Mojej dziewczynie brzydko pachnie z... Jak mam jej o tym powiedzieć? Bartek

Rozmowy na ten temat raczej nie zacznę, bo się może obrazić. Jak przemilczę temat, to zacznę się od niej oddalać.
Mojej dziewczynie brzydko pachnie z... Jak mam jej o tym powiedzieć? Bartek
fot. Thinkstock
29.06.2016

Temat nie jest przyjemny i nie umiem o tym rozmawiać. Szukałem informacji w Internecie i same dziwne rzeczy mi wyskakują. Albo chora, albo o siebie nie dba, albo już nie wiem.

Chodzi o to, że w czasie, kiedy jesteśmy blisko siebie, to czuję niezbyt fajny zapach. Obwąchałem ją i to nie usta, ani nie pot, tylko tam niżej. Z tego powodu nawet nie zbliżam tam twarzy, co ona bardzo lubi. Nie mogę się przełamać, bo akurat na zapachy jestem wrażliwy.

I teraz co z tym zrobić? To jest tak delikatna sprawa, że zgłupiałem. Rozmowy na ten temat raczej nie zacznę, bo się może obrazić. Jak przemilczę temat, to zacznę się od niej oddalać.

 

brzydki zapach z pochwy

fot. Thinkstock

Z higieną ona nie ma chyba problemów, bo jak jest ubrana, to przecież nic takiego nie czuję. To musi być coś związanego z bakteriami, albo nie daj Boże chorobą. Tylko nie wiem, czy ona w ogóle zdaje sobie z tego sprawę. Raczej wątpię, bo wtedy pewnie by się wstydziła zbliżyć.

Pomóżcie, bo nie jest mi do śmiechu. Chciałybyście się o czymś takim dowiedzieć od chłopaka? To strasznie krępujące. Ostatnie, czego chcę, to ją zawstydzać. Jeszcze coś się pomiędzy nami popsuje.

Powiedzcie mi prosto z mostu, co z tym zrobić. Tylko szczerze!

 

Bartek

Komentarze (14)

Ocena: 5 / 5
anonim (Ocena: 5) 27.07.2016 15:23
Powiedz jej że ładnie pachnie rybą pomiędzy nogami, na pewno zrozumie
odpowiedz
yy (Ocena: 5) 29.06.2016 17:10
To albo poważny związek, albo pajacowanie i bawienie się w dorosłe życie. Obrazi się ?! to albo niech się zacznie myć albo niech idzie do ginekologa i dowie co jest tego przyczyną
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2016 16:40
Nie wiem co to mogłoby popsuć miedzy Wami? psuje to się teraz albo jak ona zacznie dopytywać czemu nie chcesz takiego zblizenia. Jesteście razem, jesteście dorośli lub na tyle dojrzali by uprawiać seks, więc bądźcie też na tyle dorośli by rozmawiać o kwestiach nie zawsze przyjemnych, ale ważnych! może być tak, ze ma jakieś zapalenie, które przebiega bezobjawowo poza tym zapachem oczywiście. Porozmawiaj, powiedz, że ostatnio coś takiego wyczułes, jest to mało przyjemne i może powinna się przebadać. Myślę, że potraktuje to poważnie i tak właśnie zrobi, a nie obrazi się ... Nie wiem za co miałabym się na swojego m. obrazić. Już prędzej byłoby mi głupio, że go zmuszałam do wąchania smrodków i czym prędzej zrobiłabym z tym porządek:)
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 29.06.2016 16:05
przed seksem idz z nia pod prysznic i sprawa sama się wyjasni ,jeżeli nie poczujesz już tego zapachu to znaczy ,ze nie dba o higienę .
odpowiedz
Podobna (Ocena: 5) 29.06.2016 13:13
Jeśli mimo wszystko boisz się jej otwarcie powiedzieć, że czujesz takowy zapach możesz zrobić to inaczej. Powiedz, że się o nią martwisz, bo słyszałeś gdzieś w tv ewentualnie obiło ci się o uszy , ze kobiety powinny się tam regularnie badać w młodym wieku, żeby było wszystko w porządku i żeby kiedyś mogła zajść spokojnie w ciąże, albo żeby sprawdzić czy aby na pewno niema niedaj boże raka. Powiedz że sie martwisz o nią i chciałbyś zeby poszła na rutynową kontrolę. Lekarz sam w tedy jej powie co i jak. Ostatecznie proponuję maść " Neovaginal żel " fakt, koszt jest nie za mały ale bardzo pomaga i jest bez recepty :) Powodzenia ! :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo