Przyjaciółka nie chce mnie znać, bo spałam z jej bratem. Przesadza! Kasia, 22 l.

Liczyłam na to, że zrozumie i nie będzie robiła afery. Myliłam się.
Przyjaciółka nie chce mnie znać, bo spałam z jej bratem. Przesadza! Kasia, 22 l.
fot. Thinkstock
17.08.2016

Sytuacja jest taka, że poniosła mnie impreza i wylądowałam w łóżku z pewnym chłopakiem. Pech chciał, że to brat mojej najlepszej przyjaciółki. Zawsze mi się podobał, ale coś mnie powstrzymywało. Nagle hamulce puściły i stało się. Nie miałam zamiaru tego przed nią ukrywać, więc po jakimś czasie przyznałam się do tego. Liczyłam na to, że zrozumie i nie będzie robiła afery.

Myliłam się.

Zrobiła taką awanturę, że w życiu jej nie widziałam w takim stanie. Powiedziała, że zrobiłam najgorsze świństwo i ją zdradziłam. Nie chce mnie znać, jego też się wyrzeka i w ogóle to wszystkim wygada. No to zobaczyłam, jaka to przyjaciółka…

 

Seks z bratem przyjaciółki

fot. Thinkstock

Nie rozumiem jej myślenia. Przecież to tylko brat. Ja wiem, że jej rodzina, kocha go i pewnie mu ufała, ale bez przesady. Ludzie sypiają ze sobą. Oboje jesteśmy dorośli. Ta jedna noc nie ma nic wspólnego z naszą przyjaźnią, a już na pewno nie powinna jej przekreślić.

Co takiego strasznego się stało? Bo zobaczyłam jej brata nago? Bo to robiliśmy? Faktycznie straszny problem. Ja się tego nie wstydzę i nie widzę związku między tym zajściem i naszą znajomością.

Chciałabym to jej wytłumaczyć, ale nie wiem jak.

Seks z bratem przyjaciółki

fot. Thinkstock

Rozumiem, że może być krępująco, jak ją kiedyś odwiedzę i go spotkam. Ale bez przesady. Nic złego nie zrobiliśmy i teraz musimy zachować się jak dorośli ludzie. Bez wypominania sobie tego i dziecinnego wstydu. Zwłaszcza, że ja wcale nie wykluczam związku z tym chłopakiem. Tylko nie chcę wybierać między nią, a nim…

To co ja miałam wtedy zrobić? Zadzwonić do niej i poprosić o zgodę?

Ja nie mam rodzeństwa, ale sama bym się tak raczej nie zachowała. Powinno ją interesować, jak ja ją traktuję, a nie myśleć ciągle o tamtej nocy. Mam rację?

Kasia

Komentarze (9)

Ocena: 4.11 / 5
gość (Ocena: 1) 18.08.2016 09:06
przecież to jej brat, a nie chłopak, brat też ma prawo spać z kim chce, bez jaj
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 11:37
a co ty jej chcesz wyjasniac ?? to ona sie zachowuje jak zdrowo stuknieta. moj brat tez przespal sie z moja przyjaviolka, bylam zdziwiona ale co mi do tego? chcieli to zrobili, nikt nikogo nie skrzywdzil
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 10:43
Dorośli ludzie, a zachowują się jak dzieci. Może siostra jest zazdrosna i boli ją to, że sama nie może się z nim przespać? Każdy niech robi co chce, a widocznie twoja koleżanka ma jakiegoś hopla na tym punkcie.
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 17.08.2016 09:23
Dziwne, przecież to tylko brat a nie jej chłopak, co w tym takiego strasznego? No może za sobą nie przepadają jako rodzeństwo i ona myśli że jak będą razem to będzie musiała spędzać czas z nimi we trójkę i przyjaciółka będzie więcej czasu spędzała z jej bratem niż z nią? Zwykła zazdrość lub zawiść. Przejdzie jej a jak nie to to na pewno nie była żadna przyjaciółka. Nie powinna się mieszać do takich rzeczy... Co innego gdyby jej się ten chłopak wcześniej podobał czy coś, no ale to BRAT a nie kolega.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 17.08.2016 07:58
Skoro jest twoja przyjaciółką to zna cię bardzo dobrze i widocznie nie chce, żeby jej brat był z kimś takim jak ty, pewnie uważa, że zasługuje na kogoś lepszego niż ty. Proste.
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo