Dlaczego ludzie usuwają mnie ze znajomych na FB? Kasia

Jest mi przykro, kiedy robią to bez słowa. Nie wiem, co robię źle!
Dlaczego ludzie usuwają mnie ze znajomych na FB? Kasia
fot. Thinkstock
29.09.2016

Tak się zastanawiam, po co niektórzy zapraszają do znajomych albo przyjmują zaproszenia na Facebooku? Mnie się wydaje, że chodzi im tylko o jak najwyższą liczbę, a kiedy mają ich już dużo, to zaczynają sobie wybierać. Coś takiego mnie spotkało. Najpierw byłam wściekła, ale w sumie, to jest mi też smutno. Ciekawe, dlaczego akurat mnie postanowili się pozbyć.

W znajomych na FB mam różnych ludzi – członków rodziny, ludzi z podstawówki, gimnazjum, liceum, studiów, znajome twarze z osiedla, kogoś z kolonii. Wiadomo, że nie ze wszystkimi mam stały kontakt, ale dobrze ich mieć. Nigdy nie wiadomo, czy to się dzięki Facebookowi nie zmieni.

Jeśli kogoś mam w tej grupie, to mam. Nigdy nikogo nie usunęłam. Jeśli nie chcę mieć z kimś kontaktu, to go nie zaprosiłam albo nie przyjęłam. Inni robią inaczej i to jest moim zdaniem głupie.

znajomi FB

fot. Thinkstock

W czerwcu miałam jeszcze 100 znajomych. Pamiętam, bo to okrągła liczba. Nie było ich dużo, ale mnie wystarczało. Teraz mam ich 89, chociaż nikogo nie usunęłam. Nie wierzę, że tyle osób skasowało swoje konta. Nie wszystkich mogę namierzyć, ale większość musiała się mnie pozbyć. Tylko dlaczego? Z nikim się w tym czasie nie pokłóciłam.

Po co byli najpierw tymi znajomymi, a teraz bez słowa mnie usuwają? Dziecinne zachowanie. Trochę mnie zasmuciło, bo wyszło na to, że tak wiele osób ma mnie gdzieś. Jak ktoś jest obojętny, to się go zostawia, więc ja muszę ich strasznie wnerwiać. Nie wiem czym, bo nie dodaję za dużo postów. Często komentuję ich zdjęcia, zawsze pozytywnie.

Dlatego mam radę – nie zapraszajcie i nie przyjmujcie zaproszeń, jeśli potem ma się wam odwidzieć. Kogoś to może bardzo zranić.

Kasia

Komentarze (13)

Ocena: 4.23 / 5
Mila (Ocena: 5) 04.10.2016 10:55
Problemy pierwszego świata...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 04.10.2016 09:24
Ja usuwam koleżanki ze studiów, raczej znajome, które zmieniają nazwiska, i później nawet nie wiem kto to był, bo sie już inaczej nazywa. i tak co chwile...
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2016 18:25
Ja usuwam osoby które zaszły mi za skórę. Nie bawię się w nieobserwowanie, jeśli ktoś mnie źle traktuje to nie będę udawać że utrzymujemy kontakt.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2016 18:22
Hehe ja ze znajomych usunęłam swojego byłego. Czemu? Bo kilka dni po rozstaniu wstawiał już zdjęcia z nową panną , a ja zwyczajnie nie chciałam na to patrzeć. Było mi strasznie przykro, że tak szybko się pocieszył. Poza tym wiem od wspólnej znajomej, że mnie szpiegował na fejsie, bo to pies ogrodnika.. Bał się, bym chociaż sobie nikogo nie znalazła, podczas gdy on w najlepsze zabawiał się z innymi. Zablokowałam go, bym sama też nie mogła wchodzić na jego profil. I czuję się z tym dobrze :)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.09.2016 13:48
Takie dziwne że Basia z koloni którą ostatni raz widziałaś 10 lat temu nie chce byś oglądała jej prywatne zdjęcia bo nawet nie pamięta kim jesteś?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo