (6 najbliższych) nie miała tego za sobą. A były to bardzo ładne, miłe i "popularne" dziewczyny, cześć w związkach. lepiej w wieku 15 lat czy 19/20?
odpowiedz
gn (Ocena: 5) 28.09.2017 09:59
jeśli mu na tobie zależy to będzie się cieszył, a nie śmiał
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo