Znalazłam w koszu pozytywny test ciążowy. Kto wpadł - matka czy siostra?! Wera, 20 l.

Błagam Was o pomoc, bo od tych domysłów chyba zwariuję. Sprawa jest bardzo poważna, bo może zaważyć na całym życiu mnie i mojej rodziny. Chodzi o to, że kilka dni temu robiłam porządki w łazience i kiedy wymieniałam worek na śmieci w koszu, to znalazłam opakowanie po teście ciążowym. Zdziwiłam się bardzo, bo do kogo może należeć? Na pewno nie do mnie! Podejrzane są dwie i obie opcje są po prostu tragiczne. Matka ma 49 lat, więc ciąża w tym wieku byłaby zabójstwem dla niej i ogromnym ryzykiem dla dziecka. Siostra ma lat 16, więc równie beznadziejna sytuacja, gdyby się okazało, że to ona. Próbowałam przeprowadzić śledztwo, ale nic z tego nie wynika. Dla mnie to tragedia, bez względu na to, która wpadła. Ale chciałabym się wreszcie dowiedzieć która!    
Znalazłam w koszu pozytywny test ciążowy. Kto wpadł - matka czy siostra?! Wera, 20 l.
fot. Thinkstock
18.02.2016

Błagam Was o pomoc, bo od tych domysłów chyba zwariuję. Sprawa jest bardzo poważna, bo może zaważyć na całym życiu mnie i mojej rodziny. Chodzi o to, że kilka dni temu robiłam porządki w łazience i kiedy wymieniałam worek na śmieci w koszu, to znalazłam opakowanie po teście ciążowym. Zdziwiłam się bardzo, bo do kogo może należeć? Na pewno nie do mnie!

Podejrzane są dwie i obie opcje są po prostu tragiczne. Matka ma 49 lat, więc ciąża w tym wieku byłaby zabójstwem dla niej i ogromnym ryzykiem dla dziecka. Siostra ma lat 16, więc równie beznadziejna sytuacja, gdyby się okazało, że to ona. Próbowałam przeprowadzić śledztwo, ale nic z tego nie wynika.

Dla mnie to tragedia, bez względu na to, która wpadła. Ale chciałabym się wreszcie dowiedzieć która!

 

 

x

fot. Thinkstock

Moja matka twierdzi, że „jestem śmieszna” z tymi swoimi podejrzeniami. Pewnie sama sobie zrobiłam test i z nerwów zapomniałam. Ja chyba jednak nie zwariowałam i wiem, że to nie mój. Nie miałam powodu czegoś takiego kupować. Mama się nie przyznaje i pyta, czy słyszałam, co to jest menopauza. To nie ona?

Ale siostra jest jeszcze bardziej przekonująca. Ona naprawdę nie ma i nigdy nie miała chłopaka. Nie wierzę, że już to robi, a tym bardziej, że zaszła w ciążę. Gdyby tak było, to na pewno nie robiłaby testu w domu i nie wyrzucałaby go do kosza.

No to która z nich? Jak obstawiacie?

 

x

fot. Thinkstock

Coś mi mówi, że to może być matka. Zresztą, w obu przypadkach będzie masakra. Dla mamy to ryzykowne, no i dziecko nie powinno mieć tak starych rodziców. Siostra jest za młoda i zrujnowałaby sobie życie. Zastanawia mnie coś jeszcze – jakoś one siebie wzajemnie nie oskarżają. Tak jakby się kryły.

To może obie wpadły? Albo jedna wie o drugiej i specjalnie milczą? Ja za chwilę zwariuję...

Pomóżcie mi to zrozumieć!

Wera

Komentarze (28)

Ocena: 4.64 / 5
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2016 01:11
Ja bym obstawiała mamę, jednak jaki miałyby obie sens to ukrywać, skoro prędzej czy później prawda wyjdzie na jaw? Przecież brzuch rośnie, a objawy ciąży zwykle dają się zauważać ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2016 22:12
heh - no to masz nad czym myśleć. A jak się dowiesz to, co? zmieni to coś poza tym, że będziesz wiedzieć? Może to ojciec:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2016 21:05
Myślę, że gdyby matka znalazła test w koszu i jedyną możliwością byłaby ciąża 16-letniej córki zareagowałaby inaczej. Trochę logiki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2016 21:01
stawiam na mame
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.02.2016 19:27
jjj
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo