Boję się, że ominie mnie macierzyństwo. Nie mam komu urodzić dziecka... Izabela, 32 l.

Mój najdłuższy związek trwał tylko pół roku.
Boję się, że ominie mnie macierzyństwo. Nie mam komu urodzić dziecka... Izabela, 32 l.
fot. Thinkstock
06.09.2017

Postanowiłam napisać, żeby zasięgnąć porady. Mam 32 lata i niestety nie mogę stworzyć szczęśliwego związku. Moje związki trwały maksymalnie 6 miesięcy... Wiem, że to dziwne, ale nigdy nie miałam długiego związku, ale zawsze pragnęłam stabilizacji i miłości. Przez dłuższy czas mieszkałam za granicą i tam też miałam trudności ze znalezieniem kogoś wartościowego...

Mieszkałam w dużym mieście, a jednak było bardzo trudno znaleźć kogoś z kim mogłabym stworzyć dłuższy związek. Wiele wybaczałam moim eks: złe traktowanie, niezdecydowanie i niedojrzałość emocjonalną. Uważam, że kultura w której przebywałam nie sprzyjała dłuższym związkom... Ludzie byli tacy powierzchowni i chcący się tylko zabawić. Mnie to nigdy nie interesowało.

Jestem bardzo atrakcyjną i inteligentną kobietą a jednak...

 

x

fot. Thinkstock

Teraz wróciłam do kraju i mieszkam na wsi z moimi rodzicami... Zaczęłam się umawiać na randki przez portal randkowy. Byłam na czterech randkach i schemat się powtarza. Faceci są emocjonalnie niedojrzali, niezdecydowani i… chcą się tylko zabawić. Ostatnio spotykałam się z facetem, który w tym samym czasie spotykał się z inną kobietą. Zaczęłam zadawać sobie pytanie: czy to jest norma w Polsce?

Po drugie ja często udzielam rad moim koleżankom, które dotyczą związków i one zawsze dobrze na tym wychodzą. Tylko ja nie umiem sobie ułożyć życia. Stwierdziłam, że chcę być sama bo nie chcę przeżywać kolejnego rozczarowania, kolejnych kłamstw. A tak pragnę mieć męża i dzieci. Mieszkam w małej miejscowości więc szanse na znalezienie kogoś są bardzo znikome. Boję się, że ominie mnie macierzyństwo...

Proszę o radę.

Pozdrawiam

Izabela

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 08.09.2017 14:08
widocznie nie jesteś taka atrakcyjna jak Ci się wydaje
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 16:18
Ci faceci są beznadziejni w tych czasach.... ja jestem ze swoim facetem już 11 lat a też dzieci nie mamy bo on nie chce, a też jestem coraz bliżej 30stki I co ja mam powiedzieć ?
zobacz odpowiedzi (5)
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 08:58
No niestety, takie jest życie im jesteś starsza tym mniejszy wybór najczęściej. Oczywiście nie warto mieć zbyt niskich wymagań, ale trzeba być też realistką. Ideałów nie ma, ważne żeby przede wszystkim chłop był po prostu w porządku człowiekiem. Nie poddawaj się jeszcze, umawiaj się na randki. Tyle jest teraz opcji Tinder, portale randkowe. Wiele osób korzysta i znajduje sobie kogoś. Na Twoim miejscu szukałabym tak do 35 przynajmniej, a jak już będziesz bardzo zdesperowana to bzyknij się z jakimś zdrowo wyglądającym przystojniakiem i przynajmniej będziesz miała dziecko, a czy tatuś się wykaże czy nie to już mniejsza o to. Twoje życie, priorytety i wybór.
zobacz odpowiedzi (4)
Tylko pytam (Ocena: 5) 06.09.2017 00:34
A na chvj ci bachor?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.09.2017 00:33
Skoro boisz się, że ominie cię macierzyństwo, a boisz się kolejnego związku, to odpowiedź jest tylko jedna - idź do banku spermy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo