Myślałam, że to ideał, ale wtedy pokazał swój tatuaż. FUJ! Gosia, 25 l.

Nie mam najlepszego zdania o właścicielach dziar. Co mam zrobić?
Myślałam, że to ideał, ale wtedy pokazał swój tatuaż. FUJ! Gosia, 25 l.
fot. iStock
25.07.2017

Pierwszy raz coś takiego przeżywam. Zakochałam się po uszy, niby mi zależy i aż dostaję dreszczy na samą myśl o nim, ale jeden szczegół wszystko zepsuł. Poznałam go przez znajomych i szybko zaiskrzyło. Kawka, kino, po którymś tam spotkaniu nawet wspólne śniadanie. Jeśli wiecie, o co chodzi. I właśnie wtedy zauważyłam coś, czego na pierwszy rzut oka nie widać.

Chłopak ma spory tatuaż na nodze. Nic strasznego, żaden potwór, ani nieprzyzwoity napis. Jakieś geometryczne wzory z kolorowymi wstawkami. Muszę powiedzieć, że to najładniejsza dziara, jaką widziałam, a co do zasady - nienawidzę takich ozdób. Brzydzą mnie, przerażają i nie mam najlepszego zdania o ich właścicielach.

Nie wiem skąd mi się to wzięło, ale u niego też mi to przeszkadza.

 

tatuaż

fot. iStock

Nie mam zamiaru nikogo obrażać, ale dla mnie tatuaże to głupia i szkodliwa moda. Trzeba mieć nie po kolei w głowie, żeby tak się okaleczać. Dzisiaj podoba ci się taki wzór, jutro już nie i co wtedy? Poza tym dziary kojarzą się z kryminalistami albo kibolami. Wiem, że to nie reguła, ale chyba coś musi w tym być. Tatuują się raczej niegrzeczni ludzie.

On mi na takiego nie wygląda i ten wzór kompletnie do niego nie pasuje. Niby ułożony facet, nie przeklina, dobrze mnie traktuje, a tu takie coś. Może on teraz tylko gra? Może ten tatuaż pokazuje coś, czego jeszcze nie odkryłam. On nie musi być wcale taki fajny, jak do tej pory myślałam.

Nawet przeszło mi przez głowę, że przez to nie mogę z nim być.

tatuaż

fot. iStock

Z jednej strony boję się, co za tym tatuażem stoi. Jakaś trudna przeszłość albo problemy emocjonalne. Z drugiej - nawet brzydzę się tego dotknąć. Jak siedział u mnie w krótkich spodenkach i się zbliżył, to aż się odsunęłam. Taka moja fobia i co ja mam poradzić. Nienawidzę tuszu pod skórą. Nie zmienia tego nawet fakt, że właściciel akurat wydaje się całkiem w porządku.

Nie skomentowałam tego jego dziwactwa. Udawałam, że nie widzę. Chciałabym być szczera, ale na pewno w tej kwestii się ze mną nie zgodzi. Może nadajemy na zupełnie innych falach i na tatuażu się nie skończy… Nie wiem. Ja jestem załamana, bo do tej pory widziałam w nim ideał.

Wystarczyło, że pokazał mi TO i już mam wątpliwości.

Gosia

Polecane wideo

Komentarze (22)

Ocena: 4.45 / 5
gość (Ocena: 5) 27.07.2017 17:55
Inteligentnego człowieka można poznać po tym że jest w stanie zmienić swoje zdanie pod wpływem dowodów. Ty masz dowód na własne oczy - nie każdy człowiek z tatuażem to kryminalista. Ten którego poznałaś to miły facet, w którym się zauroczyłaś i uważasz go za ideał. Teraz kombinujesz że może na traumatyczną przeszłość zamiast dojść do rozsądnego wniosku - nie każdy człowiek z tatuażem jest zły i nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie tylko po tym jak nas traktują, a ten traktuje cie bardzo dobrze.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.07.2017 23:32
Ale wiecie, ze tolerancja dziala w dwie strony? Mowicie ze nie jest tolerancyjna. A wy jestescie? Wy wszystko lubicie i wszystkich? Ona tez ma prawo miec awersje do osob z tatuazami. Nie narzucajcie innym wlasnego zdania, bo to jest wlasnie ciemnogrod, tylko wspolczesny, gdzie kazdy musi myslec tak samo. Ona nie znosi osob z tatuazami i ma do tego prawo. Proste. A tak na marginesie, niestety ma racje autorka listu, piszac jak jej sie kojarza tatuaze. Bronicie tatuazy i zachowujecie sie wulgarnie i agresywnie. Ona ma racje.
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 26.07.2017 17:58
Ja mam wstręt do głupich ludzi.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.07.2017 17:49
Idź się leczyć, dziewczyno, z takimi poglądami na świat.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 26.07.2017 03:23
Trzeba mieć zryty beret żeby dopowiadać i knuć jakieś teorie spiskowe na temat tatuażu dlaczego ktoś sobie go wydziarał i jeszcze szufladkować pod tym względem ludzi. A może po prostu lubi tatuaże i sam sobie też zrobił, albo może podąża za modą bo teraz to modne jest? A może zakrył nim jakąś bliznę po wypadku/oparzeniu itp. ? Ale o tym już nie pomyślałaś, dla ciebie od razu taki człowiek jest skreślony, jest kryminalistą i kimś złym.....brak mi słów na twoją głupotę
odpowiedz

Polecane dla Ciebie