Zdradziłam chłopaka z Arabem. Ani trochę nie żałuję! Samanta

Zdradziłam. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, wiem tylko ja i mężczyzna z którym spędziłam jedną cudowną noc. On też zdradził, ma żonę. W tamtą noc mijało dokładnie 8 miesięcy ich małżeństwa. Byłam na wakacjach z koleżanką w kraju arabskim. Tam życie jest inne, cudowne! Byłyśmy na imprezie i tam zobaczyłam jego. Wiedziałam, że będzie mój. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym, że mam chłopaka w Polsce z którym jestem 4 rok.  Kilka drinków, odważna rozmowa po angielsku, seksowny taniec i całowanie na środku parkietu, odwiózł mnie do hotelu i umówił się ze mną na drugi dzień.   
Zdradziłam chłopaka z Arabem. Ani trochę nie żałuję! Samanta
fot. Thinkstock
16.04.2016

Zdradziłam. Nigdy nikomu o tym nie powiedziałam, wiem tylko ja i mężczyzna z którym spędziłam jedną cudowną noc. On też zdradził, ma żonę. W tamtą noc mijało dokładnie 8 miesięcy ich małżeństwa.

Byłam na wakacjach z koleżanką w kraju arabskim. Tam życie jest inne, cudowne! Byłyśmy na imprezie i tam zobaczyłam jego. Wiedziałam, że będzie mój. Nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym, że mam chłopaka w Polsce z którym jestem 4 rok. 

Kilka drinków, odważna rozmowa po angielsku, seksowny taniec i całowanie na środku parkietu, odwiózł mnie do hotelu i umówił się ze mną na drugi dzień. 

 

x

fot. Thinkstock

Nie wiem dlaczego rozdzieliłam się z koleżanką, przecież byłyśmy w obcym kraju. Na drugi dzień czekałam gotowa w umówionym miejscu, bawiłam się świetnie! Nie myślałam o moim chłopaku, ani o żonie nowego znajomego. Pokazał mi miasto i w końcu zabrał do mieszkania. Tam świadoma swojej decyzji przeżyłam najlepszą noc w swoim życiu… Kochaliśmy się 6 razy.

Orgazm, prysznic, orgazm i tak całą noc. Bezpieczny i świadomy seks. Nigdy nie czułam się tak dobrze. Czy żałuję? Nie.  Postanowiłam napisać do Was i jest mi lżej. Żyje się tylko raz. Dziś nie mam z nim kontaktu, ale często wracam i przenoszę się w myślach do jego mieszkania. I znów jest mi cudownie.

Samanta

Komentarze (85)

Ocena: 4.54 / 5
WTF (Ocena: 1) 08.05.2018 17:14
Szkoda ze wpierw nie strzelil ci z piąchy a pozniej zdekapitował głupiego łba
odpowiedz
olaa (Ocena: 1) 18.04.2016 22:54
skąd biorą się takie laski? dobrze wie,że facet jest związany z inna kobietą do końca życia i mimo to grzebie mu po spodniach? to jest kurewstwo. nie akceptuję takich "kobiet" ( nazywając ją kobietą obrażam nie tylko siebie,ale także wszystkie z Was). trochę moralności i szacunku do samej siebie. a pózniej się dziwią,że nie nie mogą zajść w ciążę albo mają teatr w dupie :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2016 22:27
ok
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2016 17:14
k.r...e...t.y.n.k.a
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.04.2016 20:57
heh
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo