Chcę znowu zajść w ciążę, a mąż wygania mnie do pracy! Bo 500+ to za mało... Dominika

Marzę o drugim dziecku, a on patrzy tylko na pieniądze.
Chcę znowu zajść w ciążę, a mąż wygania mnie do pracy! Bo 500+ to za mało... Dominika
fot. Thinkstock
13.06.2017

Pierwszy raz mamą zostałam 3 lata temu. Ciąża i macierzyństwo to najlepsze co mnie w życiu spotkało. Córcia jest bardzo udana, a ja cieszę się, że mogę być z nią w domu i towarzyszyć jej non stop każdego dnia i każdej nocy. To moje szczęście!

Teraz zamarzyłam o drugim dzieciaczku. Może tym razem trafiłby się nam synek? Kto wie! Niestety mąż twierdzi, że jedno dziecko wystarczy, a drugie to może za kilka lat, jak Oliwka będzie większa i bardziej samodzielna.

Rozumiecie? Tylko ja w tym związku marzę o większej rodzinie.

drugie dziecko

fot. Thinkstock

Jego zdaniem powinnam teraz pomyśleć o znalezieniu sobie pracy i pomóc mu w utrzymaniu rodziny, bo 500+ nam nie wystarczy. Tylko, że ja chyba nie chcę. Bycie mamą to sens mojego życia, a nie jakieś tam pięcie się po szczeblach kariery!

Co robić? Jak go przekonać, że jeśli drugie dziecko to właśnie teraz, kiedy Oliwka jest mała i mogę poświęcić im swój cały czas i uwagę? A może nic nie mówić tylko... odstawić pigułki?

Jakoś sobie damy radę finansowo...

Dominika

 

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
gość (Ocena: 5) 16.06.2017 00:15
Jak twoje ambicje ograniczają, się tylko do urodzenia dziecka, bo dostaniesz te 500, to sobie je rodz. Jak , to mało ludziom potrzeba do szczęścia.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2017 17:48
biedny ten jej mąż, tylko on w tym związku myśli realnie tzn. wie, że nie mogą sobie na razie pozwolić na drugie dziecko ze względów finansowych ale baba swoje, powinna iść do roboty popracować a dopiero potem zachodzić w drugą ciążę, przynajmniej na macierzyński może będzie mogła pójść
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2017 16:32
Ciąża najlepszy okres? No po byku.. Jestem miesiąc po porodzie i nie nazwałabym tego tak.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2017 14:47
Na miejscu faceta bym się z tobą rozwiodła i zabrała ci dzieciaka. Ciekawe jakbyś płaciła alimenty nierobie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 13.06.2017 14:32
JAKOŚ ? To można dłubać sobie w nosie. A co jesli 500 + nie będzie w przyszłym roku? Jesteś skrajnie nieodpowiedzialna i zapowiadasz się na toksyczną matkę, która nie odstąpi dziecka na krok. Szkoda mi Twojego faceta.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo