Sypiam z kolegą w tajemnicy przed resztą znajomych. Nie widzę w tym nic złego! Anonim

Niedawno nasza przyjaciółka się o tym dowiedziała. Twierdzi, że się nie szanuję.
Sypiam z kolegą w tajemnicy przed resztą znajomych. Nie widzę w tym nic złego! Anonim
fot. Thinkstock
28.03.2017

Mam pewien problem z moją przyjaciółką (Panią A). Przyjaźnimy się w małej grupie (kilka dziewczyn i kilku chłopaków) i właściwie to nie możemy bez siebie żyć. Codziennie ze sobą rozmawiamy, spotykamy się. Z jednym z Chłopaków (Panem K.) łączy mnie coś więcej, niż tylko przyjaźń.

Pewnego dnia na imprezie wylądowaliśmy w jednym łóżku, od tego czasu postanowiliśmy być przyjaciółmi z przywilejami. Spotykamy się od czasu do czasu w tajemnicy przed całą resztą naszych znajomych. Będąc ze sobą jest nam naprawdę dobrze, mimo że żadne z nas nie czuje do siebie czegoś więcej niż przyjaźń.

Któregoś dnia pani A. dowiedziała się o moich bliższych stosunkach z panem K. Zrobiła mi straszną awanturę, zarzucała mi że się nie szanuję, że jestem puszczalską i jak mogę się przyjaźnić z chłopakiem który traktuje mnie jak dziwkę…

 

seks z kolegą

fot. Thinkstock

Pani A. zrobiła taką aferę, że Pan K. przestał się do mnie odzywać, a tak dobrze się dogadywaliśmy. Uwierzył on w różne plotki wymyślone przez Panią A. Przez jakiś czas to Pani A. i Pan K. Byli najlepszymi przyjaciółmi, a ja zostałam odsunięta na dalszy plan, było mi z tym bardzo źle. Kilka tygodni później udało mi się porozumieć z Panem K. i od tego momentu znowu nawiązaliśmy wspólną więź, nawet wybaczyłam te plotki wymyślone przez Panią A.

Kilka tygodni temu ponownie wylądowałam w łóżku z Panem K. Historia znowu się powtarza... Jest mi bardzo dobrze z nim, ale wiem że nic więcej z tego nie będzie. Jednak nie chcę przez to stracić przyjaciółki, bo mimo przykrości które mi sprawiła lubię ją i nie chciałabym żeby nasza kilkuletnia przyjaźń się rozpadła.

Uważam też że, pani A. nie powinna tak się wtrącać w to co robimy, bo to nasza sprawa. Pomóżcie mi co mam robić. Czy wybierać między nią a nim? Czy przestać spotykać się z tym chłopakiem? Czy może nie zwracać uwagi na przyjaciółkę?

Anonim

Komentarze (6)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 30.03.2017 00:12
Pani A. na pewno zakochała się w panu K., bo inaczej by jej to nie przeszkadzało :P
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 19:56
Pani A. Chyba się zakochała w panu K.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 19:54
Pani A. nie jest zakochana w panu K. którego właściwie nie da się do końca zrozumieć, raz jest miły i romantyczny a raz traktuje mnie w sposób niewłaściwy. Chodzi mu tylko o seks z resztą tak samo jak mi. Na pewno nie będzie z tego związku. Powiedzieliśmy sobie że gdybyśmy się poklocili to nie wpłynie to na naszą przyjaźń.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 08:38
Jest to tak chaotycznie napisane, że trudno się połapać, czy A. jest zakochana w K. Mało też jest informacji na temat samego K.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 28.03.2017 01:27
rozumiem ,że dziewczyna może uprawiać seks tylko z miłości i musi być koniecznie zakochana w facecie z którym idzie do łóżka ,bo inaczej jest dziwką? XXI wiek
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo